A.R.M.S."Зимовий Рейд" 15-16 лютого 2020 (тренування)

Спеціальний розділ ігор, заходів та новин проєкту A.R.M.S.

Модератор: Организаторы

Re: A.R.M.S."Зимовий Рейд" 15-16 лютого 2020 (тренування)

Сообщение -R-A-K- » 15 фев 2020, 07:52

Рак +
Лис +
Z +
Война — это ведь не просто кто кого перестреляет. Война — это кто кого передумает

За это сообщение автора -R-A-K- поблагодарил:
Myroslav
Генерал-майор
Рейтинг: 1445 Units
Награды: 8
Командир страйкбольної Команди (1) Ентузіаст (1) Учасник проєкту «Syria» (1)
Тактичний командир (2) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Сообщения: 22
Зарегистрирован: 14 ноя 2017
Откуда: Одесса
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 3 раз.
Поблагодарили: 20 раз.
Позывной (Ник): -=R-A-K=-
Команда: СК "ГРОЗА"

Re: A.R.M.S."Зимовий Рейд" 15-16 лютого 2020 (тренування)

Сообщение Gosha » 17 фев 2020, 10:22

Всем привет, как вижу буду первый...)))

Начну не как всегда с начала...
Белый спасибо большое за приготовление еды, ты как всегда в этом первый, вспоминая с какой душой и энтузиазмом, он всегда, подчеркиваю, всегда этим занимается, не передать словами.
Вот жаль что на форуме, есть такие номинации, как Затятий гуляка, Кращий зброяр сезону, Кращий кулеметник сезону и т. д. а вот номинации Кращий курах нет такой(, долго изучая в очередной раз раздел награды не мог найти не чего такого, в последний момент увидел такую о знаку як) Майстер на всі руки, в связи с этим профиль MR_WHITE memberlist.php?mode=viewprofile&u=13102&format=html он же БЕЛЫЙ вручить Майстер на всі руки, за его руки в приготовлении пищи).

Теперь тренировка.
Организаторам огромнейшее спасибо за данную трэшу. Сказать сценарий, маршруты, география просто супер это не чего не сказать).
Как нас вывозили говорю про нашу группу, глаза завязаны, водитель погружен на столько глубоко в игровой процесс, что песня на иностранном языке про любовь которая сопровождалась не большим слаломом и легким дрифтом авто на грунтовых дорогах не предать словами, вот это он нас зарядил, так зарядил. И вот мы на месте.
5-10 минут потрачено на нахождение группы по карте на данной местности, начали движение, сам маршрут очень порадовал, очень удивила погода... зима, февраль, от +8 до +10 в какое то время думал что можно было и полегче на дневную фазу одеваться такой погоды не помню зимой. Динамика, местность для этого, движек тренировки... это ОСКАР. Откровенно говоря не которые игры, а у нас напоминаю была тренировка по движу хе уступают данной тренировке, спасибо организатору и всем кто ему помогал огромное спасибо, хоть и устали как не знаю кто, но в то же время получил заряд бодрости и уже скучаю...)

Отдельное спасибо хочу сказать своей команде, Тапазу и Моцарту, вы парни я не сомневался, в очередной раз подтвердили, что мы команда и готовы не смотря не на что идти до конца, так держать, люблю.

Всем спасибо кто приехал не смотря не на что и принял участие. С Вами весело и всегда интересен AIRSOFT.
Солдат не хочет убивать,
но умеет это хорошо делать

За это сообщение автора Gosha поблагодарили: 6
acid_BurnFideLMr_WhiteMyroslavPAKETA67Shwarkmann
Маршал
Рейтинг: 3615 Units
Награды: 27
Military Police (1) Командир страйкбольної Команди (1) Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Ентузіаст (1)
Учасник проєкту «Syria» (2) Учасник проєкту UNIT (1)
Стратегічний командир (4) Тактичний командир (2) За оборону (2) За штурм (2)
Майстерний Розвідник (2) Невтомний боєць (1) За волю до перемоги. (2) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1)
Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Кращий командир сезону (3)
Сообщения: 907
Зарегистрирован: 01 окт 2012
Откуда: Одесса
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 1250 раз.
Поблагодарили: 1403 раз.
Позывной (Ник): Gоsha
Команда: СК "ТЕНЬ"

Re: A.R.M.S."Зимовий Рейд" 15-16 лютого 2020 (тренування)

