A.R.M.S. 12 травня 2018р. практичне тренування

Спеціальний розділ ігор, заходів та новин проекту A.R.M.S.

Модератор: Организаторы

A.R.M.S. 12 травня 2018р. практичне тренування

Сообщение Myroslav » 29 апр 2018, 01:36

Виділив в окрему тему, щоб не плутались..
Прийшов час повідпрацьовувати на практиці всі тактичні "ніштяки". Після довгих перемовин, на практичному тренуванні, зійшлись на цій даті - 12 травня.

Чекаю всіх учасників проекту та запрошених, для всіх інших хто бажає попасти на практичне тренування через реєстрацію, -мені в лічку. Умова участі одна, традиційна для нашого проекту: тренування тільки для адекватних людей - у нас нульова толерантність до ватників, манкуртів, любителів "тюрми народів", схильних до побутового насильства, до людей з синдромом совкового дебілізму та проявами політичної шизофренії.

Кому обіцяв скинути теорію, пишіть в лічку.

План загальнопроектного практичного тренування на 12 травня 2018р.:

Полігон: "Коса"
Початок тренування: 12 травня 2018р. о 10:00
Кінець тренування - біля 18:00
Форма одягу: Мілітарі
Спорядження: Беріть все як на гру.


1. Легке фізо. Виконується не на час, у складі свого підрозділу чи групи, якщо в вас немає групи то індивідуально, в спорядженні яким ви користуєтесь на іграх/рейдах, можна без рюкзака - побережемо спини, особливо тих хто поки не готовий для такого навантаження спини. Час рахується по останньому в вашій групі, та тільки для статистики . відповідальні - Мирослав, Олекса.

Знов таки, кажу для тих хто прийде перший раз, - Фізо традиційна частина практичного тренування в A.R.M.Sі не тому що тут клуб любителів БДСМ, чи спілка любителів довести самому собі незрозуміло що/ навіщо/ та з непередбачуваними наслідками для здоров'я. З першого погляду може здатися різне, навіть що мені цікаво підрозділ чимось зайняти, чи по-тупому по-армійськоРадянські погнати, ні!) Фізо нам треба по-суто прагматичним причинам, а саме:

А) Для розуміння того,- як швидко можна перекинути весь підрозділ чи будь-яку його частину/групу, або запланований резерв під час гри/рейду з точки А в точку В,
у випадках якщо це якась шалена частина загального плану, або треба максимально прискоритись, чи сталась надзвичайна подія - коли загальний план руйнується чи коригується.
І планується ймовірний час на виконання подібних надзвичайних завдань класу "ПішоПоКінному" не "з довідника - стеля", а спираючись на час, який показала конкретна група під час фізо в цьому ж спорядженні. Щоб кожний боєць, під час виконання свого завдання, як частини загального плану дій підрозділу використовувався з максимальним доступним ККД. Який і він знає, і його командир. Обов'язок того хто керує операцією/конкретною групою знати ККД кожного свого бійця або підрозділу - бо давати завдання яке завідомо не виконається - в справжньому житті це злочин, а в страйкі некомпетентність та як слідство псування бійцям гри, до якої довго готувались. Життя одне..

А2) По результатам фізо, збирається важлива інформація: яку частину підрозділу ( можливо але не факт) взагалі треба залишити: якусь позицію готувати, бівак, використовувати цю групу / зведену групу для "блукаючої засідки" або глибокого резерву основної групи та т.п. Через неможливість цієї групи щось показати "ногами".

В) Гоша, Мемфіс та я однодумці в несприйманні думки, що люди не приймають участі в A.R.M.Sі. через якійсь особливості свого організму. Тимчасові чи постійні. Такий підхід - минуле сторіччя. Тому треба розуміти, наскільки швидко приймають рішення ті, хто не може бути фізично активним по своїм, особистим причинам. Треба розуміти: є сенс їм БПЛА довірити та його охорону? Чи краще тупо в засідки використати? А можливо спостеригачами на основних напрямках та висотах? Чи як групу прикриття при відході?. Корисних завдань може бути безліч і без фізичного навантаження, головне себе не жаліти і в приватній бесіді сказати що конкретно протипоказано. Тому поки інші здають фізо, для тих хто дійсно не може,- буде розумове навантаження.

С) І для "ветеранів" нашого проекту, фізо це просто радісний бонус. Це унікальна )) можливість дізнатися, як "покращились" результати з часів останнього практичного тренування в грудні 2017го. Що дала зимова пауза, який неймовірний приріст фізичних можливостей! Шуткую - думаю насправді, це шанс подивитись правді в очі та зрозуміти наскільки деградував результат))) Всі ж здачі записані та будуть на тренуванні.2. Здача правил для тих кому це потрібно, всі хто їх не здали знають це. відповідальні - Мирослав, Гоша, Мемфіс.
Здача традиційно трушна ))), здача правил одразу на всеУкраїнський допуск))) проходить як завжди: практично - тобто вам не треба розповідати зазубрене, вам треба буде показати на практиці як ви зрозуміли правила. Наприклад: вам "пристрілять" шаром або чергою якусь кінцівку та подивляться на ваші дії, чи скажуть викликай евакуацію! - треба її викликати за правилами, або скажуть - в вас важке поранення, дійте! Як правило суто теоретичні питання можуть бути тільки по швидкостям та відстаням, використанню вторичок - тобто чисто технічні... хоча)))
Здача правил проходить через декілька хвилин піся фізо, майже одразу після того як добіг до місця призначення ваш підрозділ, коли пульс трішечки знизився, щоб вже міг норм. розмовляти, але не настільки щоб оговтався повністю. Все це робиться після фізо не для форсу A.R.M.Sького. Мета - дійсно розуміти, що коли боєць отримає допуск в проект, він буде знати та користуватися правилами на 100 відсотків, навіть у найекстрімальниших умовах в які може попасти на грі. Не перетворюючи своїми діями наш проект в банальне підулово. Тільки так, бо це фільтр якості гравців, за який декілька людей несуть відповідальність.
Кому після фізо забагато розмовляти та щось здавати, може отримати регіональні допуск в проект на південноУкраїнські заходи A.R.M.Sу. Його можна отримати в будь який момент, де завгодно, від Гоши - сторона СНР та Мемфіса - сторона AMRF.
(Для тих хто обмежений по фізо - не хвилюйтесь все буде чесно для всіх, і без фізо для вас.)

