A.R.M.S. 01 листопада 2018р. після-ігровий збір сторони ОСП

Спеціальний розділ ігор, заходів та новин проєкту A.R.M.S.

Модератор: Организаторы

A.R.M.S. 01 листопада 2018р. після-ігровий збір сторони ОСП

Сообщение Myroslav » 20 окт 2018, 17:52

01 листопада 2018р. відбудеться традиційний після-ігровий збір сторони ОСП для "розбору польотів" наших дій під-час гри Операція:"All-in", день другий.


Для тих хто спитає - навіщо все це, що за "затяги"?:
Емоцій вже трохи втихли, в Юніті всім проектом догуляли афтогейм, обмінялися враженнями від гри - настав час з чистою головою розібрати той вір подій, помилок, рішень, обставин та...головне результат сторони ОСП. А без самокритики після цієї гри ніяк. Сподіваюсь на відвертий діалог. До того часу поки ми не виявили, не визнали та не вимовили в слух всі наші помилки, поки не проаналізували "як це все відбулося???" - інші заходи для сторони ОСП нема сенсу робити. Колись писав і ще раз наполягаю, в норм. арміях світу коли не йде "бойова операція" чи тренування, командир - це менеджер, а не "щось недоторкане в погонах при посаді" і на цьому "розбір польотів" кожен з вас зможе мені задати питання: що за х..я сталася?, як так вийшло?, чому приймав саме такі рішення?, це якась змова?, це було рекламна акція для AMRF?)) і т.п. Також всі зможуть поділитись думками які б рішення/накази були б доречніші з вашої точки зору в тих обставинах та якими діями можна було б добитися кращого результату для сторони. Але я також спитаю з кожного, питань багато. Шкода деяких союзників не буде..

Увага!! Для детального "розбору польотів" всім бійцям сторони ОСП, до 12:00 28 жовтня 2018р. написати звіт/рапорт (назвіть як хочете) про свої дії, дії підрозділу, дії командира - як ви все це бачили та надішліть мені в лічку на цьому форумі, або на моє мило miroslav.ua@gmail.com
Хто не підготує звіт, розцінюю як умисне саботування теоретичної та практичної підготовки сторони, і як наслідок не допущу до майбутніх заходів проекту.

Місце проведення: Юніт, зал S.T.A.L.K.E.R.
Мета: робота над помилками, які були допущені під час гри Операція:"All-in", день другий (розбір польотів).
Спорядження: блокнот, ручка, ваш звіт.
Таймінги:
- Почнемо з складання правил, кому треба: буду на місці з 19:00, за пів години опитаємо бажаючих.
- Початок (розбору польотів): о 19:30
- Кінець: приблизно о 22:30.

План заходу:
1. Звіт по грі від командира сторони, а також його відповіді на питання від бійців сторони ОСП.
2. Кожен з учасників гри, по-черзі, зачитує свій звіт і надає відповіді на питання всіх присутніх.
3. Підводимо підсумки


Що писати в звіті?:
Тут нема неважливої інф., пищіть відверто як все було, пищіть перше що прийде в голову про все що хотіли б змінити в діях /групи/командира/своїх. Почніть з критики командування, а закінчить своїм станом здоров'я після гри, навіть вкажіть яке спорядження вам натерло і що саме! Детально розпишіть момент "смерті " та "поранення".

P.s.
Якщо хтось з сторони AMRF хоче бути присутнім, без проблем, приходьте - в пошуках помилок немає що приховувати.
Тільки байкер може зрозуміти, чому собаки люблять висовувати голови з вікон автомобіля.

