A.R.M.S."Зимовий Рейд" 15-16 лютого 2020 (тренування)

Спеціальний розділ ігор, заходів та новин проекту A.R.M.S.

Модератор: Организаторы

A.R.M.S."Зимовий Рейд" 15-16 лютого 2020 (тренування)

Сообщение Myroslav » 19 ноя 2019, 19:49

"Зимовий Рейд"- практичне тренування

Дата: 15-16 лютого 2020
Тип заходу: практичне тренування - рейд, для всіх учасників проєкту A.R.M.S. та запрошених гостей.
Полігон: Северинівка
Рекомендовані мапи: L-36-038, L-36-050  
Точка збору: найпівнічніші вхід в катакомби полігону «Коса», координати:
N 46'42'57.2
E 030'34'46.1
Час збору: 10:30
Спорядження: ваш стандартний рейдовий комплект.
Таймінг рейду: приблизно 18 годин.  
Таймінг застілля: як піде..  (після тренування я та Білий щось приготуємо на бороні) 
Бали: знищена група противника 3 бали, виявлена група противника 1 бал
Приз: пляшка коньяку
Изображение

I. Ввідна: 
Чому не планова регіональна гра, а знов тренування?:
По-перше:
Myroslav писал(а):Проаналізував нарешті захід.
Чесно кажучи далеко не все вийшло так як хотілось!! Казав на фінальному шикуванні: головна проблема - це демаскуючи розмови на весь степ та ігнорування невербальним спілкуванням. І історії від Кардана в біваці про акт дефекації на впіскі точно не наближають нас до професіоналізму. Все тренування було побудовано модульною системою, щоб кожен міг використати свої знання які отримав на теорії, не щоб фрагі набити. Були люди які не могли фізично виконати завдання правильно, тому що не були на теорії.Невдовзі зробимо другу частину цього тренування, ніяких ігор проєкту A.R.M.S. поки не відпрацюємо на тренуванні теорію як треба. Ми ж колектив - колективна відповідальність повинна бути). Закину більш далі вас, ок без орієнтирів і знов виключно з компасами.  І це не хвороблива примха, це реалії сьогодення - коли противник може наламати всі карти "поклавши" GPS навігацію, або отримати ваші координати через включений телефон.

По-друге, і основне:  
Заради реалізму в проєкті A.R.M.S., наслідком якого буде задоволення вашого умовного противника в майбутньому, від якості та професіоналізму вашої гри. А це вартує старань.   

II. Опис заходу:
Як і попереднє тренування воно буде побудовано модульною системою, де всі зможуть на практиці  реалізувати трохи більше половини теорії яку отримали на останніх 4х теоретичних тренуваннях. Як і в першій частині цього тренуванні "Осінній рейд", так і на цьому тренуванні: і постріляємо, і досвіду наберемося. Тобто оживлення буде, навіть ігрова смерть не дасть вам можливість не потренувати всі протоколи з теорії які вам попадуться разом з пунктами в вашому пакеті завдань. Як і минулого разу, в кожній групі буде свій пакет завдань, і в цьому пакеті буде калейдоскоп завдань для реалізації яких вам дуже знадобиться теорія яку вивчали. Можна і без теорії спробувати, але: а) ККД буде нижчий; в) затрачених зусиль треба буде більше; с) якість (читай ввідну ще раз якщо не зрозумів).

III. Додаткові правила які будуть діяти під час даного тренування:
- Респ:
Буде працювати наступним чином: коли закінчилась бойовка, вже надана команда живими "Мертві йдуть" ви натягнули червону пов'язку, відійшли від місця вашої умовної смерті на 500м в сторону яку вам вкажуть ті хто вас умовно вбив (тобто розвідку смертю не вийде провести), там ваш респ - на "респі" рахуйте 30хв. і ви знов в справі. Евакуацію відігравати не треба.
- Дозарядка мєхан:
На тренуваннях можна поповняти БК не тільки з умовного цинку. Бо воно хутко закінчуються, а відпрацьовувати теорію треба постійними вправами. Як це буде виглядати на цьому тренуванні: коли ви умовно мертвий і вже знаходитись на місті умовного респа, поки чекаєте 30хв. можна буде підзарядитись кульками з пакета.
- Трофеї:
Як буде виглядати "розтрофеєння" на цьому тренуванні: під час "бою" з вас можуть все "розтрофеїти". Але все повертається власникам після команди "мертві йдуть"*. Той хто взяв щось підходить та віддає,- це його проблема як віддати якщо він щось взяв. Тобто якщо він десь побіг, він повинен повернутись на місце де взяв спорядження. Повертаються навіть ваші  невикористані проти вас гранати. Не повертаються: використані бинти та вода - тому беріть запас.

