A.R.M.S. 26 квітня 2018р. теоретичне тренування

Спеціальний розділ ігор, заходів та новин проекту A.R.M.S.

Модератор: Организаторы

A.R.M.S. 26 квітня 2018р. теоретичне тренування

Сообщение Myroslav » 11 апр 2018, 12:33

Планую зробити усне тренування. Як результат усного тренування, в вибраний нами вихідний практичне тренування, майже таке ж саме як було наприкінці 2017року.

Початок тренування: 19:00 26.04.2018р.
Почнемо з складання правил.
Місце проведення: Юніт, зал НАТО.
Спорядження: Майте блокнот та ручку.

УВАГА!!!Застереження: До кінця тренування, навіть безалкогольне пиво під забороною!!! Ніякого алкоголю!!!

План заходу:
1. Загальний збір з вирішенням питань стосовно проекту.
2. Як і минулорічні теоритичні тренування - це тренування загальнопроектне та відкрите, по протоколам та методам армій NATO, які можуть бути актуальними на майбутній грі в Одесі, для всіх членів проекту незалежно від сторони. Наголошую! - особливо для тих:

I. Хто збирається на загальноУкраїнську гру в Одесі. Приблизно в червні, але дату вірішим під-час заходу.
II. Хто ще не отримав всеУкраїнський допуск в проект A.R.M.S.
III. І навіть тим хто вже був на тренуванні. Саме ви будете розповідати новим членам проекту що і як робити за протоколом, бо поки не розповів другу - не зрозумів сам.
IV. Да і просто тим хто хоче безкоштовно))) перейняти який-неякий досвід.


P.s.

*Тренування-збір відкрите. Тобто кожний з одеських страйкболістів, кому буде цікава тема тренування може прийти послухати, попитати, познайомитись. Умова участі одна: тренування тільки для адекватних людей - у нас нульова толерантність до ватників, манкуртів, любителів "тюрми народів", схильних до побутового насильства, людям з синдромом совкового дебілізму та проявами політичної шизофренії.
Тільки байкер може зрозуміти, чому собаки люблять висовувати голови з вікон автомобіля.

За это сообщение автора Myroslav поблагодарили: 7
FideLGoshamanunaOlexaPifShwarkmannTapaz
Маршал
Рейтинг: 3725 Units
Награды: 13
Начальник Military Police (1) MIB (1) Заступник командира страйкбольної Команди (1) Організатор ігор (1)
Учасник проекту A.R.M.S. (1) Інструктор (1) Учасник Нормано-Сільванського конфлікту (1) Учасник проекту UNIT (1)
За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Кращій модератор сезону (1)
Сообщения: 1215
Зарегистрирован: 15 окт 2007
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 1811 раз.
Поблагодарили: 2397 раз.
Команда: Гвардія

Re: A.R.M.S. Загальний збір та тренування - травень 2018р.

Сообщение Myroslav » 12 апр 2018, 17:40

На теоретичне тренування в Юніті, щоб не-гаяти час, прошу повторити теорію по:

1. Радіо зв'язку (три правила радіообміну).
2. Невербальному спілкуванню (наголошую на невербальному спілкуванні, цього разу йому ми приділимо норм.часу, щоб всі все зрозуміли, та пригадали якщо треба).
Теорія є у командирів груп, я скидав її перед тренування в грудні 2017р. Якщо хтось ... загубив, пишіть скину ще раз.
Фідель, твоїм хлопцям також треба це вивчити, особливо жести невербального спілкування, синтаксис я їм розповім окремо. Бо самому з першого разу важко розібратись в ньому.

Трошки пізніше скину план практичного тренування на полігоні.
Пислязимове ФІЗо буде точно))) треба зріз робити)) ;)
Тільки байкер може зрозуміти, чому собаки люблять висовувати голови з вікон автомобіля.

За это сообщение автора Myroslav поблагодарили: 4
GoshaOlexaShwarkmannTapaz
Маршал
Рейтинг: 3725 Units
Награды: 13
Начальник Military Police (1) MIB (1) Заступник командира страйкбольної Команди (1) Організатор ігор (1)
Учасник проекту A.R.M.S. (1) Інструктор (1) Учасник Нормано-Сільванського конфлікту (1) Учасник проекту UNIT (1)
За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Кращій модератор сезону (1)
Сообщения: 1215
Зарегистрирован: 15 окт 2007
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 1811 раз.
Поблагодарили: 2397 раз.
Команда: Гвардія

Re: A.R.M.S. Загальний збір та тренування - травень 2018р.

