Голосование за лучшего.

Общение обо всем, что не вошло в другие разделы.

Голосование за лучшего.

Сообщение Boryslav » 09 янв 2020, 14:45

Я хочу проголосовать за лучших из лучших. И вот если с командиром (под чьим командованием сторона одержала больше побед, тот и лучший, беспощадная суко статистика), организатором и оружейником мне более менее ясно. То как определить лучшего снайпера, штурмовика, пулеметчика какие у кого критерии определения ?
Голосовать за более антуражного, за того кто больше всех может выпить и не начнет нести дичь, за Бро который поделился туалетной бумагой и спас от прохождения остатка рейда обосраным, за Кума, за душевного парнягу с которым приятно сидеть на респе, общатся по интересам и хрен ложить на баталии, за котиков ? Прям дилемма какая-то. Как определить лучшего среди равных ?

За это сообщение автора Boryslav поблагодарил:
T.E.C.T
Сolonel
Коаліція "NATO"
Рейтинг: 1395 Units
Награды: 10
Учасник проєкту «Syria» (2) Учасник проєкту UNIT (1)
За штурм (1) Польовий санітар (1) Майстерний Розвідник (1) За волю до перемоги. (1)
Переможець турніру (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Сообщения: 593
Зарегистрирован: 07 авг 2013
Откуда: Оттуда
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 724 раз.
Поблагодарили: 567 раз.
Позывной (Ник): DAOS
Команда: ЧЕРТИ

Re: Голосование за лучшего.

Сообщение Piton » 09 янв 2020, 14:52

за откат, мы в Одессе
Я не настолько богат, чтобы покупать дешёвые вещи.
https://www.instagram.com/pitonodessa/

За это сообщение автора Piton поблагодарил:
Myroslav
General of the Army
Команда "Пиковый туз" Коаліція "NATO"
Рейтинг: 3230 Units
Награды: 14
Командир страйкбольної Команди (1) Заступник командира страйкбольної Команди (1) Відзнака "Реконструктор\Моделіст" (3) Учасник проєкту UNIT (1)
Тактичний командир (2) За оборону (1) За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1)
Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1) За допомогу в розвитку клубу (1)
Сообщения: 1176
Зарегистрирован: 26 май 2008
Откуда: Одесса, Таирово. Тел. +380959206007
Флаг: Соединенные Штаты Америки (us)
Благодарил (а): 282 раз.
Поблагодарили: 803 раз.
Позывной (Ник): Питон
Команда: Пиковый Туз\Партизан

Re: Голосование за лучшего.

Сообщение Kowalski » 09 янв 2020, 15:45

Вот поэтому лично я и не голосую. Я ведь для себя самый лучший, а это я и так знаю :grin:

За это сообщение автора Kowalski поблагодарил:
KOT
General
Коаліція "NATO"
Рейтинг: 2465 Units
Награды: 20
Military Police (1) Співробітники СБ Military Police (1) Заступник командира страйкбольної Команди (1) Учасник проєкту A.R.M.S. (1)
Відзнака "Реконструктор\Моделіст" (1) Учасник проєкту «Syria» (1) Затятий гульвіса (2) Учасник проєкту UNIT (1)
Special Forces Group (Одеса) (1)
Тактичний командир (1) За оборону (1) Майстерний Розвідник (1) За волю до перемоги. (4)
Переможець турніру (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Сообщения: 244
Зарегистрирован: 14 мар 2016
Флаг: Соединенные Штаты Америки (us)
Благодарил (а): 170 раз.
Поблагодарили: 294 раз.
Позывной (Ник): Kowalski
Команда: Possum Suicide Squad

Re: Голосование за лучшего.

Сообщение Myroslav » 11 янв 2020, 23:29

Ну раз я вже взявся оголосити голосування, мабуть мені і відповідь давати.
Boryslav писал(а):Я хочу проголосовать за лучших из лучших. И вот если с командиром (под чьим командованием сторона одержала больше побед, тот и лучший, беспощадная суко статистика), организатором и оружейником мне более менее ясно. То как определить лучшего снайпера, штурмовика, пулеметчика какие у кого критерии определения ?
Голосовать за более антуражного, за того кто больше всех может выпить и не начнет нести дичь, за Бро который поделился туалетной бумагой и спас от прохождения остатка рейда обосраным, за Кума, за душевного парнягу с которым приятно сидеть на респе, общатся по интересам и хрен ложить на баталии, за котиков ? Прям дилемма какая-то. Как определить лучшего среди равных ?

