A.R.M.S.07-08.07.18 відкрите/практичне/благодійне тренування

Спеціальний розділ ігор, заходів та новин проекту A.R.M.S.

Модератор: Организаторы

A.R.M.S.07-08.07.18 відкрите/практичне/благодійне тренування

Сообщение Myroslav » 06 май 2018, 19:43

Шановне аірсофт товариство, члени проекту A.R.M.S. - після довгих розмірковувань та нарад, концепція проведення цього практичного тренування кардинально змінюється. Тренування буде відкрите. І на це є декілька причини:

- Загально проектна причина: не хотілось би щоб на півдні України A.R.M.S., як до війни, був консервативною замкнутою в собі аірсофт-спільнотою (проекту не потрібна хаотична ентропія замкнутої системи. І так багато хлопців ще не знайшли сили повернутись в проект після війни). Це не означає, що змінюється жорсткий фільтр "на адекватність" перед тим як стати членом проекту, чи що всі тренування будуть відкриті. Ні! Гоша, Мемфіс та я одностайні в тому, щоб один-два рази на рік треба робити щось на кшталт "дня відкритих дверей" A.R.M.Sу.
- Для членів проекту - це буде дійсно серйозне тренування з нормальною групою протидії. Якою я буду керувати. Вам знадобиться багато зусиль щоб виконати завдання.
- Для тих хто отримував допуск в проект A.R.M.S. від Альфапітона в буремні часи, десь з весни 2014го по жовтень 2016го гра "Операція Ренесанс", але вже декілька років як загубились - це нагода пригадати та перезавантажити проект для себе. В групі протидії тим,- хто тренувався. Повірте, поки вас не було проект якісно зріс.
- Для тих хто прийде спробувати вперше - зрозуміти, що таке A.R.M.S?. емпіричним шляхом. Бо є велика кількість Одеських старйкболістів які бажають (висловлювали своє бажання, дехто неодноразово) спробувати себе в A.R.M.Sі. і така можливість зараз буде. Наголошую, це тренування , а не гра - тому як на-нашому стандартному тренуванні буде адаптована для тренувань версія правил, а не мій улюблений олдскульний, ламповий A.R.M.S. - як на грі. Суть "тренувальної версії" в тому, що немає сенсу організовувати тренування на яке людина приходить з багажем теорії по тактиці/взаємодії/орієнтуванню/зв'язку/медицини тощо - а її "вбили" і все... нічого не закріплено. Практика показує, що треба декілька разів закріпляти теоретичний матеріал практикою і тут однім "життям" на тренування не обмежишся. Для цього буде три суто прагматичних послаблення, які в свою чергу сподобаються тим хто прийде вперше. А саме :

Одразу, традиційно попереджаю: Тренування відкрите. Тобто кожний з одеських страйкболістів, кому буде цікава тема тренування може прийти на тренування, скласти правила прийняти участь в ньому. Умова участі одна, традиційна в нашому проекті: тренування тільки для адекватних людей - у нас нульова толерантність до ватників, манкуртів, любителів "тюрми народів", громадянам схильних до побутового насильства, людям з синдромом совкового дебілізму та з проявами політичної шизофренії.

1. Буде респ.

Як респ буде працювати: коли закінчилась бойовка, вже надана команда живими "Мертві їдуть" ви натягнули червону пов'язку, відійшли від місця вашої умовної смерті на 500м в сторону яку вам вкажуть ті хто вас умовно вбив ( тобто розвідку смертю не вийде провести) там ваш респ, рахуйте 30хв і ви знов в справі. Евакуацію відігравати не треба.


2. Буде можливість підзарядки механ не тільки з "цинку".

На тренуваннях можна поповняти БК не тільки з умовного цинку. Бо воно хутко закінчуються, а відпрацьовувати теорію треба постійними вправами. Як це буде виглядати: коли ви умовно мертвий, після того як бойовка закінчилась, надягнули червону пов'язку, встали та ідете на респ свої 500м, от на місті умовного респа і можна буде підзарядитись кульками з пакета в вашому рюкзаці.


3. Надовго ваше спорядження ніхто не забере.

