A.R.M.S.13-14жовтня2018 Оп.:"All-in"день 2й,13год. в Бенгазі

Спеціальний розділ ігор, заходів та новин проєкту A.R.M.S.

Модератор: Организаторы

Re: A.R.M.S. 13-14 жовтня 2018 Операція:"All-in", день други

Сообщение Pocomaxa » 16 окт 2018, 23:39

Иитааааак!..(с) :D

Вдруге на одеській грі і вдруге після неї думки "от капєц як добре, шо поїхав")
Ще на жодній грі я не робив стільки фото. Ну бо з такими краєвидами їх не можна не зробити) Та й треба ж було накидати фоток тим жуйчикам, які так і лишились в Києві, щоб вони собі лікті покусали)

Відсутність довгих ігор з середини літа далася взнаки. Рельєф біля лиману ще накинув. Але перетерпів.
Треба менше з собою тягати зайвого, бо все як плюшкін))
Початок гри з висадкою і орієнтуванням був приємно незвичайним. Прямо як на екзамені в 2013му, але тоді не в усіх був смартфон з андроїдом і висаджували всіх по одному і кожен був сам за себе)
Розвідка загальної групи - наче на енерджайзерах. Бо я хз, як інакше можна стільки бігати попереду і вести групу))
Порадувала взаємодія в групі. Хтось один одного бачили вперше, а затримок майже не було :good:
Хованки від некомбатантів теж додають свою родзинку, як завжди :grin:

Ну і мабуть вперше я не пожалкував, що потрапив на мертвяк раніше за інших. Бо з такою компанією, яка там зібралась - то капець :D

Афтепаті - окрема стаття. Тільки заради неї вже треба було їхати. Бо дружній натовп зі своїм гумором та згадками минулих ігор все ж ще одна особливість АРМС, на звичайних пєдуловах такого нема, "у нс тт осбя атмсфра"))
А ще й плов від Мирослава та печена з салом картопля від Білого і Топаза.
Коротше... Починаю рахувати дні до наступної одеської гри :hello:

Всім учасникам подяка, що ви є і не полінились приїхати та взяти участь.

І звісно ж подяка Електрику за реалізм. Шо він там в катакомбах і на базі цру наробив... Та там жити можна за таких умов :)
Ну і всім іншим оргам, за те що витратили сили і час на підготовку всього цього сценарію і дійства!
П.С.В.
СНР/ОПС
A.R.M.S. Project

За это сообщение автора Pocomaxa поблагодарили: 5
acid_BurnGOODWIN-UAMyroslavShustrickShwarkmann
Лейтенант
Рейтинг: 545 Units
Награды: 5
Учасник проєкту A.R.M.S. (1)
За штурм (1) За волю до перемоги. (2) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1)
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 11 июл 2017
Откуда: Київ
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 7 раз.
Поблагодарили: 22 раз.
Позывной (Ник): Росомаха
Команда: ПСВ, Київ

Re: A.R.M.S. 13-14 жовтня 2018 Операція:"All-in", день други

Сообщение Shustrick » 17 окт 2018, 01:50

Вітаю усіх. Усім велика подяка за гру!!! :hello:

Невеликий відгук від гранатометника.:D
Готування до гри.
Часу на готування не завжди вистачало, як того мені хотілося.
На гру приготував в шестиствольний гранатомет 50 звичайних гранат та 5 димних. Також багато часу витратив на створення ракет, котрі летять на відстань 200м в реактивні «міномети». Готував 16 ракет. На створення мега крутих ракет вже не було часу, тому робив що міг. Трохи фоток покажу цього процесу )))))

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Виїзд жали на гру в п’ятницю прямо з роботи. Тому процес готування в мене продовжувався о другій годині ночі, коли вже приїхали на полігон. Останні 30 гранат заправляв «вишибним» прямо на місці. Навкруги стало сиро, тому «вишибний» котрий засипав на дно гранат, теж трошки відсирів і в подальшому із-за цього ці гранати відмовлялись летіти за 50м…………

Вранці реактивні «міномети», ракети, та «цинки» з патронами сховали в катакомбах. Зробили так званий «схрон»

Виїзд

Через короткий проміжок часу усіх повстанців посадили в автобус.