IV. Умови які будуть діяти під час цього тренування:

- Користуватися GPS заборонено.
- Вся взаємодія в групі виключно невербальним спілкуванням (тобто пиз..ти не можна, будьте професіоналами), виключення: коли це має відношення до тренувального процесу, плануванню дій групи,  використання пароля.
- Всі будуть розкидані по місцевості з закритими очима групами 2-4 багнета.
- Об'єднуватися з другими групами категорично заборонено, окрім випадку якщо це прописано в вашому пакеті завдань.
- В кожному пакеті окрім завдання буде мапа з точками, орієнтирами тощо. Всі ці документи будуть підписані як "ігрові". Їх забирати, фотографувати чи навіть підглядати в них при "розтрофеюванні" або в інших випадках  членам інших групи заборонено. Якщо при вашому "розтрофеюванні" чи "полоні" хтось береться за ці документи оголосіть що вони ігрові.  
- В кожної групи є свій призначений командир-куратор, він може бути як безпосередньо в групі з вами так і на зв'язку з вами. В залежності від вашого досвіду. Якщо його поряд нема, коли і як з ним зв'язуватися прописано в завданнях.
- Знищенням будь-якого об'єкту: вважається намотаний на нього жовтий скотч, або наліплений на нього хрест. Довжина обмотки скотчемабо кожної складової частини хреста повинна скласти не менше 50см., скотч видається тим кому треба разом з пакетом завдань.- Знищенням  точки "R" (в кого вона буде для знищення)  вважається  намотаний на неї жовтий скотч виключно з її західної сторони.    
- Користуватися паролем для розпізнавання союзників можна з того моменту як  вам його надали (той хто вам правильно не відповість на пароль автоматично вважається умовним "ворогом" якого необхідно знищити  - члени вашої групи апріорі ваші союзники). Пароль вам повідомить призначений командир коли ви успішно виконаєте одне з ваших завдань, або якщо ваш умовний противник успішно провалить одне з його завдань. Але навіть якщо цього не станеться, запросіть пароль у вашого призначеного командира не пізніше 18:00.
Увага! Ви можете дізнатися пароль противника скориставшись одним з пунктів дійсних правил проєкту A.R.M.S.

_________________________
Додаткова інформація:
V. Типовий пакет завдань з минулого тренування, будуть схожі, тільки полігон інший:

Пакет завдань №ХХ

Призначений командир-куратор групи: Мирослав

1. Старт в точці куди вас доставить транспорт:
- адаптуватися до місцевості та погодних умов,
- зорієнтуватися на місцевості,
- провести всі процедури які потрібні для вдалого маршу (призначення 12 годин, сектора відповідальності тощо...),
- вибрати спосіб проходження маршу (найраціональніший в даних умовах),
- після виконання всіх наведених вище пунктів здійснити марш в точку "__".

2. Точка "___":
- здійснити обстеження точки на наявність сил противника;
- організуйте на точці "___", на 00хв. "приховану позицію", будь-яким відомим вам способом.  

3. Розвідка  між точками  " ___ " та  " ___ "      :
- після спливання вказаного часу,  залиште вашу "приховану позицію" в точці   " ___ "   ,
- здійсніть розвідку  між точками    " ___ "   та  " ___ "   будь-яким відомим вам способом.
Ваша ціль: виявити сили противника, а при сприятливих умовах за вами залишається право на прийняття рішення щодо його ліквідації.
Додаткова інформація: умовний противник має мету - перекрити важливу __________ проходить між точками   " ___ "   та  " ___ "   впритул до _________________
Перекриття цієї рокадної _____________________________ ваших союзників  на точку збору.