ти на загальнодержавних та муніципальних виборах теж маєш такий підхід?))))))))

Boryslav писал(а):... организатором и оружейником мне более менее ясно

Ну так проголосуй за кого тобі "ясно", інші залиш пустими... )))

Ну а якщо без жартів Даос, ну ти вмієш здивувати/чи навіть ввести шок. Навіть не знаю що сказати при такому підході до голосування:
Boryslav писал(а):  Голосовать за более антуражного, за того кто больше всех может выпить и не начнет нести дичь, за Бро который поделился туалетной бумагой и спас от прохождения остатка рейда обосраным, за Кума, за душевного парнягу с которым приятно сидеть на респе, общатся по интересам и хрен ложить на баталии, за котиков

Особисто для мене голосування - відповідальний вибір по кожному пункту який підводить підсумки року. Я і всіх просив, і сам не хочу поки голосування не закінчилося розписувати чому проголосував саме за конкретну людину ... але в мене був дуже важкий вибір. Особливо: а) в номінації штурмовик (дуже важко було обрати, я вагався між людиною з команди Баракуда, тим за кого проголосував та хлопцем з команди Вєрсус з Кілії - до речі останнього бачив в дії один раз, але він був вартий того щоб за нього проголосувати); б) в номінації командир (тут я вагався між представником Партизанів, тим за кого проголосував та представником команди Оси). 

Щодо:
Boryslav писал(а):  И вот если с командиром (под чьим командованием сторона одержала больше побед, тот и лучший, беспощадная суко статистика)

Абсолютно не згоден, от просто цілком. Проголосувати можна не тільки за командира сторони, а і за командира двійки! За будь кого хто ким-небудь керував в нашому хобі та показав майстерність,талант, організаційні здібності. Навіть за того хто бився як лев, хай програв - але не покинув поля боя і статистика перемог тут просто недоречна. Приклади щодо як ти кажеш статистики: 1. Можна програти битву під Фермопілами - але стати легендою та прикладом для всієї західної цивілізації. 2. Можна маючи у своєму розпорядженні лише 50 справних танків,  трофейні 85 відсотків  транспортних засобів  які були вироблені в Детройті та повну перевагу в живій силі у противника бути в 24 годинах від Олександрії, програти але стати прикладом для будь-якого офіцера який хоча б якось вивчав тактику. 3. Можна взяти Зеєловські висоти але потрапити в підручники тактики західних країн кричащим прикладом -  як не треба робити!!! В страйкці теж таке є. Можна битися малими силами проти великих, можна програти але залишитися командиром який максимально використав ККД тих ресурсів які мав.

Kowalski писал(а):Вот поэтому лично я и не голосую. Я ведь для себя самый лучший, а это я и так знаю :grin:
Максим, от мені здається це така завуальована відповідь : "да ну це все в пи...у! Моя хата з краю..."Багато чув думок чому голосувати не треба, ти не один і не здивував. І всі ці розмови це відповідь не щодо голосування, а відповідь на риторичне питання:  "чому, як багато людей кажуть, - одеський страйк помирає?". І я відповім: бо як хтось писав на форумі (здається Лавр, вибачаюсь якщо помилився і я не цитую, передаю сенс): "щоб хто не зробив для одеського страйку - знайдеться багато людей які почнуть казати, що все хє....я, все не так. При цьому нічого не зробивши взамін".

Мій висновок, чи як я бачу голосування:
Впевнений що тут всі дорослі люди, що колективне рішення нашого товариства не може бути хибним, бо кожний коли голосує робе свої висновки не по-приколу, а бачив конкретні дії  того за кого голосує... і якщо бачить один, бачать інші - і колективне рішення саме вірне.
Тільки байкер може зрозуміти, чому собаки люблять висовувати голови з вікон автомобіля.

За это сообщение автора Myroslav поблагодарили: 2
FabergeGosha
Маршал
Рейтинг: 4425 Units
Награды: 17
Начальник Military Police (1) MIB (1) Заступник командира страйкбольної Команди (1) Організатор ігор (1)
Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Інструктор (1) Учасник Нормано-Сільванського конфлікту (1) Учасник проєкту UNIT (1)
Майстерний Розвідник (1) За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1) Кращий модератор сезону (4)
Сообщения: 1671
Зарегистрирован: 15 окт 2007
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 2515 раз.
Поблагодарили: 3029 раз.
Команда: Гвардія


Вернуться в Беседка

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 6

Партнёры
partners-picture2 partners-picture1 partners-picture3 partners-picture4