Изображение
фотографія з альбому Мирослава

В автобусі ми усі одягли пов’язки на очі, щоб ніхто з нас не знав де нас десантують.

Изображение
фотографія з альбому Мирослава

Мене та Усатого висадили на краю дороги. Автобус поїхав. Чую що позаду проїжджають машини. Уявляю як водії дивились на це – сидять спиною к дорозі чоловіки в військовій формі, з пов’язками на очах…………… )))))))))))))))

Через хвилину пригнули в кущі. Там зорієнтувались де ми. А саме знаходились ми десь між селом Іллинка та Нова Ковалівка http://wikimapia.org/#lang=uk&lat=46.689347&lon=30.622196&z=18&m=bs Дали координати Мирославу та вирушили на точку збору.

Рейд та зустріч

Точка збора – це любе місце біля опори ЛЄП http://wikimapia.org/#lang=uk&lat=46.709648&lon=30.617051&z=16&m=bs. Потихеньку топали з Усатим вздовж лиману да так, щоб в ніякому разі нас не побачили місцеві.

Вид навкруги неймовірний

Изображение

https://youtu.be/0DcX80Ln2rY

Дотопали до місця збору першими. Стали чекати інших.
Зібрались в цьому місті всі наші сили, точніше вся наша сторона, а це аж 14 чоловік. Вислухали завдання від головного та вирушили знову в рейд, во славу Аллаха.

Рейд

Поки рухались – ми декілька разів «спалились» (нас побачили місцеві). Довелось по правилам іншій стороні передавати координати де нас побачили.

У нас було дві цілі – це посольство США та база ЦРУ. Поки до них рухались, на всяк випадок прочесали неподалеку від них окопи. В окопах нікого не знайшли. Тому позалишали тут свої речі, котрі для штурму не потрібні, залишили охороняти їх двох бійців, а самі рушили на штурм посольства. Поки йшли до посольства, також наша розвідка виявила базу ЦРУ.

Перший бій

Рухаємось брати посольство США (це катакомби). Як раз почало сідати сонце.
Підходимо. ……………. Починаємо усе штурмувати, обстрілювати. Я пускаю в усі кущі пачки гранат на всяк випадок………… запускаємо дими………… а нікого нема. Шо за дурниця, де невірні?!

Изображение
фотографія з альбому Мирослава

Трошки дим розвіявся і розвідка пішла перевіряти посольство. Двоє не повернулось звідти – вони відправились к Аллаху. Стало зрозуміло, що там ворог замурувався дуже гарно. Без гранат буде важко брати. А гранати то в катакомбах не можна використовувати………….

Мирослав - дай Аллах тобі довгих років життя - дає приказ двом бійцям, що якщо хтось вийде з посольства – усіх стратити. Самі ж швиденько пішли штурмувати базу ЦРУ. По дорозі до ЦРУ теж все навкруги бомбив з шестіствола на всякий пожежний. Почав обстріл бази ЦРУ. Відповіді нема. Заходимо на висотку обережно. Перевіряємо все навкруги.

Знову нікого – да якого ж х@ра?!. Обшукали усю базу зверху. Відчинили ящик і т.д. Нічого цінного та цікавого.

Перші думки були в нас, що ми запізнились і Шайтана-посла вже евакуювали, залишивши посольство охороняти невелику кількість бійців. Потім думали, що в посольстві сидить уся сторона ворога………….

Поки сиділи на базі ЦРУ – чуємо вдалі вибухи. Наших хлопців хтось почав закидати гранатами. Бігом полетіли назад.

Починаємо зачищати висотку над входом до посольства. Вступили в бій. Навкруги настала вже темрява ………….
В пилу бою та темряві не побачив сміття всередині стволів свого гранатомета, тому гранати почав запихати швидко прямо на залишки від оплавленого скотча………. Скотч попав на свічки накалювання із-за чого в мене в строю залишився 1 ствол з шести……… Блін.

Бій потух. Через невеликий проміжок часу нам вдарили в тил. Мирослав почав кричати: «Шустрік, обстріляй все на х@й тут!!!» А в мене то 1 ствол залишився ………. Почав бомбити з одного ствола.

В нас знову втрати.

Відступаємо

Вирішуємо маленькими групами відступити. Четверо з нас проходить до обриву. А там до землі метра 3,5. Перші два хлопці нормально зістрибнули. Переді мною хлопець навернувся, хоча його і притримували. Далі я так само навернувся, коли спускався…… усе норм. Побігли далі.