Будь-яке спорядження може бути з вас зняте тільки на час поточної бойовки. Після кінця бою все повернуть.
Чому так?
По-перше: Сенс в тому, що цим пунктом одразу відсікається старий добрий суто армсовський лайфхак - як приїхати на тренування без гранат, бинтів, з напівробочим приводом та нормально себе відчувати.
Не треба на комусь виїжджати, це тренування))))))! Це не гра наближена до реальності! Якщо людина помилилась тренуючись та її "відправили на мертвяк" в першій ж боївці тренування, не можна відбирати в неї подальшу можливість тренуватися в своєму спорядженні через те, що ви не доглянули своє спорядження і вам більше поталанило "забаранити" друга хутчіш ніж "випилять" з тренування вас. І якщо ваш привод вийшов зі строю механічно - це ваша проблема, треба дивитись за своєю "зброєю". Що до приводу взагалі не бачу сенсу трофеїти якщо це не гра і ваш привод умовно/ чи механічно вийшов з ладу. На тренуванні немає сенсу віджати в когось привод та тренуватись з ним добу, він не є продовження вашого тіла, він частина іншого організму. Це як в реальності, навіть не уявляєш як пристріляна трофейна зброя (може взагалі в ярдах), можливо якісь особливі набої використовувались та т.і.

По-друге: Не бачу сенсу на тренуванні щось з когось знімати крім механ, гранат, води та бинтів. Не собі не людям вийде.
Спорядження, як лицарські обладунки - дуже, дуже індивідуальна річ. Треба тренуватися тим що ти маєш, а не з тим що "натрофеїв". На мій погляд, спорядження треба під себе "створити" як частину свого організму, спробувати його в різних умовах - роблячи висновки з невдач та натертостей для його апгрейдів. До спорядження треба звикнути як до улюбленої одежі. В ньому потрібно походити, поповзати, побігати, поспати, надати собі першу допомогу, навіть справити природні потреби. Ну і треба поселфітись)) щоб може хтось щось розумне порадив, не тільки стосовно спорядження. Після тренувань і висновків щодо спорядження добре підігнане під анатомічні особливості тіла спорядження, безмірно примножує індивідуальний ККД. Не підігнане спорядження: висить як мішок або бовтається, тисне, "парить", знижує вашу витривалість, знищує з середини і морально, і фізично. Як наслідок, на грі-рейді, в постійній боротьбі тіла з погодними умовами, гравітацією, збезводненням та т.і., ви програєте не умовному противнику, а своєму спорядженню. Тому який сенс з чимось не своїм, віджатим, напрацьовувати якісь навички?


Як буде виглядати "розтрофеєння" на цьому тренуванні: під час "бою" з вас можуть все "розтрофеїти" так як це тренування максимально наближене до реальності. В "бою" може статися що-завгодно. Комусь будуть потрібні механи, комусь гранати, комусь бинти, комусь навіть привод. Той хто бере спорядження, називає своє ім'я, з цього моменту він відповідає за те що взяв матеріально. Все повертається власникам після кінця бою, коли вже хв. 7-10 нема ніякого руху, звучить команда від живих "мертві йдуть"(до цього моменту всі "мертві"лежать на місці і не рухаються), - після цієї команди спорядження повертається. Той хто взяв підходить та віддає, це його проблема як віддати якщо він щось взяв і що його живі товариші надали команду "мертвій йдуть" поки він десь маневрував. Тобто якщо він десь побіг, він повинен повернутись на місце де взяв спорядження. Повертаються навіть ваші ж невикористані проти вас гранати. Використані бинти, вода не повертаються тому беріть з запасом.


Таймінг тренування... трохи пізніше, розберемось з транспортом для "десантників" спочатку.
Але планую розпочату десь о 13:00 чи 14:00 07.07.2018го щоб у саму спеку і щоб нічний час захопити, а закінчити з ранку 08.07.2018го
Хто з групи протидії захоче поїхати раніше. Попереджайте завчасно. Це не підулово, на час тренування ми -єдиний організм.

Точки збору, різним сторонам доповім окремо і не через відкриті гілки форуму.

Реєстрація - виключно через мою лічку, правила проекту забороняють знати кількість противника.Задача на тренування членам проекту A.R.M.S. :


Розвеземо вас хлопці по степу з зав'язаними очима висаджуючи по-одному. Сприймайте це як імітацію десантування де ви обов'язково потрапите в місце, з мінімальною ймовірністю прив'язатися до місцевості без застосування органу для носіння головного убору.
З собою в вас буде запас теоретичних знань (який всім бажаючим розіслав і всі питання задавали :grin: )) ), мапа, ну і якщо вам потрібно беріть компас.
"Десантникам" заборонено користуватися будь-якими гаджетами, які допоможуть зорієнтуватися - крім компасу,
Об'єднуватись в групи можна. Майже всі з вас будуть вашими союзниками.
Все інше не можу надати на відкритому ресурсі.

