A.R.M.S.13-14жовтня2018 Оп.:"All-in"день 2й,13год. в Бенгазі

Спеціальний розділ ігор, заходів та новин проєкту A.R.M.S.

Модератор: Организаторы

Re: A.R.M.S. 13-14 жовтня 2018 Операція:"All-in", день други

Сообщение Shwarkmann » 18 окт 2018, 19:02

Гра Операція:"All-in" для мене запам’ятається вдалою, не зважаючи на той факт, що вона для мене закінчилася під час першого бойового зіткнення. Можливо ще буде брифінг сторони з підстав бойових втрат, але зараз я хочу висловити свою подяку! Подяку Мирославу, за те, що він зміг забезпечити ще один ігровий фрагмент проекту A.R.M.S., подяку Electric, за вражаючий рівень деталізації антуражу Посольства, питання обороноздатності якого для мене все ще не вирішене (як його зачищати, які будуть втрати??) і Бази, на якій ми не здивувались би мінуванню на детекторах руху, де шукали можливі документи- артефакти.. та багато за що, чого тільки вартий прикід посла!! Подяка Білому за транспорт і можливість саме в такий спосіб почати гру і за атмосферу вже поза грою.! AMRF – за те, що не залишили наші помилки без відповідного покарання, бо кращий противник у грі той, хто примушує вчитись! Дякую всім, хто приймав участь у грі – хлопці, у Вас фактично вдалося зробити свято і зустріч друзів! Окремо хочу подякувати тим, хто подарував нам саме таку осінь, з її розмаїттям барв і нічним небом. Саме так я запам’ятаю цю гру.

За это сообщение автора Shwarkmann поблагодарили: 4
acid_BurnElectricMortMyroslav
Полковник
Рейтинг: 1345 Units
Награды: 8
Автор (1)
За оборону (1) За штурм (1) За волю до перемоги. (2) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1)
Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Сообщения: 86
Зарегистрирован: 07 окт 2008
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 168 раз.
Поблагодарили: 253 раз.
Позывной (Ник): Жужа
Команда: Гвардія

Re: A.R.M.S. 13-14 жовтня 2018 Операція:"All-in", день други

Сообщение Pocomaxa » 18 окт 2018, 23:38

П.С.В.
СНР/ОПС
A.R.M.S. Project

За это сообщение автора Pocomaxa поблагодарили: 3
MyroslavShustrickShwarkmann
Лейтенант
Рейтинг: 545 Units
Награды: 5
Учасник проєкту A.R.M.S. (1)
За штурм (1) За волю до перемоги. (2) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1)
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 11 июл 2017
Откуда: Київ
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 7 раз.
Поблагодарили: 22 раз.
Позывной (Ник): Росомаха
Команда: ПСВ, Київ

Re: A.R.M.S. 13-14 жовтня 2018 Операція:"All-in", день други

Сообщение Shustrick » 19 окт 2018, 15:11

Дякую за відео. Ракета так не повинна була летіти, а повинна була пролетіти в два рази більше. :blush: :blush: :blush: Вона пролетіла не далеко, так як коли закидав ракету в ствол - вона вибила частково дно установки та зацепилась за внутрішне кільце. На відео це відно, коли закидаю - з іншого кінця ствола вилазить палочка-стабілізатор ........... перероблю все. Наступного разу полетить як треба ;)

За это сообщение автора Shustrick поблагодарили: 3
MortMyroslavShwarkmann
Major
Коаліція "NATO"
Рейтинг: 965 Units
Награды: 7
Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Науковий фахівець (1)
За штурм (1) За волю до перемоги. (2) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Сообщения: 48
Зарегистрирован: 11 июл 2017
Откуда: Харків(ХОКС).Київ
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 61 раз.
Поблагодарили: 110 раз.
Позывной (Ник): Шустрик
Команда: Normanne(Київ)

Re: A.R.M.S.13-14жовтня2018 Оп.:"All-in"день 2й,13год. в Бен

Сообщение Myroslav » 08 фев 2019, 16:33

Шеврони гри, врешті-решт, зробили. Хто не з Одеси зв'язуйтесь зі мною - кажіть куди я відправлю. Одеситам все роздам на перескладанні атестації.

Изображение
Тільки байкер може зрозуміти, чому собаки люблять висовувати голови з вікон автомобіля.

За это сообщение автора Myroslav поблагодарили: 3
FideLGoshaPAKETA67
Маршал
Рейтинг: 4425 Units
Награды: 17
Начальник Military Police (1) MIB (1) Заступник командира страйкбольної Команди (1) Організатор ігор (1)
Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Інструктор (1) Учасник Нормано-Сільванського конфлікту (1) Учасник проєкту UNIT (1)
Майстерний Розвідник (1) За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1) Кращий модератор сезону (4)
Сообщения: 1671
Зарегистрирован: 15 окт 2007
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 2515 раз.
Поблагодарили: 3029 раз.
Команда: Гвардія

Пред.

Вернуться в A.R.M.S.

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3

Партнёры
partners-picture2 partners-picture1 partners-picture3 partners-picture4