Важные новости по сайту

события происходящие вокруг

Важные новости по сайту

Сообщение Arn » 27 дек 2020, 23:50

Привет всем! :hello:
Я когда-то обещал передать его сообществу. Но было условие, что это сообщество имело какую-то стабильную структуру, иначе это колхоз и постоянные разборки на предмет "моё-твое". До сих пор такого сообщество, федерации, орг.ядра так и не возникло, видимо у одесского страйка такая карма. Поэтому я передаю форум в руки трех человек, которых я знаю уже больше 10 лет и которым я доверяю. Это Мирослав, Лесник и Миша Микс (кто их не знает, тот наверное недавно в движении, познакомьтесь). Этот совет будет руководить развитием форума, его реконструкцией, модернизацией- и самое главное развитием качественных (!!!) игровых проектов в нашем регионе.

За это сообщение автора Arn поблагодарили: 8
ATiElectricFideLMonya_OnyxMyroslavPAKETA67TapazYarbay
Аватара пользователя

Arn

MIB
Команда "HAMMER" Коаліція "NATO"
Рейтинг: 4300 Units
Награды: 14
MIB (1) Командир страйкбольної Команди (1) Ентузіаст (1) Інструктор (1)
Відзнака "Реконструктор\Моделіст" (1) Учасник проєкту UNIT (1) Special Forces Group (Одеса) (1) Учасник Нормано-Сільванського конфлікту (1)
Стратегічний командир (1) За оборону (1) За штурм (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1)
Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Сообщения: 5598
Зарегистрирован: 28 авг 2008
Откуда: Одесса
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 2531 раз.
Поблагодарили: 4241 раз.
Позывной (Ник): Аррррннн!
Команда: Hammer

Re: Важные новости по сайту

Сообщение Myroslav » 07 ноя 2021, 07:27

Товариство Увага!
Хоч і повільно, але Одеський страйкбольний форум готується до оновлення.
Останній раз подібні роботи проходили в 2011-2012рр. (тоді об’єднали 2 форуми в 1).

Майбутнім «творцям» форуму, треба буде зрозуміти:
- Яку інформацію: розділи, гілки, теми (серед всіх тем - від реєстрації команд до архіву ігор які пройшли) цього (поточного) форуму товариство вважає важливою і з цієї інформації будемо будувати новий головний інф. майданчик Одеського страйкболу;
- Яку інформацію просто архівуємо і зберігаємо як історію Одеського страйкболу в загальному доступі, але на архітектуру нового форуму вона ніяк не вплине.


В першу чергу цей пост стосується:
1. Списку Одеських страйкбольних команд viewforum.php?f=71
Попереджаю, щоб командир команди або його заступник мав право голосу на Загальному Зборі Одеського страйкболу, про команду повинні знати. Треба офіційна реєстрація команди на форумі viewtopic.php?f=71&t=18625 в якій вказано склад команди та вся інша інф. Це я до того, що якщо представників команди не було видно та чутно на страйкбольних заходах принаймні протягом цього та минулого сезонів (візьмемо 2 роки, а не 1 так як все-таки карантин вже 20 місяців; і хай не вся команда протягом цього часу з’являлася на іграх, а хоча б хтось), то переносимо всі дані про таку команду в архів і вважаємо це історією. Не витрачаємо на це час. Тому, якщо у вас є сумніви, напишіть в вашій командній гілці форуму, в приватному повідомленні, наберіть мене скажіть що ви ще в строю - знайдіть спосіб про себе нагадати до 01 грудня 2021р.

2. Відзнак
medals.php
(не плутаємо відзнаки та нагороди, нагороди безумовно всі залишаться, якщо один раз нагородили, це залишиться з Одеським страйкболом та вами так само як вся інф. з 2006р.):
Відзнаки видаються за діяльність в страйкболі. Буде проведена ревізія відзнак, а саме приберемо відзнаки:
2.1. Недіючих командирів команд (см п.1.);
2.2. Недіючих заступників командирів команд (см п.1.);
2.3. Недіючих рік організаторів та співорганізаторів ігор;
2.4. Недіючих рік торгівців спорядженням;
2.5. Недіючих рік зброярів.


3. Хлопці, якщо у вас є важлива особисто для вас, вашої команди, вашого проєкту інформація на форумі і ви б хотіли щоб її точно використали при побудові нового форуму (наприклад перенесли якийсь не завжди помітний розділ чи тему). Повідомте про це.

4. Якщо у вас є бажання щоб створили на новому форумі якийсь новий розділ для вас, також повідомте про це.


І останнє.
Вже зараз можете побачити зміни на форумі. Так як в ніч з 06 на 07 листопада 2021р. розпочався повільний процес архівації форуму:
- Заархівували розділи якими давно ніхто не користується;
- Якщо в заархівованих розділах були важливі теми, то перенесли їх в діючи розділи;
- Підготовлювали до архівації команд тему «Архів команд» і вже переніс туди не діючи коаліції viewforum.php?f=298

І от список вже заархівованих Коаліцій:
- Коаліція РМС
- Коаліція НВФ
- Коаліція Special Forces Group (Одеса)


З повагою до всіх, з надією на співпрацю.
Не забудьте надати інформацію.
Тільки байкер може зрозуміти, чому собаки люблять висовувати голови з вікон автомобіля.
Маршал
Рейтинг: 4425 Units
Награды: 17
Начальник Military Police (1) MIB (1) Заступник командира страйкбольної Команди (1) Організатор ігор (1)
Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Інструктор (1) Учасник Нормано-Сільванського конфлікту (1) Учасник проєкту UNIT (1)
Майстерний Розвідник (1) За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1) Кращий модератор сезону (4)
Сообщения: 1671
Зарегистрирован: 15 окт 2007
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 2515 раз.
Поблагодарили: 3029 раз.
Команда: Гвардія

Re: Важные новости по сайту

Сообщение MadFan » 15 ноя 2021, 08:10

Друзья, всем привет.
Так как форум не обновлялся много лет и уже морально устарел, было принято решение его обновления.
Так-как web частью буду заниматься я, мне интересны ваши пожелания на счет функционала. Это касается всех, от рядового одиночного бойца, команд и организаторов. Хочу услышать все ваши "хотелки".
Все данные с форума будут сохранены (пользователи, команды, награды и т.д.). Пока из нового функционала хотим добавить статистику посещения игр, рейтинги игрока и организаторов, для команд сделать отдельный функционал который будет включать в себя страницу команды, описание, блог, галерею, проработать функционал запроса на вступление в команду. Для организаторов игр продумать удобный функционал создания игр, свое участие в игре игрок будет подтверждать сам а по итогу у организатора будет готовый список игроков с возможностью его распечатки, на игре орг. должен будет подтвердить участие игрока, в зависимости от этого будет вестись метрика посещения игроком игр, игрок посетивший игру получит возможность повысить рейтинг орг.

Более детальный перечень нового функционала будет анонсирован на этой неделе.
Так же прошу всех Вас написать какой функционал Вы бы хотели еще увидеть, любые ваши предложения.
Всем спасибо.
Si vis pacem, para bellum
Изображение
First lieutenant
Коаліція "NATO"
Рейтинг: 625 Units
Награды: 2
Командир страйкбольної Команди (1)
Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1)
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 15 окт 2017
Откуда: Одесса
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 5 раз.
Поблагодарили: 10 раз.
Позывной (Ник): Nightmare
Команда: Black Forest


Вернуться в Интересности

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4

Партнёры
partners-picture2 partners-picture1 partners-picture3 partners-picture4