A.R.M.S.13-14жовтня2018 Оп.:"All-in"день 2й,13год. в Бенгазі

Спеціальний розділ ігор, заходів та новин проекту A.R.M.S.

Модератор: Организаторы

A.R.M.S.13-14жовтня2018 Оп.:"All-in"день 2й,13год. в Бенгазі

Сообщение Myroslav » 21 июл 2018, 19:24

13-14 жовтня 2018. Операція:"All-in" день 2й, 13год. в Бенгазі

Полігон: Україна, Одеська обл. Межлимання - Кремидівка
Організатори: Electric, Білий, Myroslav.
Мертвяк: найпівнічніші вхід в катакомби полігону «Коса», координати:
N 46'42'57.2
E 030'34'46.1
Рекомендовані мапи: L-36-038, L-36-050
Гра Операція:"All-in", день другий - пройде за мотивами фільму: «13 годин: Таємні воїни Бенгазі» реж. Майкл Бей 2016р.

Мертвяк та особливості заїзду на нього:
Мертвяк / він же загальнопроектна точка збору учасників гри: N 46'42'57.2 E 030'34'46.1
Щоб всім дати можливість пограти, стандартну процедуру "наряд на охорону мертвяка" на цій грі відміняємо, наймаємо охоронця на добу. І щоб зекономити на охоронцях та щоб після гри зустрітися в одному місті для святкування Дня Захисника України, як я вже писав, точка збору перед грою/мертвяк буде один для всіх. Всім учасникам гри з інших регіонів незалежно від сторони, бо все-одно всі екіпажі змішані, прибути на точку збору не пізніше 07:00 13.10.18.
Щоб запобігти випадковому чи умисному перерахуванню кількості противника, і не наламати гру - всі інші учасники гри прибудуть на мертвяк в різний час по нижче наведеному графіку:
В 08:00 13.10.18 Електрик відведе з мертвяка всіх представників сторони ОСП інших регіонів - на час очікування прибуття сил ОСП півдня.
В 08:15 13.10.18 на мертвяк заїжджають представники AMRF півдня та об'єднуються з AMRF півночі.
В 09:15 13.10.18 весь особовий склад AMRF вже в автобусі, Електрик перевіряє пов'язки на очах та розвозить бійців по полігону імітуючи десантування.
В 09:30 13.10.18 на мертвяк заїжджають представники ОСП півдня, та об'єднуються з представниками ОСП півночі.
В 10:00 представники ПВК збираються на плацу полігону Коса, готуються до гри, споряджаються, а їх командир "Демчік" тримає зв'язок з Електриком та прибуває на мертвяк одразу після його дозволу, коли він вивезе представників ОСП з точки збору.
В 10:30 13.10.18 (час може трохи скорегуватись, в залежності як повернеться транспорт) весь особовий склад ОСП вже в автобусі, Електрик перевіряє пов'язки на очах та розвозить ОСП по полігону на свій розсуд.
Про початок гри, Електрик повідомить кожному командиру сторони, одночасно в смс. Як тільки розвезе представників ОСП.Додаткова інформація по грі:

- Рамки на виконання завдання з 11:00 13.1018р до 10:00 14 жовтня 2018р. Після гри спілкування, авто гейм біля багаття, святкування Дня Захисника України.
- З усіма командирами сторін досягнута джентльменська домовленість: не забирати як трофеї евакуаційні мапи, вони у всіх однакові, помічені написом «Мапа евакуаційна» та служать для того - щоб дістатися до мертвяка.
– Традиційно для південного A.R.M.Sу, ще одна джентльменська домовленість між командирами сторін: якщо вас, чи будь-кого з членів вашої групи побачить хтось з місцевих, ви повинні повідомити свої координати організатору, на даній грі Електрику №тел: 067 488 69 66, а він в свою чергу повідомить про це ваших умовних противників.
- Згідно п. 1.2.3. діючих правил проекту попереджаю, внесок на організацію гри 180 грн. наш проект некомерційний, ці гроші покриють затрати на паливо для автобусу(сів) які розвезуть по точках старту, охорону мертвяка та інші орг. моменти, якщо буде залишок – потратимо на стіл після гри, якщо буде невистачать… ну що ж так і буде, не перший раз)
- Так як за легендою гри: AMRF "десантується" , ПВК ЦРУ повинне доставити до бази деяких своїх членів (як по фільму), а ОСП збирається з боївок в підрозділ (чоту) - всі хто будуть приймати участь в грі повинні мати з собою пов'язку на очі. Для того щоб коли вас будуть розвозити на ваші точки старту, ви не бачили в які єб..ня вас вивезуть з мертвяка (точки збору перед грою), і одного чи з кимось висадять в степу, відомо тільки хворобливій фантазії Електрика. Хто забуде пов'язку на очі, для того в Електрика буде чорний сміттєвий мішечок на голову))
- Коли вас висадять, можете користуватися будь-якими способами орієнтування, всіма можливими гаджетами, компасом, "святим" всезнаючим гуглом, покликати сірі, можете зателефонувати мамі, дружині, в поліцію, написати на якомусь пагорбі великими літерами SOS, щоб вас побачили в БПЛА коли почнуть шукати після кінця гри; можете написати щось більш оригінальне і привабити цивільних: бошкі, фен, соль та свій номер телефонна, можете написати брудні лайки на організаторів і бути впевнені що ваз знайдуть, колись)) і т.і.
- ОСП до точки збору підрозділу, від вашої точки старту збирається без основної зброї, тільки з вторічками та ножами. Повстанцям, автентично, зброя буде роздана перед шикуванням на місці збору підрозділу, не зберігаєте ж ви її вдома)) Електрик можливо навіть книгу обліку видачі і прийняття зброї (приводів) та боєприпасів (шарів) роздрукує. І якщо ви затримаєтесь, то не зможете забрати привод. Так і будете з вторічкої бігати.
- Головою ПВК ЦРУ призначено Демчука, хлопці в когось є якісь протипоказання, ідіть в ПВК. Так, наприклад, Тім сторона ОСП - іде одразу туди т.я. розложився на байці на днях і зламав собі руку. Почне одразу з пораненням руки((
Тому всім в кого є протипоказання, не гвалтуйте здоров'я, ідіть в ПВК. Вони, ногами будуть рухатись найменше.Допуск на гру:

Допуск на гру для, поки-що, не-учасників A.R.M.Sу- до мене в лічку.
Гравці, які не здавали правила A.R.M.S, допускаються через усну здачу правил. Приймає здачу командир сторони за яку гравець виявив бажання грати.
В Одесі (на півдні) це Гоша - сторона ОСП та Мемфіс - сторона AMRF (чи мені якщо не визначився).

Реєстрація на гру для учасників проекту A.R.M.S., традиційно до командирів сторін (або до мене в лічку: якщо вас довго не було в проекті, вас запросили на окрему місію, ви втратили всі зв'язки з проектом і розгубились та т.п.)

Знання правил довоєнних учасників проекту, будуть перевірятися вибірково але будемо намагатись перевірити максимальну кількість гравців, (стосується і учасників війни на сході, як всі, без виключень).


Легенда гри:

Доповідна записка агента «Ірангейт» відправлена в «Ленглі»

Ситуація на ввірених територіях загострюється, місцеве населення цілком і повністю не можуть проконтролювати навіть повстанці з ОСП. Найняті нами охоронці з місцевих ненадійні та можуть перейти на бік ООС чи просто розбігтися. Об’єкт «Готель Вотерґейт» в небезпеці, пропаную евакуювати його та агента «Електрика» , а також посилити охорону об’єкту «Готель Каліфорнія» додатковими силами ПВК.
27.09.2018.
__________________________________________


(ЦІЛКОМ ТАЄМНО)
с.м.т. Ленглі округ Ферфакс Вірджинія «Розвідувальний центр імені Дж. Буша»

Командиру об’єкту «Готель Каліфорнія»

Наказую

Привести ввірений вам особовий склад «ПВК» в повну бойову готовність. Забезпечити оборону бази, агентів, підготувати транспорт та бути готовим виконувати завдання у відриві від бази. У випадку загострення ситуації ми можемо направити обмежений контингент сухопутних військ США - бути готовими надати їм всіляку допомогу.