Бігу останнім. Бачу що в основному вході в посольство засвітились ліхтарі бігло (такі ліхтарі ставлять зазвичай на автомати) Ай думаю – Шайтан……... :D Довбанув туди гранатою на бігу. Бачу що граната гарно туди лягла. Бахнула – начебто перестали там ліхтарями світити. Хтось навздогін мені пустив теж гранату з подствола, з іншої сторони катакомб.
Граната не долетіла, бо ми далеко вже відбігли………….
До речі – по полю навкруги катакомб красиво розставили ліхтарики на сонячних батареях. Як раз із-за них нас-повстанців бачили, і те як ми відступаємо.

Зібрались усі залишки повстанців біля наших речей в окопах. Виявилось що втратили ми 7 бійців (з них два кулеметника) з 14. Штурмувати посольство без гранат – це самогубство (а гранати всередині катакомб не можна використовувати, бо завалить усіх по справжньому) Йти до схрону з мінометами – теж не дуже гарна ідея, бо вони в катакомбах, а там ворога набагато більше ніж нас……….

Вирішили залишками сил йти до аеропорту, щоб не дати улетіти Шайтану-послу і всій стороні США………… От в цій місії як раз би мої чудові ракети з схрону ну дуже б нам допомогли, бо підствол стріляє в середньому на 70м, а ці ракети 200м (якщо пускати під 45градусів). Як же в мене все тоді у нутрі свербіло від того, що не зможемо в чистому полі усіх красиво розстріляти, плюс від того, що мене підвів гранатомет, котрий відремонтувати зможу нормально тільки вже вдома. Але на все воля Аллаха.
Двинулись шукати аеропорт вночі.

Йдемо.

Гоша живий

Навкруги краса. Чумацький шлях на небі видно дуже гарно. В місті такого не побачиш. Останній раз я так само бачив гарно Чумацький шлях аж в 2011 році, в горах на зимньому рейді ……….. Приходить по рації повідомлення, що - Альхамдулиллах Хвала Аллаху господу свитів милостивому милосердному - Гоша жив! Виходе з оточення. Вай-вай-вай........, це дуже гарна новина ))))))

Шастання вночі

Дочекались Гошу і щасливі потопали через поля. Поки рухались по полям – довелось багато разів готуватись до бою по захвату машини ворога………. А потім виявлялось що це не ворог, а місцеві мисливці шастають по полям, да і просто місцеві чомусь теж вночі ганяли по полям. Це реально напружувало постійно бігати туди сюди, ховатись.

Вирішили дійти до посадки і там заночувати. Я впав на траву спати майже по спартанськи. Без карімата та спальника.))))))
Рюкзак свій повністю розібрав і використав його замість карімата. Дощечку, котра тримала форму рюкзака, – підклав під зад. Арафатку свою використав як ковдру – накрився нею. І ще зверху накрився плащ накідкой від дощу. Вийшло біль менш нормально. Не було авжеж дуже тепло, але й не так, щоб сильно холодно. Головне що поспав і о шостій ранку з новими силами прокинувся. Нажаль вранці нас було вже не 8, а 7 бійців, бо один повстанець не зміг далі грати.

Останній бій

Зібрались – знову патрулювання місцевості.

Изображение
фотографія з альбому Мирослава

Візуальний контакт з ворогом.
Повертаємось в посадку. Невірні з двох сторін обходять посадку і починають обстріл. Я відповідаю гранатами. Нажаль гранати не летять дуже далеко, бо вишибний сирий, із-за того, що тоді вночі в вологості його заправлял………. Усатого вбило гранатою. Перестрілка. Я пускаю 2 димові гранати……….
Нас залишилось четверо.
Бачемо головного Шайтана - посла.
Вибігаємо на перехват посла залишками сил, а це Мирослав, я і ще 2 повстанця. За нами слідом біжить ворог. В полі на бігу продовжуємо бій. Я одстріляв вже всі гранати з останнього робочого ствола. Залишилось 3 димні гранати. Запускаю їх ……… і тільки пускаю останню гранату – отримаю поранення в ногу, потім в іншу …….. Все – полетів я до Аллаха в рай . Біля мене пали і мої побратими во ім’я Аллаха. Останнім пав наш командир.