4. Точка  " ___ "     (опис точки)
Основне завдання: підготовка точки збору / бівака щонайменше на 00 бійців:
Для успішного виконання даного пункту завдання:
- вивчити місцевість навколо точки  " ___ "   , призначити орієнтири,
- виявити всі можливі шляхи підходу умовного противника,
- оберіть вигідне місце для точки збору / бівака в радіусі максимум 00м від точки  " ___ "    
(обране вами місце повинно надати можливість для огляду зони підходу до точки збору / бівака та водночас приховати/замаскувати кожного бійця),
- обрати можливі шляхи евакуації з точки збору / бівака (для "продвинутих" та старих членів проєкту: обов'язково переконатися, що обрані шляхи евакуації дозволяють вашій групі продемонструвати противнику значну вогневу потужність при вашому відході, а не як завжди).
- призначити орієнтири для точок збору особового складу на випадок якщо оборона точки збору / бівака " розсиплеться" під натиском противника,
- доповісти про виконання вище наведених пунктів призначеному вам командиру, а саме: нанесіть схематично на папір, те як ви бачите вашу точки збору / бівак. У випадку якщо командира немає поряд_____________________________________________________________не  маєте таку можливість,  будете пояснювати поки він не зрозуміє "схему".

5. Засідка:
- після вашого докладу командиру (щодо вище наведеної схеми) в радіусі максимум 00м. від точки  " ___ "    враховуючи дані конкретні умови - найраціональнішим способом  з будь-яких  вам відомих організуйте засідку, на перебування в засідці витратити не менше 00хв.

6. Точка  " ___ "   ( опис точки  у):
- після спливання часу вказаного на засідку  біля точки  " ___ "  , приховано покиньте її,  
- здійсніть розвідку місцевості між точками  " ___ "   та  " ___ "   будь-яким відомим вам способом,
- у разі виявлень __________________негайно повідомити призначеному командиру,
-  виявити сили  противника які намагаються _____________,  що прямує з району точки  " ___ "   на  села____________
Основна задача: здійснити ________ точки  " ___ "    на присутність ________________________;
- після того як точка  " ___ "  , і ви впевнені що ________, запросить пароль у командир для розпізнавання союзників.
Додаткова інформація:
а) противник має мету: ______________, що приведи до затримки прибуття груп ваших союзників на 00 години. (вони не будуть знати координати точки збору вчасно).
б) при сприятливих умовах або у випадку якщо командир не виходить на зв'язок, за вами залишається право на прийняття рішення щодо ліквідації умовного "противника".
 
7. Точка збору:
- не пізніше 00:00 дістатися точки  " ___ "   та об'єднатися з союзниками на___________,
- повідомити про ваше об'єднання з групою союзників призначеного командира.

8. "Зачистка":
- не пізніше 00:00 здійснити _______ в складі групи ваших союзників з точки  " ___ "    до точки " ___ "  .
- в складі групи ваших союзників здійсніть _______ умовного противника від точки  " ___ "   до точки  " ___ "  ,  при виявлені противника знищить його.


__________________
*
VI. - виключно для любителів халяви та разгє____єв)))
Чому так?
По-перше: Сенс в тому, що цим пунктом одразу відсікається старий добрий суто армсовський лайфхак - як приїхати на тренування без гранат, бинтів, з напівробочим приводом та нормально себе відчувати.
Не треба на комусь виїжджати, це тренування))))))! Це не гра наближена до реальності! Якщо людина помилилась тренуючись та її "відправили на мертвяк" в першій ж боївці тренування, не можна відбирати в неї подальшу можливість тренуватися в своєму спорядженні через те, що ви не доглянули своє спорядження і вам більше поталанило "забаранити" друга хутчіш ніж "випилять" з тренування вас. І якщо ваш привод вийшов зі строю механічно - це ваша проблема, треба дивитись за своєю "зброєю". Що до приводу взагалі не бачу сенсу трофеїти якщо це не гра і ваш привод умовно/ чи механічно вийшов з ладу. На тренуванні немає сенсу віджати в когось привод та тренуватись з ним добу, він не є продовження вашого тіла, він частина іншого організму. Це як в реальності, навіть не уявляєш як пристріляна трофейна зброя (може взагалі в ярдах), можливо якісь особливі набої використовувались та т.і.

