ПЕРЕКЛИЧКА

Общение обо всем, что не вошло в другие разделы.

Re: ПЕРЕКЛИЧКА

Сообщение kpoT » 24 авг 2019, 10:29

@Гоша

Мне кажется, у тебя явные проблемы с восприятием реальности.

Моё предложение о встречи всё ещё в силе.
Major
Коаліція "NATO"
Рейтинг: 920 Units
Награды: 4
За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Сообщения: 352
Зарегистрирован: 21 янв 2008
Откуда: Одесса
Флаг: Соединенные Штаты Америки (us)
Благодарил (а): 201 раз.
Поблагодарили: 120 раз.
Позывной (Ник): kpoT
Команда: Bad Company

Re: ПЕРЕКЛИЧКА

Сообщение Myroslav » 26 авг 2019, 14:20

kpoT писал(а):@Мирослав

Я сильно сомниваюсь, что пьянка на "косе" поможет выяснить, какие из зарегистрированных на данном ресурсе команды живые, а какие - нет.


Крот, це було парі і сьогодні 26 серпня о 12:00 я його виграв. Дякую що не підвів. Але я як чесна людина вважаю, що пів пляшки виграного мною віскі твої. Тому можемо разом її "знешкодити".
Тільки байкер може зрозуміти, чому собаки люблять висовувати голови з вікон автомобіля.
Маршал
Рейтинг: 4425 Units
Награды: 17
Начальник Military Police (1) MIB (1) Заступник командира страйкбольної Команди (1) Організатор ігор (1)
Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Інструктор (1) Учасник Нормано-Сільванського конфлікту (1) Учасник проєкту UNIT (1)
Майстерний Розвідник (1) За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1) Кращий модератор сезону (4)
Сообщения: 1671
Зарегистрирован: 15 окт 2007
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 2515 раз.
Поблагодарили: 3029 раз.
Команда: Гвардія

Re: ПЕРЕКЛИЧКА

Сообщение kpoT » 26 авг 2019, 16:27

@Мирослав
Не, спасибо, я же ж не пью.

За это сообщение автора kpoT поблагодарил:
Myroslav
Major
Коаліція "NATO"
Рейтинг: 920 Units
Награды: 4
За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Сообщения: 352
Зарегистрирован: 21 янв 2008
Откуда: Одесса
Флаг: Соединенные Штаты Америки (us)
Благодарил (а): 201 раз.
Поблагодарили: 120 раз.
Позывной (Ник): kpoT
Команда: Bad Company

Re: ПЕРЕКЛИЧКА

Сообщение kpoT » 26 авг 2019, 17:59

Myroslav писал(а):...це було парі...

Обычно, пари - дело личное.
Но меня распирает любопытство.

О чём было пари?
Major
Коаліція "NATO"
Рейтинг: 920 Units
Награды: 4
За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Сообщения: 352
Зарегистрирован: 21 янв 2008
Откуда: Одесса
Флаг: Соединенные Штаты Америки (us)
Благодарил (а): 201 раз.
Поблагодарили: 120 раз.
Позывной (Ник): kpoT
Команда: Bad Company

Re: ПЕРЕКЛИЧКА

Сообщение Myroslav » 28 авг 2019, 08:20

kpoT писал(а):
Myroslav писал(а):...це було парі...

Обычно, пари - дело личное.
Но меня распирает любопытство.

О чём было пари?


Безумовно т.я. парі стосувалося Вас, я думав повідати про нього за "знешкодженням" цього напою. Але т.я. Ви не п'єте віскі, розповім особисто на якомусь страйкбольному заході.
Тільки байкер може зрозуміти, чому собаки люблять висовувати голови з вікон автомобіля.

За это сообщение автора Myroslav поблагодарил:
acid_Burn
Маршал
Рейтинг: 4425 Units
Награды: 17
Начальник Military Police (1) MIB (1) Заступник командира страйкбольної Команди (1) Організатор ігор (1)
Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Інструктор (1) Учасник Нормано-Сільванського конфлікту (1) Учасник проєкту UNIT (1)
Майстерний Розвідник (1) За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1) Кращий модератор сезону (4)
Сообщения: 1671
Зарегистрирован: 15 окт 2007
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 2515 раз.
Поблагодарили: 3029 раз.
Команда: Гвардія

Пред.

Вернуться в Беседка

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 10

Партнёры
partners-picture2 partners-picture1 partners-picture3 partners-picture4