Для формального очищення совісті, нагадую теорія яку бажано знати "десантникам" перед цим тренуванням:

1. Топографічна карта. Масштаб. Умовні знаки. Позначення рельєфу. Сіткове і полярне кодування карт.
2. Визначення сторін світу за сонцем (по сонцю і годиннику), за зірками, по місцевих предметах.
3. Поняття топографічного і тактичного орієнтування. Основні способи визначення сторін горизонту.
4. Визначення дистанції до об'єктів (формула тисячної по кутовим і лінійним розмірам предмета).
5. Принципи прокладки маршруту. Методи руху по маршруту (рух по азимуту, метод зарубок, рух в мішок, рух з упередженням, рух по ланцюжку прив'язок)
6. Принципи руху по маршруту. Нічне орієнтування.


Задача для групи протидії умовному "десанту", тобто для всіх хто приїде спробувати проект A.R.M.S:

- Знешкодити противника.
- Не дати захопити стратегічні точки/об'єкти.
- Патрулювання, засідки, оборона тощо.

Але все розпочнеться з знайомства на точці збору, одразу після шикування. Тобто поки "наші друзі "десантники"" вже носяться по степу в пошуках пригод, паралельно намагаючись зрозуміти де вони.
Фільтр проекту A.R.M.S. все одно працює, щоб потім не зіпсувати нікому настрій. Хутко здаємо правила через співбесіду (це лайт версія здачі - допуск тільки на це тренування, не будемо гаяти час на трушні здачі на всеУкраїнський допуск з крепатурою, ненавистю до інструктора та т.і.). Зараз ціль інша.

Теорія яку треба повторити/вивчити перед цим тренуванням членам групи протидії "десантникам" - правила проекту A.R.M.S.

Механіка:
Група протидії умовному "десанту" - це буде імітація військового табору. З якого висуваються підготовлені групи бійців на патрулювання, перехват, організацію засідки або оборони стратегічних точок. Хто не може іти (від 3-7км) залишається зі мною "в штабі", нормально познайомимось, придумаємо розважальну програму в якій ви мене чомусь навчите, а я вас. А саме: повторюємо/вчимо радіо зв'язок (слабке місце всіх загальнодоступних аірсофт заходів), для продвинутих/бажаючих - ази невербального спілкування (тільки хто бажає цьому навчитись попередьте мене в лічці завчасно), розглянемо мінімальні тактичні прийоми: розгортання, засідки тощо. Готуємо оборону в вказаній(них) точці(ках) з використанням отриманого досвіду, патрулюємо ввірену місцевість.

P.s.
Чому написав що захід благодійний?
Проект A.R.M.S. не комерційний, він ніколи не мав справу з якимись питаннями стосовна грошей.
Але зараз Побратими та я, збираємо гроші щоб в серпні (саме наприкінці серпня 2014го були найбільші втрати) підтримати матеріально сім'ї хлопців які загинули.
Всі хто забажає надати допомогу сім'ям загиблих за Україну,- може скинутись на початку тренування. Мінімальний взнос 50грн. Якщо будуть бажаючи скинутись на картку я дам її номер. Хто не хоче скидатись може нічого не давати.

До зустрічі))
Тільки байкер може зрозуміти, чому собаки люблять висовувати голови з вікон автомобіля.

За это сообщение автора Myroslav поблагодарили: 4
BoryslavGoshasupersonicTapaz
Маршал
Рейтинг: 3700 Units
Награды: 13
Начальник MP (1) MIB (1) Зам ком команды (1) Організатор ігор (1)
Учасник проекту A.R.M.S. (1) Інструктор (1) Учасник Норман-Сільванського конфлікту (1) Участник проекта UNIT (1)
За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Кращій модератор сезону (1)
Сообщения: 1194
Зарегистрирован: 15 окт 2007
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 1768 раз.
Поблагодарили: 2346 раз.
Команда: Гвардія

