Страница 1 из 1

Онлайн-Страйкбол

СообщениеДобавлено: 29 июн 2023, 14:30
Recon Nomad
Хлопці та дівчата, в мене для Вас чудова новина! Ми, команда CTRG, підготували для усіх дистанційний страйкбол на платформі ArmA-3, просто тому, що саме цей симулятор може адаптуватись на потрібний лад, як потрібно нам, завдяки модам та відкритій майстерні, а также системі Zeus. Питання сервера лежать на нас. Сюжет цікавий, "орги обіцяли техніку", усе у такому роді. Сподіваюсь, хоча б на такого формату ігри актив буде файний, бо війна виснажує й створює перепони для живих ігор у суспільствах, як наш страйкбол, тому усі зараз переживають не найкращий період життя. По усім питанням й побажанням -- звертайтесь у телегу: @ReconNomad
Особистість серверу: можна мочити румню й красти в них техніку.
Проходження PvE, за сюжетом треба звільнити країну від чужинців. Передбачено систему збереження процесу гри, гра зупиняється, коли на сервері нема гравців або усі наявні мають статус AFK. Ви можете зібрати свій сет з реалу й використовувати у грі, або спробувати щось новеньке.

Server name: Olpherts_RA Antistasi Ukraine | CUP| RHS.

Для пошуку досить просто ввести в лончері наступне: Olpherts_RA Antistasi
Сервер самостійно запропонує встановити потрібні моди.

Сервер регулярно перезавантажується о 1:00, 7:00, 13:00 та 19:00. Усе працює без проблем. Щодо знайдених проблем звертайтесь до мене особисто.

Партнёры
partners-picture2 partners-picture1 partners-picture3 partners-picture4