Директор Національної розвідки
29.10.2018.
__________________________________________

(ЦІЛКОМ ТАЄМНО)
Начальник штабу сухопутних військ AMRF
Наказ №1410


Командний пункт – «Лілу» 01.10.2018.

Мапи: L-36-038, L-36-050 (масштаб 1: 100 000), видання 1987 р.

Вступ: Противник силами до роти з т.з. «Об’єднаних Сил Повстанців» та посилений розвід-загоном «Лелека» , повністю контролює вище наведений в мапах район.

Наказую:

1. Об'єднаний взвод AMRF «Південь» десантувати в районі оперативного призначення …… на околиці села ….. не пізніше 11:00 13.10.2018г. часовий пояс +2 (літній час) ком. 2LT.Мемфіс
2. Об'єднаний взвод AMRF «Зулу» десантувати в районі оперативного призначення …… ….. не пізніше 11:45 13.10.2018г. часовий пояс +2 (літній час) ком. 1LT.Маріо
3. Взводам AMRF «Південь» та AMRF «Зулу» об’єднатися в районі об’єкту «Готель Вотерґейт» та виконувати накази агента « Електрика» (посла).
4. У зв'язку з особливою важливістю і секретністю, на період здійснення маршу і в ході бойових дій за видами забезпечення вище наведені підрозділи НЕ приписані до військових частин які наближені до району десантування. У зв'язку з цим боєзапас взяти посилений.
5. У зв'язку з особливою важливістю і секретністю - взаємодію з місцевим населенням повністю виключити, противник має на даній території повну підтримку місцевого населення.
6. В районі проведення операції є база ЦРУ «Готель Каліфорнія», при необхідності налагодити взаємодію з охоронцями даного об’єкту. Використовувати їх транспорт та т.і. Охорона даного об’єкту здійснюється силами ПВК.
Контроль за виконанням наказу покласти на командира взводу AMRF «Зулу» 1LT Маріо

Начальник штабу сухопутних військ AMRF
01.10.2018.
__________________________________________

(ЦІЛКОМ ТАЄМНО)
Повстанська рада «Реднеків»
Наказ №1014

Командиру повстання «ОСП – південь» Мирославу:
Вступ: за агентурними даними – противник, таємно посилює свою військову присутність на ввірених вам територіях, останнім часом, представники посольства США активізували свою роботу намагаючись вербувати місцеве населення. Також є непідтверджена інф. що ЦРУ організувало таємну базу десь неподалік від посольства США.
Наказуємо:
1. Скликати всі ввірені вам боївки з навколишніх населених пунктів.
2. Зібрати їх в точках збору та поєднати у взвод. Вам на допомогу направлено окремий розвід-загін повстанців півночі «Лелека».
3. Організувати патрулювання місцевості, в р/н посольство США, показати нашу військову присутність.
4. При виявленні будь - яких озброєних людей не з місцевих знищити їх або демонстративно стратити.
5. При підтвердженні недипломатичного характеру дій посольства США, взяти посольство штурмом, по-можливості взяти в заручники посла США , інший персонал та очікувати подальших наказів від нас.
6. За нашими агентурними даними, представники ЦРУ вже почали формувати агентурну мережу з місцевих жителів, тому - взаємодію з місцевим населенням повністю виключити.


01.10.2018.
__________________________________________

Проморолік гри від Гудвіна:


P.s. УВАГА!!!!! якщо ви вважаєте, що хтось на цій грі буде думати як вам забезпечити фан, якщо ви намагаєтесь маніпулювати своєю присутністю на грі :grin: заради корекції легенди гри для вашого особистого фану, і ви через командира це намагаєтесь донести організаторам, якщо ви вагаєтесь їхати на A.R.M.S. чи ні - бо десь там є крутіша гра..., всім своїм великим, люблячим серцем благаю вас, заради якості гри, будь-ласка, виберіть підулово. A.R.M.S. не для вас. Тут нікого і ніколи кількістю гравців не здивувати, тут готуються до гри по півроку, а може гра це теж для когось тренування. Краще 10 на 10 але якісно чим 30 на 40 але абияк. Дякую за розуміння
Тільки байкер може зрозуміти, чому собаки люблять висовувати голови з вікон автомобіля.