За это сообщение автора Myroslav поблагодарили: 2
acid_BurnGosha
Маршал
Рейтинг: 4430 Units
Награды: 17
Начальник Military Police (1) MIB (1) Заступник командира страйкбольної Команди (1) Організатор ігор (1)
Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Інструктор (1) Учасник Нормано-Сільванського конфлікту (1) Учасник проєкту UNIT (1)
Майстерний Розвідник (1) За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1) Кращий модератор сезону (4)
Сообщения: 1672
Зарегистрирован: 15 окт 2007
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 2517 раз.
Поблагодарили: 3031 раз.
Команда: Гвардія

Re: A.R.M.S. хх жовтня 2018р. після-ігровий збір сторони ОС

Сообщение Tapaz » 21 окт 2018, 12:21

Принял , буду.

За это сообщение автора Tapaz поблагодарил:
Myroslav
Генерал армии
Рейтинг: 2400 Units
Награды: 23
Заступник командира страйкбольної Команди (1) Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Учасник проєкту «Syria» (2) Учасник проєкту UNIT (1)
За оборону (3) За штурм (3) Майстерний Розвідник (5) Невтомний боєць (2)
За волю до перемоги. (2) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Кращий штурмовик сезону (1)
Сообщения: 126
Зарегистрирован: 10 авг 2013
Откуда: от туда
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 502 раз.
Поблагодарили: 203 раз.
Позывной (Ник): Тапаз
Команда: СК "ТЕНЬ"

Re: A.R.M.S. 01 листопада 2018р. після-ігровий збір сторони

Сообщение Myroslav » 23 окт 2018, 17:48

дата проведення заходу - 01 листопада 2018р.
Тільки байкер може зрозуміти, чому собаки люблять висовувати голови з вікон автомобіля.

За это сообщение автора Myroslav поблагодарил:
Gosha
Маршал
Рейтинг: 4430 Units
Награды: 17
Начальник Military Police (1) MIB (1) Заступник командира страйкбольної Команди (1) Організатор ігор (1)
Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Інструктор (1) Учасник Нормано-Сільванського конфлікту (1) Учасник проєкту UNIT (1)
Майстерний Розвідник (1) За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1) Кращий модератор сезону (4)
Сообщения: 1672
Зарегистрирован: 15 окт 2007
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 2517 раз.
Поблагодарили: 3031 раз.
Команда: Гвардія

Re: A.R.M.S. 01 листопада 2018р. після-ігровий збір сторони

Сообщение Gosha » 23 окт 2018, 21:19

+
Солдат не хочет убивать,
но умеет это хорошо делать

За это сообщение автора Gosha поблагодарил:
Myroslav
Маршал
Рейтинг: 3615 Units
Награды: 27
Military Police (1) Командир страйкбольної Команди (1) Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Ентузіаст (1)
Учасник проєкту «Syria» (2) Учасник проєкту UNIT (1)
Стратегічний командир (4) Тактичний командир (2) За оборону (2) За штурм (2)
Майстерний Розвідник (2) Невтомний боєць (1) За волю до перемоги. (2) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1)
Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Кращий командир сезону (3)
Сообщения: 907
Зарегистрирован: 01 окт 2012
Откуда: Одесса
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 1250 раз.
Поблагодарили: 1403 раз.
Позывной (Ник): Gоsha
Команда: СК "ТЕНЬ"

Re: A.R.M.S. 01 листопада 2018р. після-ігровий збір сторони

Сообщение Myroslav » 28 окт 2018, 15:30

Товариство!Сьогодні 28.10. не всіх вдалося "почути".. Можливо не до всіх достукався ??
Відповідь буде взаємна.
Тільки байкер може зрозуміти, чому собаки люблять висовувати голови з вікон автомобіля.