Сообщение Myroslav » 14 апр 2018, 01:22

План загальнопроектного практичного тренування на _ травня 2018р.:
(нагадую що дату вирішим на грі для Топаза сестри)


Полігон: "Коса"
Початок тренування:
... травня 2018р. о 10:00
Кінець тренування - біля 18:00
Форма одягу: Мілітарі
Спорядження: Беріть все як на гру.


1. Легке фізо. Виконується не на час, у складі свого підрозділу чи групи, якщо в вас немає групи то індивідуально, в спорядженні яким ви користуєтесь на іграх/рейдах, можна без рюкзака - побережемо спини, особливо тих хто поки не готовий для такого навантаження спини. Час рахується по останньому в вашій групі, та тільки для статистики . відповідальні - Мирослав, Вурдалак.

Знов таки, кажу для тих хто прийде перший раз, - Фізо традиційна частина практичного тренування в A.R.M.Sі не тому що тут клуб любителів БДСМ, чи спілка любителів довести самому собі незрозуміло що/ навіщо/ та з непередбачуваними наслідками для здоров'я. З першого погляду може здатися різне, навіть що мені цікаво підрозділ чимось зайняти, чи по-тупому по-армійськоРадянські погнати, ні!) Фізо нам треба по-суто прагматичним причинам, а саме:

А) Для розуміння того,- як швидко можна перекинути весь підрозділ чи будь-яку його частину/групу, або запланований резерв під час гри/рейду з точки А в точку В,
у випадках якщо це якась шалена частина загального плану, або треба максимально прискоритись, чи сталась надзвичайна подія - коли загальний план руйнується чи коригується.
І планується ймовірний час на виконання подібних надзвичайних завдань класу "ПішоПоКінному" не "з довідника - стеля", а спираючись на час, який показала конкретна група під час фізо в цьому ж спорядженні. Щоб кожний боєць, під час виконання свого завдання, як частини загального плану дій підрозділу використовувався з максимальним доступним ККД. Який і він знає, і його командир. Обов'язок того хто керує операцією/конкретною групою знати ККД кожного свого бійця або підрозділу - бо давати завдання яке завідомо не виконається - в справжньому житті це злочин, а в страйкі некомпетентність та як слідство псування бійцям гри, до якої довго готувались. Життя одне..

А2) По результатам фізо, збирається важлива інформація: яку частину підрозділу ( можливо але не факт) взагалі треба залишити: якусь позицію готувати, бівак, використовувати цю групу / зведену групу для "блукаючої засідки" або глибокого резерву основної групи та т.п. Через неможливість цієї групи щось показати "ногами".

В) Гоша, Мемфіс та я однодумці в несприйманні думки, що люди не приймають участі в A.R.M.Sі. через якійсь особливості свого організму. Тимчасові чи постійні. Такий підхід - минуле сторіччя. Тому треба розуміти, наскільки швидко приймають рішення ті, хто не може бути фізично активним по своїм, особистим причинам. Треба розуміти: є сенс їм БПЛА довірити та його охорону? Чи краще тупо в засідки використати? А можливо спостеригачами на основних напрямках та висотах? Чи як групу прикриття при відході?. Корисних завдань може бути безліч і без фізичного навантаження, головне себе не жаліти і в приватній бесіді сказати що конкретно протипоказано. Тому поки інші здають фізо, для тих хто дійсно не може,- буде розумове навантаження.

С) І для "ветеранів" нашого проекту, фізо це просто радісний бонус. Це унікальна )) можливість дізнатися, як "покращились" результати з часів останнього практичного тренування в грудні 2017го. Що дала зимова пауза, який неймовірний приріст фізичних можливостей! Шуткую - думаю насправді, це шанс подивитись правді в очі та зрозуміти наскільки деградував результат))) Всі ж здачі записані та будуть на тренуванні.2. Здача правил для тих кому це потрібно, всі хто їх не здали знають це. відповідальні - Мирослав, Гоша, Мемфіс.
Здача традиційно трушна ))), здача правил одразу на всеУкраїнський допуск))) проходить як завжди: практично - тобто вам не треба розповідати зазубрене, вам треба буде показати на практиці як ви зрозуміли правила. Наприклад: вам "пристрілять" шаром або чергою якусь кінцівку та подивляться на ваші дії, чи скажуть викликай евакуацію! - треба її викликати за правилами, або скажуть - в вас важке поранення, дійте! Як правило суто теоретичні питання можуть бути тільки по швидкостям та відстаням, використанню вторичок - тобто чисто технічні... хоча)))
Здача правил проходить через декілька хвилин піся фізо, майже одразу після того як добіг до місця призначення ваш підрозділ, коли пульс трішечки знизився, щоб вже міг норм. розмовляти, але не настільки щоб оговтався повністю. Все це робиться після фізо не для форсу A.R.M.Sького. Мета - дійсно розуміти, що коли боєць отримає допуск в проект, він буде знати та користуватися правилами на 100 відсотків, навіть у найекстрімальниших умовах в які може попасти на грі. Не перетворюючи своїми діями наш проект в банальне підулово. Тільки так, бо це фільтр якості гравців, за який декілька людей несуть відповідальність.
Кому після фізо забагато розмовляти та щось здавати, може отримати регіональні допуск в проект на південноУкраїнські заходи A.R.M.Sу. Його можна отримати в будь який момент, де завгодно, від Гоши - сторона СНР та Мемфіса - сторона AMRF.
(Для тих хто обмежений по фізо - не хвилюйтесь все буде чесно для всіх, і без фізо для вас.)