Сообщение PAKETA67 » 17 фев 2020, 12:28

Всем огромное спасибо за игру, было весело динамично и интересно. Хотелось бы больше ориентирования по компасу, а так все зашло. Респект моей группе за скорость, не смотря на мозоли и тд)))
Условному противнику, спасибо за качественную игру, все в лучших традициях ARMS.
Парни которые были первый раз - добро пожаловать.
Мирослав - отдельное спасибо от бати за Сэм))

Немного фоточек
Изображение

За это сообщение автора PAKETA67 поблагодарили: 5
FideLGoshaKOTMyroslavShwarkmann
Lieutenant General
Коаліція "NATO"
Рейтинг: 2190 Units
Награды: 15
Командир страйкбольної Команди (1) Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Затятий гульвіса (3) Учасник проєкту UNIT (1)
Special Forces Group (Одеса) (1)
Тактичний командир (2) За оборону (1) За волю до перемоги. (3) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1)
Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Сообщения: 414
Зарегистрирован: 12 ноя 2012
Откуда: the Lone Star State
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 692 раз.
Поблагодарили: 365 раз.
Позывной (Ник): PAKETA
Команда: Possum Suicide Squad

Re: A.R.M.S."Зимовий Рейд" 15-16 лютого 2020 (тренування)

Сообщение FideL » 17 фев 2020, 13:12

Отличный энергозатратный 30км рейд вышел,честно говоря 40км на летней игре были легче чем такая тренировка, наверно изза меньшего количества подъемов или праздники дали о себе знать :)
Очень сложно было подобрать правильную одежду , днём +10-12 тепла и сонце без ветра, а ночью +0 и ветерок, приходилось много раз переодеваться.
Ночью не понятно как выходили прямо на нужные точки, почти без ориентиров, наверное повезло, но зато понял на сколько ночью сложно сориентироваться когда нет ориентиров!
Спасибо Кардану и Ковальскому за отличную зарубу днем, было весело!.Условный противник явно стал сильнее с притоком свежей крови, финальный штурм наверное был самый сложный за время моей игры в АРМС, как не пытался так и не смог подобраться поближе к точке. Ждем весеннюю игру!


За это сообщение автора FideL поблагодарили: 3
GoshaMyroslavShwarkmann
Major General
Коаліція "NATO"
Рейтинг: 1805 Units
Награды: 11
Командир страйкбольної Команди (1) Організатор ігор (1) Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Відзнака "Реконструктор\Моделіст" (1)
Учасник проєкту «Syria» (2)
За штурм (1) За волю до перемоги. (2) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Сообщения: 168
Зарегистрирован: 03 мар 2015
Флаг: Австралия (au)
Благодарил (а): 146 раз.
Поблагодарили: 170 раз.
Позывной (Ник): FideL
Команда: Tasmanian Devils

Re: A.R.M.S."Зимовий Рейд" 15-16 лютого 2020 (тренування)