По-друге: Не бачу сенсу на тренуванні щось з когось знімати крім механ, гранат, води та бинтів. Не собі не людям вийде.
Спорядження, як лицарські обладунки - дуже, дуже індивідуальна річ. Треба тренуватися тим що ти маєш, а не з тим що "натрофеїв". На мій погляд, спорядження треба під себе "створити" як частину свого організму, спробувати його в різних умовах - роблячи висновки з невдач та натертостей для його апгрейдів. До спорядження треба звикнути як до улюбленої одежі. В ньому потрібно походити, поповзати, побігати, поспати, надати собі першу допомогу, навіть справити природні потреби. Ну і треба поселфітись)) щоб може хтось щось розумне порадив, не тільки стосовно спорядження. Після тренувань і висновків щодо спорядження добре підігнане під анатомічні особливості тіла спорядження, безмірно примножує індивідуальний ККД. Не підігнане спорядження: висить як мішок або бовтається, тисне, "парить", знижує вашу витривалість, знищує з середини і морально, і фізично. Як наслідок, на грі-рейді, в постійній боротьбі тіла з погодними умовами, гравітацією, збезводненням та т.і., ви програєте не умовному противнику, а своєму спорядженню. Тому який сенс з чимось не своїм, віджатим, напрацьовувати якісь навички?
Тільки байкер може зрозуміти, чому собаки люблять висовувати голови з вікон автомобіля.

За это сообщение автора Myroslav поблагодарили: 2
PAKETA67Shustrick
Маршал
Рейтинг: 3810 Units
Награды: 13
Начальник Military Police (1) MIB (1) Заступник командира страйкбольної Команди (1) Організатор ігор (1)
Учасник проекту A.R.M.S. (1) Інструктор (1) Учасник Нормано-Сільванського конфлікту (1) Учасник проекту UNIT (1)
За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Кращий модератор сезону (1)
Сообщения: 1327
Зарегистрирован: 15 окт 2007
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 2019 раз.
Поблагодарили: 2569 раз.
Команда: Гвардія

Re: A.R.M.S."Зимовий Рейд" - практичне тренування/корпоратив

Сообщение Mort » 19 ноя 2019, 20:27

+
Изображение
Подполковник
Коаліція "Східний блок"
Рейтинг: 1100 Units
Награды: 6
Учасник проекту A.R.M.S. (1) Ентузіаст (1) Учасник проекту UNIT (1)
За оборону (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Сообщения: 309
Зарегистрирован: 15 июл 2014
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 393 раз.
Поблагодарили: 239 раз.
Позывной (Ник): Мартин

Re: A.R.M.S."Зимовий Рейд" - практичне тренування/корпоратив

Сообщение Shustrick » 21 ноя 2019, 17:46

Цей. Спробую приїхати, але нічого не обіцяю поки що, бо ще з дружиной не прорахував сімейний бюджет на грудень та січень)))))
Тож треба малюків своїх привітати подарунками від Святого Миколая (Деда Мороза в нас нема - кажемо що його в Україні пи@дить Святий Миколай :lol: ) на Різдво + подарунки на Новий Рік від мене з дружиной))))))))

Спробую домовитись з дружиною, щоб замість подарунка для мене, на котрий вона витратить купу коштів, - дала мені можливість знову пошастать по степам Одеси :D

За это сообщение автора Shustrick поблагодарили: 2
Krot_08Myroslav
First lieutenant
Коаліція "NATO"
Рейтинг: 700 Units
Награды: 5
Учасник проекту A.R.M.S. (1)
За штурм (1) За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Сообщения: 32
Зарегистрирован: 11 июл 2017
Откуда: Харків(ХОКС).Київ
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 30 раз.
Поблагодарили: 74 раз.
Позывной (Ник): Шустрик
Команда: Normanne(Київ)

Re: A.R.M.S."Зимовий Рейд" - практичне тренування/корпоратив

Сообщение FideL » 21 ноя 2019, 18:38

Планирую быть, может +1
Major General
Коаліція "NATO"
Рейтинг: 1720 Units
Награды: 9
Командир страйкбольної Команди (1) Організатор ігор (1) Учасник проекту A.R.M.S. (1) Відзнака "Реконструктор\Моделіст" (1)
За штурм (1) За волю до перемоги. (2) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Сообщения: 130
Зарегистрирован: 03 мар 2015
Флаг: Австралия (au)
Благодарил (а): 122 раз.
Поблагодарили: 133 раз.
Позывной (Ник): FideL
Команда: Tasmanian Devils