За это сообщение автора Myroslav поблагодарили: 6
ArnFideLGoshaMortOlexaTapaz
Маршал
Рейтинг: 3735 Units
Награды: 13
Начальник Military Police (1) MIB (1) Заступник командира страйкбольної Команди (1) Організатор ігор (1)
Учасник проекту A.R.M.S. (1) Інструктор (1) Учасник Нормано-Сільванського конфлікту (1) Учасник проекту UNIT (1)
За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Кращій модератор сезону (1)
Сообщения: 1228
Зарегистрирован: 15 окт 2007
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 1835 раз.
Поблагодарили: 2410 раз.
Команда: Гвардія

Re: A.R.M.S.22-23 вересня 2018 загальнопроекта гра в Одесі

Сообщение GOODWIN-UA » 21 июл 2018, 21:53

Так шо? Едем на море?)

За это сообщение автора GOODWIN-UA поблагодарили: 3
GoshaMyroslavTapaz
Сaptain
Коаліція "NATO"
Рейтинг: 770 Units
Награды: 7
Учасник проекту A.R.M.S. (1) Учасник Нормано-Сільванського конфлікту (1)
За оборону (1) За штурм (1) За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1)
Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 14 июл 2017
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 4 раз.
Поблагодарили: 27 раз.
Позывной (Ник): GOODWIN
Команда: AMRF, Київ

Re: A.R.M.S.22-23 вересня 2018 загальнопроекта гра в Одесі

Сообщение BEAR_AMRF » 21 июл 2018, 22:27

Ок) Плануємо)

За это сообщение автора BEAR_AMRF поблагодарили: 3
GoshaMyroslavTapaz
Капитан
Рейтинг: 765 Units
Награды: 7
Учасник проекту A.R.M.S. (1) Учасник Нормано-Сільванського конфлікту (1)
За оборону (1) За штурм (1) За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1)
Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 16 июл 2017
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 12 раз.
Позывной (Ник): Медведь
Команда: AMRF (Киев)

Re: A.R.M.S.22-23 вересня 2018 загальнопроекта гра в Одесі

Сообщение Gosha » 22 июл 2018, 13:12

Участвуем... :hello:
Солдат не хочет убивать,
но умеет это хорошо делать

За это сообщение автора Gosha поблагодарил:
Myroslav
Маршал
Коаліція "Східний блок"
Рейтинг: 3365 Units
Награды: 22
Military Police (1) Командир страйкбольної Команди (1) Учасник проекту A.R.M.S. (1) Ентузіаст (1)
Голова коаліції Східний Блок (1) Учасник проекту UNIT (1)
Стратегічний командир (4) Тактичний командир (1) За оборону (2) За штурм (2)
Майстерний Розвідник (1) Невтомний боєць (1) За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1)
Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Кращій командир сезону (2)
Сообщения: 802
Зарегистрирован: 01 окт 2012
Откуда: Одесса
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 1032 раз.
Поблагодарили: 1194 раз.
Позывной (Ник): Gоsha
Команда: ОсН "ТЕНЬ"

Re: A.R.M.S.22-23 вересня 2018 загальнопроекта гра в Одесі

Сообщение Myroslav » 24 июл 2018, 20:33

GOODWIN-UA писал(а):Так шо? Едем на море?)


BEAR_AMRF писал(а):Ок) Плануємо)


Хлопці, для Киян - Умка знов обіцяв золотий прадо))) :grin:
Тільки байкер може зрозуміти, чому собаки люблять висовувати голови з вікон автомобіля.
Маршал
Рейтинг: 3735 Units
Награды: 13
Начальник Military Police (1) MIB (1) Заступник командира страйкбольної Команди (1) Організатор ігор (1)
Учасник проекту A.R.M.S. (1) Інструктор (1) Учасник Нормано-Сільванського конфлікту (1) Учасник проекту UNIT (1)
За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Кращій модератор сезону (1)
Сообщения: 1228
Зарегистрирован: 15 окт 2007
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 1835 раз.
Поблагодарили: 2410 раз.
Команда: Гвардія

Re: A.R.M.S.22-23 вересня 2018 загальнопроекта гра в Одесі

Сообщение Shwarkmann » 25 июл 2018, 18:00

Планую бути.

