Козакам на приціл

У цьому розділі можна розміщувати будь-які некомерційні оголошення про продаж, купівлю, благодійний збір коштів, пошук роботи або вільні вакансії, тощо.
Інформація про правила ринку, а також про шахрайство та поруку.

Модератор: Aor

Козакам на приціл

Сообщение PAKETA67 » 06 сен 2023, 10:36

Вітаю, Друзі! На зв'язку Едуардо Рікардо Кортес Марія Фернандо, торговець чорним деревом. Кому треба, той знає хто я і де я;) Хто не знає, той менше розкаже на допиті:-р

А ось на фото Маринка і її дві сестри. Перевожу с піхотного на зрозумілий: це грантомет Mark-19 mod.3 або просто МК-19. В прямих руках та при навченому розрахунку ця суперзброя робить іванчиків добрими просто пачками. Це снайперська гвинтівка в гілці станкових грантометів, це янгол-охоронець для нашої штурмової піхоти, це кошмар для руцькіх підарів.

Але є але. Полягає воно в тому, що нам конче потрібні на них приціли. Ті приціли, що ми збираємо з того, що є, нажаль, з часом виходять з ладу, бо конструкція недосконала. Приціл потроху виходить з ладу, падає точність. А найбільший мій страх - це влучити по своїх.

Я знайшов вихід на хлопців, що готові привезти до них приціли, але коштують вони ой як недешево. Остання ціна була 2200€ за один. Тож відкриваю збір на три приціли. Репост це плюс в карму. Перемога за нами! Слава Україні!

Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/9PtMMjBX5t

Номер карти
5375 4112 0893 5978

Изображение
Изображение

За это сообщение автора PAKETA67 поблагодарил:
Myroslav
Lieutenant General
Коаліція "NATO"
Рейтинг: 2190 Units
Награды: 15
Командир страйкбольної Команди (1) Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Затятий гульвіса (3) Учасник проєкту UNIT (1)
Special Forces Group (Одеса) (1)
Тактичний командир (2) За оборону (1) За волю до перемоги. (3) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1)
Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Сообщения: 415
Зарегистрирован: 12 ноя 2012
Откуда: the Lone Star State
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 694 раз.
Поблагодарили: 367 раз.
Позывной (Ник): PAKETA
Команда: Possum Suicide Squad

Вернуться в Оголошення, благодійність, допомога ЗСУ/НГУ/добробатам

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 15

Партнёры
partners-picture2 partners-picture1 partners-picture3 partners-picture4