Сообщение memph1s » 17 фев 2020, 23:20

Тоже нацарапаю. Высадили нас как и многих возле мариновки в ущелье , взяли курс на высоту на восток в сторону куяльника, когда поднялись сразу соориентировались за счет видимых двух населенных пунктов один на нашем стороне другой на противоположной стороне хаджибейского лимана. Приемлемого пути по пасадкам не было пришлось идти по полям, по среди поля я замечаю движение и 2силуета в посадке в к которой мы двигаемся, упали на землю затаились начал наблюдение понял что противник нас заметил и наблюдает за нами. Приняли решение уходить в сторону противоположную общему вектору маршрута так сказать зайти в тыл противнику. Зашли в посадку и решили в ней не задерживаться и переходить следующее поле. Перешли зашли в посадку двинулись по ней на юг к асфальтовый дороге. Когда шли по пасадке увидели группу которая пересекает поле позади нас и двигается нашу посадку определили что это была армада. Двинулись дальше дошли до дороги и продолжили идти в доль нее по посадке и так по пасадкам вышли к наблюдению с высоты до точке Х осмотрелись противника не обнаружили. Приняли решение разделится я наблюдал за обстановкой по периметру мадмэн пошел иследовать точку. В момент когда я осматривал тыл ожидая подхода других групп. К мэдмэну выдвинулся противник из засады и подкрадывался к нему тихо. Когда я их заметил и передал ему по рации противник справа они уже были очень близко и застали его врасплох и взяли в плен(( через пару минут убили. Это была группа электрик и деф и ктото третий.
Мы пошли на точку Р противник снялся и пошел переходить лиман. Дальше было скучно мы вышли к точке р осмотрели пошли на точку о там нашли условно уничтоженую Лэп. Двинулись на карьер уже в полной темноте. С трудом его нашли осмотрерись составили план посидели в засаде и двинусись к статуям. Перешли лиман и начали двигатся по посадке обнаружили тройку идуших противников огранизовали засаду. Когда противник подошел их оказалось двое поэтому огонь не открыли так как потеряли из вида третьего. Как оказалось это была двойка фиделя а третий это был столб))) попытались их обогнать по полю и ударить но упустили из виду. Дальше вышли к статуям и двинулись на точку х там в этот момент эвакуиррвалась группа рака. Мирослав дал команду их атаковать но мы не успели по времени но пострелялись и их уничтожили. Хотя было позно(( двинулись наточку встречи. Шли последними и сильно отставали. Наши ребята уже замерзали. Когда мы подошли и стали на обед в 12 часов ночи)) ребят отправили на разведку и атаку базы. Когда мы поели наконец и малек отдохнули двинулись отходя от эметовки в сторону трасы начался бой я уже думал мы не успеем очень устали. Вышли ксьезду с трассы и начали осматриваися противник находился на жопе и освещал периметр тремя фонарями кроме посадки со стороны лимана, шел бой но не интенсивный. Мы обошли через средние катакомбы, и карьер и подошли через пасадку со стороны лимана и тут фонари начали светить в нашу сторону так как со стороны каньена и посадки ктото из наших атаковал противника. Подождали ктото когото поподстреливал атака прекратилась и обороняющие погасили фонари. Мы выдвинулись, я поднялся к самому верху мэдмэн начал обходить со стороны каньена начали засвечивать и начался бой, у меня было много гранат кинул около 7штук на верх . Но пришлось перестреливатся с 2 пративниками я с одним на вершине и мэдмен с одним в низу со стороны каньена. Противников уничтожили. Осмотрелись вроде чисто . Победа...

За это сообщение автора memph1s поблагодарили: 5
FideLKOTMyroslavPAKETA67Shwarkmann
General of the Army
Коаліція "NATO"
Рейтинг: 3100 Units
Награды: 22
Командир страйкбольної Команди (1) Організатор ігор (1) Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Автор (1)
Відзнака "Реконструктор\Моделіст" (1) Учасник проєкту «Syria» (2) Учасник проєкту UNIT (1)
Стратегічний командир (1) Тактичний командир (2) За оборону (2) За штурм (2)
Майстерний Розвідник (1) За волю до перемоги. (3) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Кращий командир сезону (1)
Сообщения: 670
Зарегистрирован: 15 мар 2014
Откуда: Одесса
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 119 раз.
Поблагодарили: 494 раз.
Позывной (Ник): Memphis
Команда: Bandidos

Re: A.R.M.S."Зимовий Рейд" 15-16 лютого 2020 (тренування)