За это сообщение автора Myroslav поблагодарили: 2
acid_BurnElectric
Маршал
Рейтинг: 4430 Units
Награды: 17
Начальник Military Police (1) MIB (1) Заступник командира страйкбольної Команди (1) Організатор ігор (1)
Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Інструктор (1) Учасник Нормано-Сільванського конфлікту (1) Учасник проєкту UNIT (1)
Майстерний Розвідник (1) За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1) Кращий модератор сезону (4)
Сообщения: 1672
Зарегистрирован: 15 окт 2007
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 2517 раз.
Поблагодарили: 3031 раз.
Команда: Гвардія

Re: A.R.M.S. 01 листопада 2018р. після-ігровий збір сторони

Сообщение Electric » 28 окт 2018, 20:48

постараюсь быть.
https://www.facebook.com/groups/284833805310514/ Вступаем в группу

За это сообщение автора Electric поблагодарил:
Myroslav
Маршал
Коаліція "PMC" Команда "СИК "ВОСТОК""
Рейтинг: 3020 Units
Награды: 18
Military Police (1) Командир страйкбольної Команди (1) Організатор ігор (2) Учасник проєкту A.R.M.S. (1)
Науковий фахівець (1) Ентузіаст (1) Автор (1) Учасник проєкту «Syria» (1)
Учасник проєкту UNIT (1) Майстер на всі руки (1)
За оборону (1) Майстерний Розвідник (1) За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1)
Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Кращий організатор сезону (2)
Сообщения: 967
Зарегистрирован: 19 ноя 2012
Откуда: Одеса "ПВК Дружина"
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 1062 раз.
Поблагодарили: 872 раз.
Позывной (Ник): Електрик
Команда: ЧВК Дружина

Re: A.R.M.S. 01 листопада 2018р. після-ігровий збір сторони

Сообщение Shustrick » 31 окт 2018, 12:51

По звіту не знаю що ще писати, так як думаю мого відгука було більше ніж достатньо.

Як і писав, для мене особисто було трагедієй, що не використали ракети та 2 установки. Думаю треба було їх з собою весь час тягати бо вага в них була не велика (кожна з них мала вагу з ракетами не більше 3кг). Використання установок тоді в полі могло зробити так, що наша сторона навіть і без мого шесті ствольного гранатомета могла виграти бій. В наявності то було 16 ракет (по 8 штук на кожну установку) Допускаю, що перщі ракети були б пристрелочні, але іншими 12 -14 штуками можна було бити більш менш влучно на відстань до 200м.
Major
Коаліція "NATO"
Рейтинг: 965 Units
Награды: 7
Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Науковий фахівець (1)
За штурм (1) За волю до перемоги. (2) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Сообщения: 48
Зарегистрирован: 11 июл 2017
Откуда: Харків(ХОКС).Київ
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 61 раз.
Поблагодарили: 110 раз.
Позывной (Ник): Шустрик
Команда: Normanne(Київ)

Re: A.R.M.S. 01 листопада 2018р. після-ігровий збір сторони

Сообщение Shustrick » 31 окт 2018, 13:01

Забув добавити. Схожа сюжетна ситуація вже була зі мною на цьому проекті FRÍO MAYO. 31.03 - 1.04.2018 https://forum.militarist.ua/viewtopic.php?f=5&t=169236 під Черніговом. Відносин сторін було 1 : 4 (тобто нас в 4 раза менше було аніж ворога). Так от - наша маленька группа тоді з трьома моїми установками та 27 ракетами перщі дві волни атакуючих з технікой роздовбали в хлам (ворог не знав шо у нас є реактивна артилерія) хоть і ворога було в рази більше ніж нас ........ ми тоді майже виграли гру. І ми весь час - багато-багато км тягали установки плюс 4 важкі бІмби на своїх горбах ))))))
Major
Коаліція "NATO"
Рейтинг: 965 Units
Награды: 7
Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Науковий фахівець (1)
За штурм (1) За волю до перемоги. (2) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Сообщения: 48
Зарегистрирован: 11 июл 2017
Откуда: Харків(ХОКС).Київ
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 61 раз.
Поблагодарили: 110 раз.
Позывной (Ник): Шустрик
Команда: Normanne(Київ)

Re: A.R.M.S. 01 листопада 2018р. після-ігровий збір сторони

Сообщение Myroslav » 31 окт 2018, 18:11

Shustrick писал(а):По звіту не знаю що ще писати, так як думаю мого відгука було більше ніж достатньо.