За это сообщение автора Shwarkmann поблагодарили: 2
GoshaMyroslav
Подполковник
Рейтинг: 1130 Units
Награды: 6
Учасник проекту A.R.M.S. (1)
За оборону (1) За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Сообщения: 46
Зарегистрирован: 07 окт 2008
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 107 раз.
Поблагодарили: 145 раз.
Позывной (Ник): Жужа
Команда: Гвардія

Re: A.R.M.S.22-23 вересня 2018 загальнопроекта гра в Одесі

Сообщение memph1s » 25 июл 2018, 18:53

Буду стараться посетить данное мероприятие.

За это сообщение автора memph1s поблагодарил:
Myroslav
Генерал-лейтенант
Рейтинг: 1865 Units
Награды: 12
Організатор ігор (1) Учасник проекту A.R.M.S. (1) Відзнака "Реконструктор\Моделіст" (1) Учасник проекту UNIT (1)
Стратегічний командир (1) Тактичний командир (1) За оборону (1) За штурм (1)
За волю до перемоги. (2) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Сообщения: 526
Зарегистрирован: 15 мар 2014
Откуда: Одесса
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 119 раз.
Поблагодарили: 291 раз.
Позывной (Ник): Memphis
Команда: A.M.R.F.

Re: A.R.M.S.22-23 вересня 2018 загальнопроекта гра в Одесі

Сообщение Shustrick » 26 июл 2018, 05:31

Приїду з шестістволом знову та спробую привезти стільки ж гранат, як показано тут

Изображение

Якщо з Києвлян хтось допоможе доїхати на машині (авжеж на бензин скинусь) то спробую привезти ще й реактивну артирелію дальністью до 200м

Изображение

За это сообщение автора Shustrick поблагодарили: 4
BoryslavGoshaMyroslavTapaz
First lieutenant
Коаліція "NATO"
Рейтинг: 685 Units
Награды: 5
Учасник проекту A.R.M.S. (1)
За штурм (1) За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Сообщения: 20
Зарегистрирован: 11 июл 2017
Откуда: Харків(ХОКС).Київ
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 12 раз.
Поблагодарили: 40 раз.
Позывной (Ник): Шустрик
Команда: Normanne(Київ)

Re: A.R.M.S. 22-23 вересня 2018 Операція:"All-in", день друг

Сообщение Pocomaxa » 28 июл 2018, 15:50

Планую бути.
По секрету, Дітріх вже збирає манатки :D
П.С.В.
СНР/ОПС
A.R.M.S. Project

За это сообщение автора Pocomaxa поблагодарил:
Myroslav
Младший лейтенант
Рейтинг: 445 Units
Награды: 4
Учасник проекту A.R.M.S. (1)
За штурм (1) За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1)
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 11 июл 2017
Откуда: Київ
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 17 раз.
Позывной (Ник): Росомаха
Команда: ПСВ, Київ

Re: A.R.M.S. 22-23 вересня 2018 Операція:"All-in", день друг

Сообщение Myroslav » 01 авг 2018, 20:49

Ця гра - Операція" All-in, день другий", має історичні корені в нашому проекті. Стартова гра цієї серії, шалена гра, Операція All-in день перший відбулась ще задовго до війни. 20-21 лютого аж 2010р., проект A.R.M.S. тоді ще називався ARW, багато часу сплинуло ось трохи світлин/спогадів:

Изображение

Изображение

Тільки байкер може зрозуміти, чому собаки люблять висовувати голови з вікон автомобіля.

За это сообщение автора Myroslav поблагодарил:
Tapaz
Маршал
Рейтинг: 3735 Units
Награды: 13
Начальник Military Police (1) MIB (1) Заступник командира страйкбольної Команди (1) Організатор ігор (1)
Учасник проекту A.R.M.S. (1) Інструктор (1) Учасник Нормано-Сільванського конфлікту (1) Учасник проекту UNIT (1)
За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Кращій модератор сезону (1)
Сообщения: 1228
Зарегистрирован: 15 окт 2007
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 1835 раз.
Поблагодарили: 2410 раз.
Команда: Гвардія

След.

Вернуться в A.R.M.S.

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

Партнёры
partners-picture2 partners-picture1 partners-picture3 partners-picture4