Re: A.R.M.S."Зимовий Рейд" - практичне тренування/корпоратив

Сообщение memph1s » 04 дек 2019, 15:06

Постораюсь быть
Lieutenant General
Коаліція "NATO"
Рейтинг: 2285 Units
Награды: 13
Командир страйкбольної Команди (1) Організатор ігор (1) Учасник проекту A.R.M.S. (1) Відзнака "Реконструктор\Моделіст" (1)
Учасник проекту UNIT (1)
Стратегічний командир (1) Тактичний командир (1) За оборону (1) За штурм (1)
За волю до перемоги. (2) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Сообщения: 548
Зарегистрирован: 15 мар 2014
Откуда: Одесса
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 119 раз.
Поблагодарили: 335 раз.
Позывной (Ник): Memphis
Команда: Bandidos

Re: A.R.M.S."Зимовий Рейд" - практичне тренування/корпоратив

Сообщение Electric » 04 дек 2019, 15:51

постараюсь быть в любом состоянии
https://www.facebook.com/groups/284833805310514/ Вступаем в группу

За это сообщение автора Electric поблагодарил:
Myroslav
Генерал-лейтенант
Коаліція "PMC" Команда "СИК "ВОСТОК""
Рейтинг: 1935 Units
Награды: 11
Military Police (1) Командир страйкбольної Команди (1) Організатор ігор (1) Учасник проекту A.R.M.S. (1)
Науковий фахівець (1) Автор (1) Майстер на всі руки (1)
Майстерний Розвідник (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Кращий організатор сезону (1)
Сообщения: 843
Зарегистрирован: 19 ноя 2012
Откуда: Одесса "ЧВК Дружина"
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 822 раз.
Поблагодарили: 701 раз.
Позывной (Ник): Электрик
Команда: ЧВК Дружина

Re: A.R.M.S."Зимовий Рейд" - практичне тренування/корпоратив

Сообщение PycJlaH » 05 дек 2019, 12:09

постараюсь быть
...всегда, вместе
Капитан
Коаліція "Східний блок"
Рейтинг: 805 Units
Награды: 5
Учасник проекту A.R.M.S. (1) Учасник проекту UNIT (1)
Майстерний Розвідник (1) За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1)
Сообщения: 21
Зарегистрирован: 19 май 2015
Откуда: Одесса
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 51 раз.
Поблагодарили: 17 раз.
Позывной (Ник): HIRURG
Команда: СК "ТЕНЬ"

Re: A.R.M.S."Зимовий Рейд" - практичне тренування/корпоратив

Сообщение Kowalski » 05 дек 2019, 16:01

Будем
Изображение
Brigadier General
Коаліція "NATO"
Рейтинг: 1660 Units
Награды: 12
Military Police (1) Співробітники СБ Military Police (1) Заступник командира страйкбольної Команди (1) Учасник проекту A.R.M.S. (1)
Відзнака "Реконструктор\Моделіст" (1) Затятий гуляка (1) Учасник проекту UNIT (1)
Майстерний Розвідник (1) За волю до перемоги. (2) Переможець турніру (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1)
Сообщения: 186
Зарегистрирован: 14 мар 2016
Флаг: Соединенные Штаты Америки (us)
Благодарил (а): 116 раз.
Поблагодарили: 226 раз.
Позывной (Ник): Kowalski
Команда: Possum Suicide Squad

Re: A.R.M.S."Зимовий Рейд" - практичне тренування/корпоратив

Сообщение Boryslav » 05 дек 2019, 19:17

Постараюсь быть
Сolonel
Коаліція "NATO"
Рейтинг: 1300 Units
Награды: 6
Учасник проекту A.R.M.S. (1) Учасник проекту UNIT (1)
Майстерний Розвідник (1) За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Сообщения: 550
Зарегистрирован: 07 авг 2013
Откуда: Оттуда
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 702 раз.
Поблагодарили: 543 раз.
Позывной (Ник): DAOS
Команда: ЧЕРТИ

Re: A.R.M.S."Зимовий Рейд" - практичне тренування/корпоратив

Сообщение Dietrich » 05 дек 2019, 23:00

Я б з радістю, та з роботою напевно в цей раз не вийде
Старший лейтенант
Рейтинг: 655 Units
Награды: 4
Учасник проекту A.R.M.S. (1)
За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Сообщения: 23
Зарегистрирован: 27 авг 2013
Откуда: Kyiv
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 1 раз.
Поблагодарили: 32 раз.

След.

Вернуться в A.R.M.S.

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron
Партнёры
partners-picture2 partners-picture1 partners-picture3 partners-picture4