Re: A.R.M.S. червень 2018р. практичне тренування

Сообщение Gosha » 07 май 2018, 10:39

:thumbsup: ... я в обойме
Солдат не хочет убивать,
но умеет это хорошо делать

За это сообщение автора Gosha поблагодарил:
Myroslav
Маршал
Коалиция "Восточный блок"
Рейтинг: 3360 Units
Награды: 22
Military Police (1) Командир команды (1) Учасник проекту A.R.M.S. (1) Ентузіаст (1)
Глава коалиции ВБ (1) Участник проекта UNIT (1)
Стратегический командир (4) Тактический командир (1) За оборону (2) За штурм (2)
Умелый разведчик (1) Неутомимый боец (1) За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1)
Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Кращій командир сезону (2)
Сообщения: 795
Зарегистрирован: 01 окт 2012
Откуда: Одесса
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 998 раз.
Поблагодарили: 1185 раз.
Позывной (Ник): Gоsha
Команда: ОсН "ТЕНЬ"

Re: A.R.M.S. червень 2018р. практичне тренування

Сообщение Tapaz » 07 май 2018, 11:48

Отлично, наконец-то топография !
Очень интересно , обязательно постараюсь быть.

За это сообщение автора Tapaz поблагодарил:
Myroslav
Генерал-майор
Коалиция "Восточный блок"
Рейтинг: 1555 Units
Награды: 12
Зам ком команды (1) Учасник проекту A.R.M.S. (1) Участник проекта UNIT (1)
За оборону (2) За штурм (1) Умелый разведчик (2) Неутомимый боец (1)
За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Сообщения: 90
Зарегистрирован: 10 авг 2013
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 419 раз.
Поблагодарили: 136 раз.
Позывной (Ник): Тапаз
Команда: ОсН "ТЕНЬ"

Re: A.R.M.S. червень 2018р. практичне тренування

Сообщение manuna » 07 май 2018, 16:42

Постараюсь быть

За это сообщение автора manuna поблагодарил:
Myroslav
Капитан
Рейтинг: 755 Units
Награды: 3
Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Сообщения: 45
Зарегистрирован: 09 фев 2009
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 28 раз.
Поблагодарили: 22 раз.

Re: A.R.M.S. червень 2018р. практичне тренування

Сообщение Mozart » 07 май 2018, 22:21

Буду обязательно

За это сообщение автора Mozart поблагодарил:
Myroslav
Лейтенант
Коалиция "Восточный блок"
Рейтинг: 515 Units
Награды: 4
Учасник проекту A.R.M.S. (1) Ентузіаст (1)
За оборону (1) Умелый разведчик (1)
Сообщения: 21
Зарегистрирован: 27 мар 2018
Откуда: Одесса
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 23 раз.
Поблагодарили: 44 раз.
Позывной (Ник): Mozart
Команда: Ск Тень

Re: A.R.M.S. червень 2018р. практичне тренування

Сообщение supersonic » 08 май 2018, 00:58

Буду ))
Изображение
Изображение

За это сообщение автора supersonic поблагодарил:
Myroslav
Майор
Рейтинг: 880 Units
Награды: 5
Учасник Норман-Сільванського конфлікту (2)
Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Сообщения: 138
Зарегистрирован: 04 май 2007
Откуда: 3я планета от Солнца ;-)
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 9 раз.
Поблагодарили: 30 раз.

Re: A.R.M.S. червень 2018р. практичне тренування

Сообщение Myroslav » 10 май 2018, 14:38

Точну дату проведення цього заходу, обговоримо на тренуванні 12 травня.
Планую його на першу половину червня. Але врахуємо думку всіх.
Тільки байкер може зрозуміти, чому собаки люблять висовувати голови з вікон автомобіля.
Маршал
Рейтинг: 3700 Units
Награды: 13
Начальник MP (1) MIB (1) Зам ком команды (1) Організатор ігор (1)
Учасник проекту A.R.M.S. (1) Інструктор (1) Учасник Норман-Сільванського конфлікту (1) Участник проекта UNIT (1)
За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Кращій модератор сезону (1)
Сообщения: 1194
Зарегистрирован: 15 окт 2007
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 1768 раз.
Поблагодарили: 2346 раз.
Команда: Гвардія