Сообщение Myroslav » 19 фев 2020, 17:56

Перший захід проєкту A.R.M.S.цього року вийшов доволі потужно.Не все в тренуванні пройшло як планувалося, але набагато краще ніж минулого разу. І ми з "чистою душею" можемо провести весняну гру.Гасло тренування "тихо прийшов тихо пішов", або як перефразував переможець тренування Ракета67 "я розвідник, а не вбивЦя" спрацювало на 100%.Абсолютно всі групи в бій вступали в-крайньому випадку, або коли на це була пряма вказівка. Для того щоб перевірити це, на кожній точці "десантувалося" мінімум по 2 групи, щоб спонукати вас до прихованих дій - і всі безумовно справилися. Дуже було цікаво на мапі відмічати місця де знаходиться кожна група - чесно кажучи дуже вразила швидкість виконання завдань, з самого початку тренування, яку показали групи Ковальскі - Кардан та Ракета-Кіт-Рулет. Вони вирвались вперед на шаленій швидкості. З самого початку більше всього балів набрала група Гоша-Тапаз- Моцарт, вони точно "змалювали" багато груп, потім вирвалась група Фідель-В'ячеслав (Рамзе), - так як вийшли переможцями в бою. А також обов'язково треба відмітити групу Мемфіс-МедМен (Кайзер), вони йшли по-маршруту вкрай обережно та висота "G" (Гамбургер) врешті-решт залишалась за ними. Хотів би подякувати групам протидії, саме ви контролюючи висоту "Гамбургер", обидві сторони лиману, "знищуючи" ЛЕП перетворювали цей день не тільки в тренування але і в пригоду для всіх учасників. Одна з груп протидії, а саме команда "Гроза" в складі: РАК-Ліс-Зед, вперше приймала участь в заході проєкту A.R.M.S. і показала себе на висоті. Друга група протидії Електрик-Дефендер-Морт перейшла на другий берег лиману єдиною яка не було помічена абсолютно ніким, а також людина з ПКМом як завжди показав своє велике серце і не став вбивати умовного противника, а взяв його в полон, умовному противнику респек що відіграв все як по-справжньому, так як нікому в реальності не хочеться покидати цей камінь який обертається навколо зірки на ім'я Сонце передчасно. Третя група протидії як я її назвав  "Група Сюрприз" в складі Білий-Шваркман (Жужа) займалося організацією лагеря тренування та контролювала висоту "Гамбургер". 
Всім дякую і особливо дякую, що план оборони точки "М" всі зробили доволі кваліфіковано, я аж отримав піднесений настрій на тиждень))))
Білий - дякую тобі, що був поваром, ти неперевершений.
Електрик, дякую що надав мат.базу для лагеря тренування.

І головне: Приз, пляшка коньяку Путін-Ху..ло, з правом розпити її на будь-якому польовому заході проєкту окрім шикування, отримав Ракета67 - командир команди Possum Suicide Squad (P.S.S.). 

P.s. витрати на тренування, а саме: паливо, стіл (без алкоголю це подарунок від мого Батька у зв'язку з святкуванням дня виводу радянських війсь з ДРА), мийка авто, роздрукування завдань (без мап, мапи нам подарували) = 1060грн. 

P.p.s. хотілось би почути як обороняли висоту "Гамбургер"?
Тільки байкер може зрозуміти, чому собаки люблять висовувати голови з вікон автомобіля.

За это сообщение автора Myroslav поблагодарили: 3
GoshaPAKETA67Shwarkmann
Маршал
Рейтинг: 4425 Units
Награды: 17
Начальник Military Police (1) MIB (1) Заступник командира страйкбольної Команди (1) Організатор ігор (1)
Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Інструктор (1) Учасник Нормано-Сільванського конфлікту (1) Учасник проєкту UNIT (1)
Майстерний Розвідник (1) За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1) Кращий модератор сезону (4)
Сообщения: 1671
Зарегистрирован: 15 окт 2007
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 2515 раз.
Поблагодарили: 3029 раз.
Команда: Гвардія

Re: A.R.M.S."Зимовий Рейд" 15-16 лютого 2020 (тренування)

Сообщение Myroslav » 19 фев 2020, 20:04

P.p.p.s
Gosha писал(а):... песня на иностранном языке про любовь которая сопровождалась не большим слаломом и легким дрифтом авто на грунтовых дорогах не предать словами, вот это он нас зарядил, так зарядил....


Тільки байкер може зрозуміти, чому собаки люблять висовувати голови з вікон автомобіля.

За это сообщение автора Myroslav поблагодарили: 2
GoshaMort
Маршал
Рейтинг: 4425 Units
Награды: 17
Начальник Military Police (1) MIB (1) Заступник командира страйкбольної Команди (1) Організатор ігор (1)
Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Інструктор (1) Учасник Нормано-Сільванського конфлікту (1) Учасник проєкту UNIT (1)
Майстерний Розвідник (1) За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1) Кращий модератор сезону (4)
Сообщения: 1671
Зарегистрирован: 15 окт 2007
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 2515 раз.
Поблагодарили: 3029 раз.
Команда: Гвардія

Re: A.R.M.S."Зимовий Рейд" 15-16 лютого 2020 (тренування)

Сообщение Shwarkmann » 21 фев 2020, 21:45

По-перше, дякую всім учасникам проекту за участь, Ви як завжди - неперевершені!