Кінець

Далі спілкування і т.д. було :good:

Ну шо можна написати тим хто був відсутній - заздріть та плачте, що не були на такому заході ;) До наступної зустрічі.

Пи.си.
Маю надію наступного разу зможемо використати мої ракети в грі
;) :rolleyes:

За это сообщение автора Shustrick поблагодарили: 6
acid_BurnFideLGOODWIN-UAMyroslavShwarkmannT.E.C.T
Major
Коаліція "NATO"
Рейтинг: 965 Units
Награды: 7
Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Науковий фахівець (1)
За штурм (1) За волю до перемоги. (2) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Сообщения: 48
Зарегистрирован: 11 июл 2017
Откуда: Харків(ХОКС).Київ
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 61 раз.
Поблагодарили: 110 раз.
Позывной (Ник): Шустрик
Команда: Normanne(Київ)

Re: A.R.M.S. 13-14 жовтня 2018 Операція:"All-in", день други

Сообщение Shustrick » 17 окт 2018, 06:34

Доречі. Хлопці у кого я брав компас? Я забув його повернути. Напишіть будь ласка куди його відправляти
Major
Коаліція "NATO"
Рейтинг: 965 Units
Награды: 7
Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Науковий фахівець (1)
За штурм (1) За волю до перемоги. (2) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Сообщения: 48
Зарегистрирован: 11 июл 2017
Откуда: Харків(ХОКС).Київ
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 61 раз.
Поблагодарили: 110 раз.
Позывной (Ник): Шустрик
Команда: Normanne(Київ)

Re: A.R.M.S. 13-14 жовтня 2018 Операція:"All-in", день други

Сообщение memph1s » 17 окт 2018, 06:42

Шустрик отличный отзыв о обзор игры с вашей стороны.

За это сообщение автора memph1s поблагодарил:
Shustrick
General of the Army
Коаліція "NATO"
Рейтинг: 3015 Units
Награды: 22
Командир страйкбольної Команди (1) Організатор ігор (1) Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Автор (1)
Відзнака "Реконструктор\Моделіст" (1) Учасник проєкту «Syria – Homs assault» (1) Учасник проєкту UNIT (1)
Стратегічний командир (1) Тактичний командир (2) За оборону (2) За штурм (2)
Майстерний Розвідник (1) За волю до перемоги. (3) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Кращий командир сезону (1)
Попередження на грі (1)
Сообщения: 629
Зарегистрирован: 15 мар 2014
Откуда: Одесса
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 119 раз.
Поблагодарили: 459 раз.
Позывной (Ник): Memphis
Команда: Bandidos

Re: A.R.M.S. 13-14 жовтня 2018 Операція:"All-in", день други

Сообщение Dietrich » 17 окт 2018, 08:08

Shustrick писал(а):Доречі. Хлопці у кого я брав компас? Я забув його повернути. Напишіть будь ласка куди його відправляти


У мене - як небудь зустрінемось в місті)
Подполковник
Рейтинг: 1055 Units
Награды: 6
Учасник проєкту A.R.M.S. (1)
За волю до перемоги. (2) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Сообщения: 29
Зарегистрирован: 27 авг 2013
Откуда: Kyiv
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 2 раз.
Поблагодарили: 44 раз.

Re: A.R.M.S. 13-14 жовтня 2018 Операція:"All-in", день други

Сообщение Myroslav » 17 окт 2018, 09:17

Shustrick писал(а):
:

Шустрік все супер. Тільки де відео з ураженням авто Діса?
Тільки байкер може зрозуміти, чому собаки люблять висовувати голови з вікон автомобіля.

За это сообщение автора Myroslav поблагодарили: 2
acid_BurnShwarkmann
Маршал
Рейтинг: 4170 Units
Награды: 15
Начальник Military Police (1) MIB (1) Заступник командира страйкбольної Команди (1) Організатор ігор (1)
Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Інструктор (1) Учасник Нормано-Сільванського конфлікту (1) Учасник проєкту UNIT (1)
За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Кращий модератор сезону (3)
Сообщения: 1566
Зарегистрирован: 15 окт 2007
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 2377 раз.
Поблагодарили: 2886 раз.
Команда: Гвардія

Re: A.R.M.S. 13-14 жовтня 2018 Операція:"All-in", день други

Сообщение Shustrick » 17 окт 2018, 11:22

Myroslav писал(а):...............................
Шустрік все супер. Тільки де відео з ураженням авто Діса?