3. Стройовий огляд. відповідальні - Мирослав, Гоша, Льоня-Ізба, Мемфіс, Ратмір, Фідель.
Поки бійці будуть відпочивати після фізо. Командири обходять кожного бійця всіх груп, знайомляться не тільки з новими адептами проекту, а і з їх спорядження. З'ясовують "на якому світі" уніфікація умовних калібрів та міхан. В "бувалих" перевіряють які пропозиції та зауваження по спорядженню виявлені на попередньому огляді в грудні усунені, на які так сильно забито, аж мені важко ходити. До-речі Гоша, грудневий результат оприлюднив в темі останнього практичного тренування. Результат тих хто не був тоді, але проходив огляди раніше - в мене є .

Якщо хтось, з тих хлопців які будуть перший раз на A.R.M.Si запитає себе - а ця ще х..нь навіщо, окрім перепочинку після бігу))) ? Одразу натякаючий приклад: якщо умовний Мемфіс не уявляє, яке спорядження у бійців групи Фіделя або Ратміра, він не зможе якісно спланувати план дій в конкретних умовах з цим особовим складом. Не зможе компетентно оцінити можливості. Це як розв'язати математичне рівняння не знаючи жодного аргументу, заданих функцій та і взагалі нічого не знаючи. В таких умовах Мемфіс чи будь-хто, хто взяв на себе відповідальність за прийняття рішення, не зможе правильно поставити задачу, виконання якої реально для конкретної групі чи бійця. Так як не буде знати багато факторів, наприклад: яку щільність вогню зможуть забезпечити бійці цієї групи чи конкретний боєць?, чи є ПНВ? чи зможуть зорієнтуватися на місцевості вночі та вести "бій" в темряві?, яка дальність "пострілу" приводу/приводів?, чи є в групі кулемети?, скільки з собою БК?, який запас води?, скільки гранат?, чи є дим?трасера?рація? та т.і.
Можна звичайно приблизно прикинути, надіятись на вдачу та вимовити хлопцям якийсь підбадьорюючий спіч. Але невиправдані втрати особового складу - справа аматорів, ми ж тут намагаємось професійно тренуватись, по-справжньому.4. Зв'язок. відповідальний -Мирослав
Радіо зв'язок та невербальне спілкування
Теорію повторимо/вивчимо на теоретичному тренуванні в Юніті. На полігоні будемо практично закріпляти.
Стандартне розділення бійців так, щоб поряд було якнайменше членів своєї групи, чи бійців з якими постійно спілкуєшся,- щоб всі навчились спілкуватися жестами з усіма в проекті, без виключення.

5. Бойове злагодження підрозділу, груп та окремих бійців - відповідальний Мирослав.
Вправи такі ж самі, що вже практично тренували та вивчали на теоретичних заходах в Юніті. Поки не буде нормального, чіткого виконання вже розжованого та вивченого - нема сенсу навчатись новому. Хоча подивимось по обставинах. Попередньо планується: розгортання підрозділу в бойові порядки, всі можливі засідки, бівак. А ті хто через якісь об'єктивні причини не прибув на минулі тренування, чи забув що ми тренували, зможуть наздогнати підрозділ - в тактичному розумінні "поля бою", розуміння свого місця в різних умовах, та взаємодії з товаришами.

