Номінації та нагородження за підсумками сезону 2020р.

В цій темі:
1. Організаторами оприлюднюються видані на іграх покарання: попередження, бани.
2. Страйкболістами подаються представлення (з підставами) для нагородження відзнаками та медалями від Одеської страйкбольної громади.
3. Щомісячно, оприлюднюється загальний лист нагород, відзнак, покарань. З обов’язковим повідомленням товариству підстав нагороджень/покарань.
4. Щорічно проводиться голосування/опитування щодо нагородження кращих з кращих серед нас на підставі думки Одеської страйкбольної громади. Так би мовити, підводяться підсумки кожного сезону.

Модератор: Организаторы

Re: Номінації та нагородження за підсумками сезону 2020р.

Сообщение MiX Military Xtremal » 10 фев 2021, 22:20

Дякую всім, хто мене підтримав. Цього року планую здивувати вас чимось цікавим, вже є чернетки по наступній книзі з тематики Метро.
Wenn ist das Nunstuck git und Slotermeyer? Ja! Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput!

За это сообщение автора MiX Military Xtremal поблагодарили: 2
Monya_OnyxMyroslav
Генерал армии
Команда "Анклав"
Рейтинг: 2605 Units
Награды: 13
Military Police (1) Командир страйкбольної Команди (1) Організатор ігор (1) Науковий фахівець (1)
Ентузіаст (1) Автор (2) Учасник Нормано-Сільванського конфлікту (1) Відзнака "Реконструктор\Моделіст" (1)
Учасник проєкту UNIT (1)
Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Сообщения: 592
Зарегистрирован: 30 июл 2007
Откуда: Одесса, Анклав//LAPD SWAT
Флаг: Германия (de)
Благодарил (а): 190 раз.
Поблагодарили: 369 раз.

Re: Номінації та нагородження за підсумками сезону 2020р.

Сообщение Monya_Onyx » 11 фев 2021, 09:04

MiX Military Xtremal писал(а):Дякую всім, хто мене підтримав. Цього року планую здивувати вас чимось цікавим, вже є чернетки по наступній книзі з тематики Метро.

с нетерпение ждём)
Устал - отдохни. Но тогда ты никогда не будешь первым.
Генерал-майор
Коаліція "Східний блок"
Рейтинг: 1580 Units
Награды: 13
Організатор ігор (1) Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Учасник проєкту «Syria» (2) Учасник проєкту UNIT (1)
За оборону (1) За штурм (2) Майстерний Розвідник (1) За волю до перемоги. (1)
Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Кращий штурмовик сезону (1)
Сообщения: 72
Зарегистрирован: 01 июл 2020
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 162 раз.
Поблагодарили: 73 раз.
Позывной (Ник): Onyx
Команда: СК "ТЕНЬ"

Re: Номінації та нагородження за підсумками сезону 2020р.

Сообщение BUUNTAR » 11 фев 2021, 18:09

Очень благодарен за такое количество голосов, с большим отрывом от коллег по цеху. Хочу отметить что мне доставляет удовольствие снимать процесс игры в позитивном ключе, оочень не люблю когда отличные кадры портят какой ни будь чепухой или нарушением правил. Так же заметил тенденцию снижения маклаудизма и нарушения правил на своём видео, НО!) вне игры слышу я об этом столько же сколько и было. Не знаю, быть может такое снижение только когда видят BARRAKUDU рядом?)) ведь у нас давно уже не одна камера.

Небольшой секрет открою, как камера меняет подход к игре в лучшую сторону: по НАЧАЛУ появления у меня камеры я САМ творил непонятную хрень (мог смохлевать или еше что то), Но замечал это ПОТОМ при присмотре видео. А во время самой игры, например взрыв гранаты под носом, я даже не помню…. Со временем сделал вывод: во время игры игроки могут быть усталые, на адреналине! и все! и каждый могут не верно оценить ситуацию, и отмочить что то не то. Спустя годы я ловлю себя на мысли: аа СТОП СТОП, вот тут это будет не честно. Вот так я бы сказал камера заточила бунтаря))) и всю Barrakudu.

В целом изначально записывать на видео все подряд было для популяризации страйкбола, конечно же Одесского и в целом Украинского! Чтоб люди видели как у нас на играх круто, весело и эпично! Что мы и продолжаем делать. Но само присутствие камеры полностью изменило стиль подхода к игре, она заставляет делать ДВИЖ. Я к тому что потом просматривая материал как я просидел на респе с колоском в зубах.... как то не очень, ну вы поняли))))

По этим причинам я рекомендую всем пользоваться видео съёмкой. Чем нас больше тем качественней движуха с массой впечатлений, на которую хочется ещё и ещё!
Другое дело УТОМИТЕЛЬНЫЙ монтаж, мне все сложнее и сложнее найти время на это дело от того что сам монтаж становится все качественней и сложнее, плюс добавляются камеры в команде а это еще больше нагрузки при разгребании тонны материала. Благо Джони в монтаже уже крут, проделывает большую работу! Мы рады получить эту номинацию!