Як і писав, для мене особисто було трагедієй, що не використали ракети та 2 установки. Думаю треба було їх з собою весь час тягати бо вага в них була не велика (кожна з них мала вагу з ракетами не більше 3кг). Використання установок тоді в полі могло зробити так, що наша сторона навіть і без мого шесті ствольного гранатомета могла виграти бій. В наявності то було 16 ракет (по 8 штук на кожну установку) Допускаю, що перщі ракети були б пристрелочні, але іншими 12 -14 штуками можна було бити більш менш влучно на відстань до 200м.




Shustrick писал(а):Забув добавити. Схожа сюжетна ситуація вже була зі мною на цьому проекті FRÍO MAYO. 31.03 - 1.04.2018 https://forum.militarist.ua/viewtopic.php?f=5&t=169236 під Черніговом. Відносин сторін було 1 : 4 (тобто нас в 4 раза менше було аніж ворога). Так от - наша маленька группа тоді з трьома моїми установками та 27 ракетами перщі дві волни атакуючих з технікой роздовбали в хлам (ворог не знав шо у нас є реактивна артилерія) хоть і ворога було в рази більше ніж нас ........ ми тоді майже виграли гру. І ми весь час - багато-багато км тягали установки плюс 4 важкі бІмби на своїх горбах ))))))



Шустрік, цінність проекту A.R.M.S. в максимальній реалістичності та чесності. Ти сам писав, що вага невелика але перевага значна - це і є відповідь на твоє питання. Була б не чесна перевага. Справжній міномет (беремо навіть 82мм БМ-37) важить 56кг, маса однієї міни 3.3 кг, ящик мін на 10шт +/- 35кг.!
В нас цього не було. Деф тягав 2 цинки для ПКМа по справжній вазі, Росомаха 2 цинки до свого кулемета теж з оригінальною вагою - ящика для мін в нас не було, да і сам міномет 10 відсотків від оригінального не важить...
Тільки байкер може зрозуміти, чому собаки люблять висовувати голови з вікон автомобіля.

За это сообщение автора Myroslav поблагодарил:
acid_Burn
Маршал
Рейтинг: 4430 Units
Награды: 17
Начальник Military Police (1) MIB (1) Заступник командира страйкбольної Команди (1) Організатор ігор (1)
Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Інструктор (1) Учасник Нормано-Сільванського конфлікту (1) Учасник проєкту UNIT (1)
Майстерний Розвідник (1) За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1) Кращий модератор сезону (4)
Сообщения: 1672
Зарегистрирован: 15 окт 2007
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 2517 раз.
Поблагодарили: 3031 раз.
Команда: Гвардія

Re: A.R.M.S. 01 листопада 2018р. після-ігровий збір сторони

Сообщение Myroslav » 02 ноя 2018, 10:51

Продуктивна вийшла зустріч, всім дякую.
Після того як співпоставили рапорти по подіях біля центрального входу і отримали геть іншу картину ніж вважалося.. ну двома словами: досі перетравлюю.... Напевно зараде саме таких висновків треба збиратися після заходів проекту.
Тільки байкер може зрозуміти, чому собаки люблять висовувати голови з вікон автомобіля.

За это сообщение автора Myroslav поблагодарил:
acid_Burn
Маршал
Рейтинг: 4430 Units
Награды: 17
Начальник Military Police (1) MIB (1) Заступник командира страйкбольної Команди (1) Організатор ігор (1)
Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Інструктор (1) Учасник Нормано-Сільванського конфлікту (1) Учасник проєкту UNIT (1)
Майстерний Розвідник (1) За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1) Кращий модератор сезону (4)
Сообщения: 1672
Зарегистрирован: 15 окт 2007
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 2517 раз.
Поблагодарили: 3031 раз.
Команда: Гвардія

След.

Вернуться в A.R.M.S.

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3

Партнёры
partners-picture2 partners-picture1 partners-picture3 partners-picture4