Під час тренувальних "боїв", підрозділом будуть керувати всі командири по-черзі. Знов таки для тих хто прийшов до нас перший раз, щоб не задавали знов питання: "чому так?". Або невпевнено стверджували: "Не буду - я не вмію!" Одразу пишу. Така форма тренування майже погоджена з Чарльзом Дарвіном. Вона підвищує спроможність до виживання підрозділу та як наслідок піднімає "боєздатність". Через те що ставить запобіжник від т.з. "командира - ахіллесова п'ята" в підрозділі чи групі, щоб всі звикали не тільки до одного стилю керування, а ігрова "смерть" людини яка постійно приймала якісь "фізично зай..бісті" рішення з рацією та мапою в руках, автоматично не дорівнювалась - втраті керованості всього підрозділу, хаосу та як наслідок не виконання завдання. Бо старйкбол як війна - командний вид спорту. Також всі по-черзі будуть в групі протидії - щоб відчули на собі злагоджену/незлагоджену роботу підрозділу чи вказали на помилки які видно з боку умовного противника. Вистачить часу, бійці груп також будуть керувати, і тут ще додаткова задача - пошук людей з лідерськими якостями для розвитку A.R.M.S.

Після кожної вправи-бою, як і на всіх попередніх тренування - розгляд та аналіз "бою" який пройшов всіма учасниками, щоб жодна помилка не пройшла поза наші очі.
Тільки байкер може зрозуміти, чому собаки люблять висовувати голови з вікон автомобіля.

За это сообщение автора Myroslav поблагодарили: 4
GoshaOlexaShwarkmannTapaz
Маршал
Рейтинг: 3725 Units
Награды: 13
Начальник Military Police (1) MIB (1) Заступник командира страйкбольної Команди (1) Організатор ігор (1)
Учасник проекту A.R.M.S. (1) Інструктор (1) Учасник Нормано-Сільванського конфлікту (1) Учасник проекту UNIT (1)
За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Кращій модератор сезону (1)
Сообщения: 1215
Зарегистрирован: 15 окт 2007
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 1811 раз.
Поблагодарили: 2397 раз.
Команда: Гвардія

Re: A.R.M.S. Загальний збір та тренування - травень 2018р.

Сообщение Gosha » 17 апр 2018, 16:39

Будем обязательно
Солдат не хочет убивать,
но умеет это хорошо делать

За это сообщение автора Gosha поблагодарили: 3
MyroslavShwarkmannTapaz
Маршал
Коаліція "Східний блок"
Рейтинг: 3365 Units
Награды: 22
Military Police (1) Командир страйкбольної Команди (1) Учасник проекту A.R.M.S. (1) Ентузіаст (1)
Голова коаліції Східний Блок (1) Учасник проекту UNIT (1)
Стратегічний командир (4) Тактичний командир (1) За оборону (2) За штурм (2)
Майстерний Розвідник (1) Невтомний боєць (1) За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1)
Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Кращій командир сезону (2)
Сообщения: 797
Зарегистрирован: 01 окт 2012
Откуда: Одесса
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 1021 раз.
Поблагодарили: 1191 раз.
Позывной (Ник): Gоsha
Команда: ОсН "ТЕНЬ"

Re: A.R.M.S. Загальний збір та тренування - травень 2018р.

Сообщение Olexa » 20 апр 2018, 15:30

Зголошуюсь на всі перечислені заходи!
" - Скажи, Толя: “зає@ал ти мєня, папа, сваімі ахвіцеpами, я на моpе їду купаться". Хочеш купаться?"
Толя: - Я стpілять хочу!" (С)
Лесь Подерев'янський "Кацапи"

За это сообщение автора Olexa поблагодарили: 2
MyroslavShwarkmann
Младший сержант
Рейтинг: 95 Units
Награды: 1
За оборону (1)
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 12 дек 2017
Откуда: м.Одеса
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 51 раз.
Поблагодарили: 16 раз.
Позывной (Ник): Олекса

Re: A.R.M.S. Загальний збір та тренування - травень 2018р.

Сообщение Myroslav » 22 апр 2018, 21:11

Перший пост оновлено - виділено червоним.

На загальній нараді членів проекту (пройшла як домовлялись, після Благодійної гри) призначена дата практичного тренування:
26.04.2018р., 19:00, Юніт
Теми та завдання в першому пості.

Окрім членів проекту A.R.M.S. чекаю всіх запрошених та всіх бажаючих, умова участі для не членів проекту, в першому пості теми.

P.s. дату практичного тренування визначимо на теоретичному тренуванні 26.04.2018р.
Тільки байкер може зрозуміти, чому собаки люблять висовувати голови з вікон автомобіля.