Не знаю. Я пускав ракету, а не знімав відео .........
І цей - це було вже опісля гри ;) Тому не описував цей випадок
І за це "знищення" ракетою машини на ходу - мені досі соромно :doh:
Major
Коаліція "NATO"
Рейтинг: 965 Units
Награды: 7
Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Науковий фахівець (1)
За штурм (1) За волю до перемоги. (2) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Сообщения: 48
Зарегистрирован: 11 июл 2017
Откуда: Харків(ХОКС).Київ
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 61 раз.
Поблагодарили: 110 раз.
Позывной (Ник): Шустрик
Команда: Normanne(Київ)

Re: A.R.M.S. 13-14 жовтня 2018 Операція:"All-in", день други

Сообщение Myroslav » 17 окт 2018, 11:38

FideL писал(а):


Фідель, шикарні схеми бою з вашої сторони. Корю себе за те що погнався за послом в битві за аеропорт, надіявся на Шустріка гранатомет щоб їм не дати вам евакуюватись.. , а це була мізансцена.. не розгледів небезпеку поряд. Треба було вдарити по-вашому південному флангу залишивши когось в посадці щоб відрізати північний фланг від південного... але що вже казати.. зроблено що зроблено.. Ми як діяюче народне підпілля півдня "Об'єднані сили повстанців" зробили висновки - і далі будемо сповняти свій почесний обов'язок в очищені нашої землі від умовних ворогів, незалежно чи нам дадуть за це терновий чи лавровий вінок)))) the show must go on..
Тільки байкер може зрозуміти, чому собаки люблять висовувати голови з вікон автомобіля.

За это сообщение автора Myroslav поблагодарили: 2
acid_BurnFideL
Маршал
Рейтинг: 4170 Units
Награды: 15
Начальник Military Police (1) MIB (1) Заступник командира страйкбольної Команди (1) Організатор ігор (1)
Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Інструктор (1) Учасник Нормано-Сільванського конфлікту (1) Учасник проєкту UNIT (1)
За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Кращий модератор сезону (3)
Сообщения: 1566
Зарегистрирован: 15 окт 2007
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 2377 раз.
Поблагодарили: 2886 раз.
Команда: Гвардія

Re: A.R.M.S. 13-14 жовтня 2018 Операція:"All-in", день други

Сообщение Pocomaxa » 17 окт 2018, 12:44

Myroslav писал(а):Шустрік все супер. Тільки де відео з ураженням авто Діса?


У мене є)
Сьогодні разом з фотками закину.
П.С.В.
СНР/ОПС
A.R.M.S. Project

За это сообщение автора Pocomaxa поблагодарили: 2
MyroslavShwarkmann
Лейтенант
Рейтинг: 545 Units
Награды: 5
Учасник проєкту A.R.M.S. (1)
За штурм (1) За волю до перемоги. (2) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1)
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 11 июл 2017
Откуда: Київ
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 7 раз.
Поблагодарили: 22 раз.
Позывной (Ник): Росомаха
Команда: ПСВ, Київ

Re: A.R.M.S. 13-14 жовтня 2018 Операція:"All-in", день други

Сообщение GOODWIN-UA » 17 окт 2018, 16:06

Парни! Отличная игра получилась! Спасибо огромное организаторам. Мирослав, Мемфис, Электрик - красавчики, антураж, сценарий, организация превзошли ожидания. Получил массу удовольствия. Одесса, спасибо за теплый прием!
Всем спасибо за игру!

За это сообщение автора GOODWIN-UA поблагодарили: 2
MyroslavShwarkmann
Сaptain
Коаліція "NATO"
Рейтинг: 770 Units
Награды: 7
Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Учасник Нормано-Сільванського конфлікту (1)
За оборону (1) За штурм (1) За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1)
Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 14 июл 2017
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 4 раз.
Поблагодарили: 27 раз.
Позывной (Ник): GOODWIN
Команда: AMRF, Київ

Пред.След.

Вернуться в A.R.M.S.

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron
Партнёры
partners-picture2 partners-picture1 partners-picture3 partners-picture4