Моя участь у даному епізоді тренування була під сумнівом до останнього моменту і я підключився до двіжа лише ввечері. Організатор – Мирослав, направив мене до вакантної ролі захисника бази. Таким чином, можу описати моменти штурму та захисту зазначеного об’єкта.
Базу було вирішено обороняти під керівництвом Білого і Електрика.
Першочергово, оскільки ми вступили в тренування після заходу сонця, під світлом ліхтарів було здійснено огляд об’єкта, шляхи підходу до нього і наявний стан укріплень. Виявлено наявність окопів глибиною від 40 до 80 сантиметрів. Шляхи відходу і точки збору не визначалися. Трійка була озброєна штурмовими гвинтівками і займала верхів’я з приблизним рівним розподілом секторів.
Додатково нашу трійку було підсилено двійкою Дефендера (тяжкий кулемет) і Морта (штурмова гвинтівка), розташування яких було здійснено на віддалені від верхів’я. Їх завдання було зачаїться і вступити в бій за командою з наближенням груп противника.
Оборона також була підсилена групою Рака, яка складалася з трійки, склад озброєння групи зазначити не можу, оскільки вона вступила вже в той час, як ми зайняли позиції. Під час бою групою Рака було використано до 5-8 пострілів ГП та інше озброєння.
Сам бій відбувся майже через годину чи може більше. Описувати детально сам бій не вважаю доцільним, але на майбутнє можна виділити наступне.
1. Майже відразу керівник оборони був вражений, але чи було визначено наступних осіб, що приймають командування мені не відомо.
2. Використовувати радіостанції не планувалося, оскільки віддали перевагу мобільним. Двійка, що була в засаді залишилася без зв’язку і довгий час не вступала в бій.
3. Використання ліхтарів і світлових ракет допомагало виявити противника на підступах, але заважало двійці Дефендер-Морт, які неодноразово засвічувалися, та підпадали під дружній вогонь.
4. Камуфляж деяких противників від ліхтарів начебто додатково їх підсвічував.
5. Оборона об’єкта була втрачена після підходу групи Мемфіса. Із озброєння в нас (Електрик і я) залишалася одна штурмова гвинтівка калібром 7,62, ПМ і ніж, які проти 5-10 гранат були малоефективні. :hello:

За это сообщение автора Shwarkmann поблагодарили: 2
MyroslavPAKETA67
Полковник
Рейтинг: 1345 Units
Награды: 8
Автор (1)
За оборону (1) За штурм (1) За волю до перемоги. (2) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1)
Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Сообщения: 86
Зарегистрирован: 07 окт 2008
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 168 раз.
Поблагодарили: 253 раз.
Позывной (Ник): Жужа
Команда: Гвардія

Re: A.R.M.S."Зимовий Рейд" 15-16 лютого 2020 (тренування)

Сообщение Defender » 25 фев 2020, 21:12

А весело было... Пленному зачет, за реалистичное поведение, глупо дёргаться, когда тебя берут в "два огня". Группе Кота - за расстрел меня на дороге... До последнего верил в свой камуфляж и то, что тихонько уползу, скинув вместо себя рюкзак... Так хорошо с рельефом слипся, но очередь Кота в бок настигла меня ровно в тот момент, когда уже выцеливал его напарника, выполнявшего охват с дороги)))) со связью ночью вообще беда была... Отработать противнику в спину мешали свои же... И, черт возьми, отлично стреляли))) пару раз нас с напарником только чудо спасло от френдлика... Когда противник снял Морта, я лёг в куст и светил фонарём с вытянутой в сторону "мёртвого напарника" руки... Трюк сработал, и стреляли в него (прости Морт))) Погиб, пытаясь, прорваться к своим же, не имея связи, с криком Электрик, свои! ... Причём попали в меня бегущего как свои, так и противник) немного утешило то, что пытаясь снять с меня пулемёт, мой убийца тоже был убит со стороны горы. Отличная была ночка))) Белый сосиски с картохой это было то, что надо.. Наш чай я разлил, ещё утром))) все спасибо за игру))))

За это сообщение автора Defender поблагодарили: 2
MortMyroslav
Полковник
Рейтинг: 1240 Units
Награды: 7
Учасник проєкту A.R.M.S. (1)
За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Кращий кулеметник сезону (2)
Сообщения: 12
Зарегистрирован: 22 мар 2008
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 9 раз.
Команда: Гвардія

Пред.

Вернуться в A.R.M.S.

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5

Партнёры
partners-picture2 partners-picture1 partners-picture3 partners-picture4