За это сообщение автора Myroslav поблагодарили: 4
GoshaOlexaShwarkmannTapaz
Маршал
Рейтинг: 3725 Units
Награды: 13
Начальник Military Police (1) MIB (1) Заступник командира страйкбольної Команди (1) Організатор ігор (1)
Учасник проекту A.R.M.S. (1) Інструктор (1) Учасник Нормано-Сільванського конфлікту (1) Учасник проекту UNIT (1)
За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Кращій модератор сезону (1)
Сообщения: 1215
Зарегистрирован: 15 окт 2007
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 1811 раз.
Поблагодарили: 2397 раз.
Команда: Гвардія

Re: A.R.M.S.26.04.18 теоретичне тренування/травень практичне

Сообщение Myroslav » 26 апр 2018, 11:40

Увага! Щойно розмовляв з адміном Юніта, зал NATO зайнятий - для нас залишають зал S.T.A.L.K.E.R. час той же!
Тільки байкер може зрозуміти, чому собаки люблять висовувати голови з вікон автомобіля.

За это сообщение автора Myroslav поблагодарили: 2
GoshaTapaz
Маршал
Рейтинг: 3725 Units
Награды: 13
Начальник Military Police (1) MIB (1) Заступник командира страйкбольної Команди (1) Організатор ігор (1)
Учасник проекту A.R.M.S. (1) Інструктор (1) Учасник Нормано-Сільванського конфлікту (1) Учасник проекту UNIT (1)
За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Кращій модератор сезону (1)
Сообщения: 1215
Зарегистрирован: 15 окт 2007
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 1811 раз.
Поблагодарили: 2397 раз.
Команда: Гвардія

Re: A.R.M.S.26.04.18 теоретичне тренування/травень практичне

Сообщение Gosha » 26 апр 2018, 11:48

+
Солдат не хочет убивать,
но умеет это хорошо делать
Маршал
Коаліція "Східний блок"
Рейтинг: 3365 Units
Награды: 22
Military Police (1) Командир страйкбольної Команди (1) Учасник проекту A.R.M.S. (1) Ентузіаст (1)
Голова коаліції Східний Блок (1) Учасник проекту UNIT (1)
Стратегічний командир (4) Тактичний командир (1) За оборону (2) За штурм (2)
Майстерний Розвідник (1) Невтомний боєць (1) За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1)
Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Кращій командир сезону (2)
Сообщения: 797
Зарегистрирован: 01 окт 2012
Откуда: Одесса
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 1021 раз.
Поблагодарили: 1191 раз.
Позывной (Ник): Gоsha
Команда: ОсН "ТЕНЬ"

Re: A.R.M.S.26.04.18 теоретичне тренування/травень практичне

Сообщение Myroslav » 26 апр 2018, 18:41

Увага!!!!! Щойно приїхав в Юніт, в них тут запара. Збираємося не в S.T.A.L.K.E.Rі , а поряд з ним, на тому ж поверсі, в колишньому магазині в Юніті. Хто не знає де, спитаєте стафф, вони проведуть.
Тільки байкер може зрозуміти, чому собаки люблять висовувати голови з вікон автомобіля.
Маршал
Рейтинг: 3725 Units
Награды: 13
Начальник Military Police (1) MIB (1) Заступник командира страйкбольної Команди (1) Організатор ігор (1)
Учасник проекту A.R.M.S. (1) Інструктор (1) Учасник Нормано-Сільванського конфлікту (1) Учасник проекту UNIT (1)
За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Кращій модератор сезону (1)
Сообщения: 1215
Зарегистрирован: 15 окт 2007
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 1811 раз.
Поблагодарили: 2397 раз.
Команда: Гвардія

Re: A.R.M.S.26.04.18 теоретичне тренування/травень практичне

Сообщение Gosha » 27 апр 2018, 08:55

Как всегда с пользой для дела провели очередную тренировку (теорию), новички порадовали своей заинтересованностью к проекту, было познавательно, спасибо Мирославу за данное мероприятия, ждем продолжения.
Фото:
Солдат не хочет убивать,
но умеет это хорошо делать

За это сообщение автора Gosha поблагодарили: 3
MyroslavOlexaShwarkmann
Маршал
Коаліція "Східний блок"
Рейтинг: 3365 Units
Награды: 22
Military Police (1) Командир страйкбольної Команди (1) Учасник проекту A.R.M.S. (1) Ентузіаст (1)
Голова коаліції Східний Блок (1) Учасник проекту UNIT (1)
Стратегічний командир (4) Тактичний командир (1) За оборону (2) За штурм (2)
Майстерний Розвідник (1) Невтомний боєць (1) За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1)
Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Кращій командир сезону (2)
Сообщения: 797
Зарегистрирован: 01 окт 2012
Откуда: Одесса
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 1021 раз.
Поблагодарили: 1191 раз.
Позывной (Ник): Gоsha
Команда: ОсН "ТЕНЬ"

След.

Вернуться в A.R.M.S.

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

cron
Партнёры
partners-picture2 partners-picture1 partners-picture3 partners-picture4