И помните! Страйкболист с камерой на 80% опаснее! Ради красивого кадра он пойдет на все!

От всей команды благодарочка, скоро увидимся, и приятного просмотра))
https://www.youtube.com/watch?v=OYVt_-R ... e=youtu.be
Ты нормально делай... и нормально будет!

За это сообщение автора BUUNTAR поблагодарили: 4
CleverMonya_OnyxNikita_Tulya
Генерал-полковник
Коаліція "Східний блок"
Рейтинг: 2020 Units
Награды: 18
Командир страйкбольної Команди (1) Ентузіаст (1) Автор (1) Почесний фотокор (1)
Учасник проєкту «Syria» (3)
Тактичний командир (3) За оборону (1) За штурм (2) Майстерний Розвідник (2)
Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Кращий штурмовик сезону (1)
Сообщения: 131
Зарегистрирован: 22 авг 2016
Откуда: Одесса
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 156 раз.
Поблагодарили: 216 раз.
Позывной (Ник): Buntar
Команда: BARAKUDA

Re: Номінації та нагородження за підсумками сезону 2020р.

Сообщение Myroslav » 10 май 2021, 13:55

На грі присвяченій "Відкриттю сезону 2021" ,
viewtopic.php?f=15&t=21431
на вечірньому шикуванні , після закінчення денної фази, буде урочисте нагородження переможців. Всіх чекаємо.
Тільки байкер може зрозуміти, чому собаки люблять висовувати голови з вікон автомобіля.
Маршал
Рейтинг: 4425 Units
Награды: 17
Начальник Military Police (1) MIB (1) Заступник командира страйкбольної Команди (1) Організатор ігор (1)
Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Інструктор (1) Учасник Нормано-Сільванського конфлікту (1) Учасник проєкту UNIT (1)
Майстерний Розвідник (1) За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1) Кращий модератор сезону (4)
Сообщения: 1671
Зарегистрирован: 15 окт 2007
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 2515 раз.
Поблагодарили: 3029 раз.
Команда: Гвардія

Re: Номінації та нагородження за підсумками сезону 2020р.

Сообщение Lesnik » 08 июн 2021, 12:55

Изображение
"фокус не в том, что бы жить вечно....а что бы оставаться самим собой вечно"

За это сообщение автора Lesnik поблагодарили: 5
DoomElectricMonya_OnyxMyroslavTapaz
Маршал
Команда Cosa Nostra Коаліція "NATO"
Рейтинг: 3525 Units
Награды: 17
Military Police (1) Співробітники СБ Military Police (1) MIB (1) Командир страйкбольної Команди (1)
Організатор ігор (1) Науковий фахівець (1) Ентузіаст (4) Учасник Нормано-Сільванського конфлікту (1)
Учасник проєкту UNIT (1)
Стратегічний командир (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Кращий організатор сезону (1)
Сообщения: 1073
Зарегистрирован: 31 окт 2010
Откуда: Cosa Nostra
Флаг: Италия (it)
Благодарил (а): 99 раз.
Поблагодарили: 429 раз.

Re: Номінації та нагородження за підсумками сезону 2020р.

Сообщение Myroslav » 13 июн 2021, 21:56

Товариство голосувало, вибрали кращих з кращих в усіх номінаціях але є одне але. З поважних причинам, не всі переможці були присутні на грі «Розкриття Одеського сезону 2021р.». Через це не були нагороджені наступні члени Одеської страйкбольної громади:

Найзатятіший гуляка сезону 2020р., командир команди «Possum Suicide Squad» PAKETA67;

Кращий реконструктор\моделіст сезону 2020р. командир команди «Партизан» Piton;

Кращий кулеметником сезону 2020р. Defender, команда «Гвардія»

Нагородження цих хлопців обов’язково відбудеться на шикуванні на якісь грі. Урочисто, все як вимагає момент)))
Тільки байкер може зрозуміти, чому собаки люблять висовувати голови з вікон автомобіля.

За это сообщение автора Myroslav поблагодарил:
Electric
Маршал
Рейтинг: 4425 Units
Награды: 17
Начальник Military Police (1) MIB (1) Заступник командира страйкбольної Команди (1) Організатор ігор (1)
Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Інструктор (1) Учасник Нормано-Сільванського конфлікту (1) Учасник проєкту UNIT (1)
Майстерний Розвідник (1) За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1) Кращий модератор сезону (4)
Сообщения: 1671
Зарегистрирован: 15 окт 2007
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 2515 раз.
Поблагодарили: 3029 раз.
Команда: Гвардія

Пред.

Вернуться в НАГОРОДНИЙ ЛИСТ

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0

Партнёры
partners-picture2 partners-picture1 partners-picture3 partners-picture4