Re: A.R.M.S. червень 2018р. практичне тренування

Сообщение Myroslav » 17 май 2018, 00:59

Дату так і не узгодили, думаю найближчим часом це зробимо.
Є пропозиція. Хлопці, щоб підняти ККД нашого тренування, розділимо його на дві паралельні в часі частини. Це нам дасть можливість задіяти на тренуванні не тільки "продвинутих", "теоретично та практично підкованих", "впевнених в своїх силах" членів проекту,- а і тих хто прийде до нас вперше раз, тих хто не може зараз вийти в "міні-рейд" через якусь проблему та т.і.
Тобто тренування буде проходити наступним чином:
1. Для членів проекту та бажаючих себе перевірити (останні тільки після здачі правил, як мінімум лайт-здача на допуск на практичні тренування): збираємось на точці збору, шикування, ввідна , отримуєте мапу району, розділяю на декілька партій, зав'язуємо очі та хаотично розвозимо по степу. Приблизна задача описана вище.
2. Для тих хто прийде до нас перший раз та всіх інших. Поки наші друзі бігають по степу: здаємо правила (лайт версія здачі - допуск тільки на тренування, чи поповній на всеУкраїнський допуск з крепатурою, ненавистю до інструктора та т.і. , за бажанням), повторюємо/вчимо невербалку, радіо зв'язок, розглядаємо деякі тактичні прийоми: розгортання, засідки. Своєчасно, чи трішки раніше формуємо групу(и) спротиву, щоб нашим друзям які шукають пригод по степу не було сумно та одиноко)) . Тобто: патрулюємо, робимо засідки, влаштовуємо сафарі на друзів, розважаємось))
Тільки байкер може зрозуміти, чому собаки люблять висовувати голови з вікон автомобіля.

За это сообщение автора Myroslav поблагодарили: 5
dem4ukGoshaMortsupersonicTapaz
Маршал
Рейтинг: 3700 Units
Награды: 13
Начальник MP (1) MIB (1) Зам ком команды (1) Організатор ігор (1)
Учасник проекту A.R.M.S. (1) Інструктор (1) Учасник Норман-Сільванського конфлікту (1) Участник проекта UNIT (1)
За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Кращій модератор сезону (1)
Сообщения: 1194
Зарегистрирован: 15 окт 2007
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 1768 раз.
Поблагодарили: 2346 раз.
Команда: Гвардія

Re: A.R.M.S. червень 2018р. практичне тренування

Сообщение Gosha » 21 май 2018, 16:38

Господа предлагаю назначить данное мероприятие с учетом проведение других игр в нашем регионе, чтоб не пересекаться с данными проектами на полигонах 16 число(субб.) или 17 число(воск.), какие будут предложения?

P.S Есть правда еще 2 и 3 число... )))
Солдат не хочет убивать,
но умеет это хорошо делать

За это сообщение автора Gosha поблагодарил:
Myroslav
Маршал
Коалиция "Восточный блок"
Рейтинг: 3360 Units
Награды: 22
Military Police (1) Командир команды (1) Учасник проекту A.R.M.S. (1) Ентузіаст (1)
Глава коалиции ВБ (1) Участник проекта UNIT (1)
Стратегический командир (4) Тактический командир (1) За оборону (2) За штурм (2)
Умелый разведчик (1) Неутомимый боец (1) За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1)
Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Кращій командир сезону (2)
Сообщения: 795
Зарегистрирован: 01 окт 2012
Откуда: Одесса
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 998 раз.
Поблагодарили: 1185 раз.
Позывной (Ник): Gоsha
Команда: ОсН "ТЕНЬ"

Re: A.R.M.S. червень 2018р. практичне тренування

Сообщение Myroslav » 21 май 2018, 16:47

Треба в суботу, бо можливо закінчимо вже майже в ночі, щоб відпочили перед понеділком. 2-3го не встигну підготовитись. 10го гра Глєбуса, від нашого проекту туди поїдуть хлопці.
16те норм. мене влаштовує.
Тільки байкер може зрозуміти, чому собаки люблять висовувати голови з вікон автомобіля.

За это сообщение автора Myroslav поблагодарил:
Gosha
Маршал
Рейтинг: 3700 Units
Награды: 13
Начальник MP (1) MIB (1) Зам ком команды (1) Організатор ігор (1)
Учасник проекту A.R.M.S. (1) Інструктор (1) Учасник Норман-Сільванського конфлікту (1) Участник проекта UNIT (1)
За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Кращій модератор сезону (1)
Сообщения: 1194
Зарегистрирован: 15 окт 2007
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 1768 раз.
Поблагодарили: 2346 раз.
Команда: Гвардія

След.

Вернуться в A.R.M.S.

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

Партнёры
partners-picture2 partners-picture1 partners-picture3 partners-picture4