Допомога ЗСУ/НГУ/добробатам

У цьому розділі можна розміщувати будь-які некомерційні оголошення про продаж, купівлю, благодійний збір коштів, пошук роботи або вільні вакансії, тощо.
Інформація про правила ринку, а також про шахрайство та поруку.

Модератор: Aor

Re: Допомога ЗСУ/НГУ/добробатам

Сообщение Myroslav » 20 май 2019, 13:18

Товариство, завтра 21 травня 2019р. о 12:00 забираю з Юніта зібрану нами посилку, а 22 травня вже разом з Ульфом відправляю в сектор на борту з волонтерами. Якщо хтось щось не доніс, треба хутчіш, час спливає.

Всім дякую за допомогу. Наша спільнота вкотре довела свою згуртованість при виникненні важливих для її членів питань.

P.s.
Якщо б хтось сказав у 2006р. - коли цей форум запрацював, чи раніше - коли на ігри збирались через "Одеській форум", проте що будемо збирати страйкболістам спорядження не для ігор, а для реальної війни в Україні... ніколи б не повірив.
Тільки байкер може зрозуміти, чому собаки люблять висовувати голови з вікон автомобіля.
Маршал
Рейтинг: 4425 Units
Награды: 17
Начальник Military Police (1) MIB (1) Заступник командира страйкбольної Команди (1) Організатор ігор (1)
Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Інструктор (1) Учасник Нормано-Сільванського конфлікту (1) Учасник проєкту UNIT (1)
Майстерний Розвідник (1) За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1) Кращий модератор сезону (4)
Сообщения: 1671
Зарегистрирован: 15 окт 2007
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 2515 раз.
Поблагодарили: 3029 раз.
Команда: Гвардія

Re: Допомога ЗСУ/НГУ/добробатам

Сообщение Kowalski » 20 май 2019, 14:52

Закинул флягу амеровскую с кружой, админ подсумок и подсумок под пистолетный магазин.
General
Коаліція "NATO"
Рейтинг: 2465 Units
Награды: 20
Military Police (1) Співробітники СБ Military Police (1) Заступник командира страйкбольної Команди (1) Учасник проєкту A.R.M.S. (1)
Відзнака "Реконструктор\Моделіст" (1) Учасник проєкту «Syria» (1) Затятий гульвіса (2) Учасник проєкту UNIT (1)
Special Forces Group (Одеса) (1)
Тактичний командир (1) За оборону (1) Майстерний Розвідник (1) За волю до перемоги. (4)
Переможець турніру (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Сообщения: 244
Зарегистрирован: 14 мар 2016
Флаг: Соединенные Штаты Америки (us)
Благодарил (а): 170 раз.
Поблагодарили: 294 раз.
Позывной (Ник): Kowalski
Команда: Possum Suicide Squad

Re: Допомога ЗСУ/НГУ/добробатам

Сообщение Demonsha » 20 май 2019, 20:01

Приятно видеть старьій добрьій страйк :)
Своих не бросаем ;)
Дякую :good:
Кто не готов к наступлению Ночи - тот не сможет встретить Рассвет!
Подполковник
Коаліція "НВФ"
Рейтинг: 1065 Units
Награды: 4
Заступник командира страйкбольної Команди (1) Учасник проєкту UNIT (1)
Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Сообщения: 423
Зарегистрирован: 13 апр 2009
Откуда: Одесса "ЖМУРКИ"
Флаг: Албания (al)
Благодарил (а): 74 раз.
Поблагодарили: 64 раз.
Позывной (Ник): Demonsha
Команда: ЖМУРКИ

Re: Допомога ЗСУ/НГУ/добробатам

Сообщение ULF » 22 май 2019, 02:41

Вельмишановні мої брати, та такі-дА ОдЄссити, пацаны!
Когда-то в 2014 чи 15м помогая волонтерить нашей Демонше, я как-то быстро, одним мАхом, таки-дА: не витрачаючи марно час- все що в мене було нА та В мені страйкбольного(яке все майже було оригінальним;)))- віддав особисто першому хто зустрів нас вже на блок-посту(пом'ятаєте був сильно жесткий случай, когда с той стороны тип на Ладе заминированный влетел в наш блок-пост и сделал двоих молодых на нолики)
Взагалі-то я про що? Так ось за ЧТО я Вам маю сказати пару слів- тож я віддав колись тому, кому воно було дійсно потрібно у той час, а тепер, коли мені теж знадобилися деяки речі-я отримав їх від кожного з Вас. Дякую Вам хлопці, Дякую всім, хто мене ще пом'ятає та тим з ким я навіть особисто не знайомий, але й тобі-"Брате-вО-ЄйрсофтІ нині й назавжди)))"
А крім своєї щирої СПАСИБО/ДяКУЮ
Я дуже сподіваюсь, що матиму можливість та може буду прагнути в свою чергу поділитися чимось, що буде матися в мене, але що може бути необхідним для кожного з Вас.
ТакИ-дА искренне Ваш
ULF

P.S. И самое главное-я всё получил без недомера и недовеса. Всё что окажется мне действительно лишним-я перекину назад и чтоб без обид одаривавших. Это не пренебрежение искренним порывом, просто если я не буду пользоваться кое-чем из того, что вы мне собрали, то пусть эта вещь послужит другому нашему товарищу, которому она нужна. ОК?
Бог создал людей, а полковник Кольт сделал их равными!
Аватара пользователя

ULF

Дивизионный генерал
Коаліція "НВФ"
Рейтинг: 1730 Units
Награды: 8
Командир страйкбольної Команди (1) Інструктор (1) Учасник Нормано-Сільванського конфлікту (1) Учасник проєкту UNIT (1)
За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Сообщения: 30
Зарегистрирован: 22 сен 2007
Откуда: Odessa
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 1 раз.
Поблагодарили: 3 раз.

Пред.

Вернуться в Оголошення, благодійність, допомога ЗСУ/НГУ/добробатам

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron
Партнёры
partners-picture2 partners-picture1 partners-picture3 partners-picture4