3. Стройовий огляд. відповідальні - Мирослав, Гоша, Мемфіс, Ратмір, Фідель.
Поки бійці будуть відпочивати після фізо. Командири обходять кожного бійця всіх груп, знайомляться не тільки з новими адептами проекту, а і з їх спорядження. З'ясовують "на якому світі" уніфікація умовних калібрів та міхан. В "бувалих" перевіряють які пропозиції та зауваження по спорядженню виявлені на попередньому огляді в грудні усунені, на які так сильно забито, аж мені важко ходити. До-речі Гоша, грудневий результат оприлюднив в темі останнього практичного тренування. Результат тих хто не був тоді, але проходив огляди раніше - в мене є .

Якщо хтось, з тих хлопців які будуть перший раз на A.R.M.Si запитає себе - а ця ще х..нь навіщо, окрім перепочинку після бігу))) ? Одразу натякаючий приклад: якщо умовний Мемфіс не уявляє, яке спорядження у бійців групи Фіделя або Ратміра, він не зможе якісно спланувати план дій в конкретних умовах з цим особовим складом. Не зможе компетентно оцінити можливості. Це як розв'язати математичне рівняння не знаючи жодного аргументу, заданих функцій та і взагалі нічого не знаючи. В таких умовах Мемфіс чи будь-хто, хто взяв на себе відповідальність за прийняття рішення, не зможе правильно поставити задачу, виконання якої реально для конкретної групі чи бійця. Так як не буде знати багато факторів, наприклад: яку щільність вогню зможуть забезпечити бійці цієї групи чи конкретний боєць?, чи є ПНВ? чи зможуть зорієнтуватися на місцевості вночі та вести "бій" в темряві?, яка дальність "пострілу" приводу/приводів?, чи є в групі кулемети?, скільки з собою БК?, який запас води?, скільки гранат?, чи є дим?трасера?рація? та т.і.
Можна звичайно приблизно прикинути, надіятись на вдачу та вимовити хлопцям якийсь підбадьорюючий спіч. Але невиправдані втрати особового складу - справа аматорів, ми ж тут намагаємось професійно тренуватись, по-справжньому.4. Зв'язок. відповідальний -Мирослав
Радіо зв'язок та невербальне спілкування
Теорію повторимо/вивчимо на теоретичному тренуванні в Юніті. На полігоні будемо практично закріпляти.
Стандартне розділення бійців так, щоб поряд було якнайменше членів своєї групи, чи бійців з якими постійно спілкуєшся,- щоб всі навчились спілкуватися жестами з усіма в проекті, без виключення.

5. Бойове злагодження підрозділу, груп та окремих бійців - відповідальний Мирослав, Гоша, Тапаз.
Вправи такі ж самі, що вже практично тренували та вивчали на теоретичних заходах в Юніті. Поки не буде нормального, чіткого виконання вже розжованого та вивченого - нема сенсу навчатись новому. Хоча подивимось по обставинах. Попередньо планується: розгортання підрозділу в бойові порядки, всі можливі засідки, бівак. А ті хто через якісь об'єктивні причини не прибув на минулі тренування, чи забув що ми тренували, зможуть наздогнати підрозділ - в тактичному розумінні "поля бою", розуміння свого місця в різних умовах, та взаємодії з товаришами.

Під час тренувальних "боїв", підрозділом будуть керувати всі командири по-черзі. Знов таки для тих хто прийшов до нас перший раз, щоб не задавали знов питання: "чому так?". Або невпевнено стверджували: "Не буду - я не вмію!" Одразу пишу. Така форма тренування майже погоджена з Чарльзом Дарвіном. Вона підвищує спроможність до виживання підрозділу та як наслідок піднімає "боєздатність". Через те що ставить запобіжник від т.з. "командира - ахіллесова п'ята" в підрозділі чи групі, щоб всі звикали не тільки до одного стилю керування, а ігрова "смерть" людини яка постійно приймала якісь "фізично зай..бісті" рішення з рацією та мапою в руках, автоматично не дорівнювалась - втраті керованості всього підрозділу, хаосу та як наслідок не виконання завдання. Бо старйкбол як війна - командний вид спорту. Також всі по-черзі будуть в групі протидії - щоб відчули на собі злагоджену/незлагоджену роботу підрозділу чи вказали на помилки які видно з боку умовного противника. Вистачить часу, бійці груп також будуть керувати, і тут ще додаткова задача - пошук людей з лідерськими якостями для розвитку A.R.M.S.

Після кожної вправи-бою, як і на всіх попередніх тренування - розгляд та аналіз "бою" який пройшов всіма учасниками, щоб жодна помилка не пройшла поза наші очі.
Тільки байкер може зрозуміти, чому собаки люблять висовувати голови з вікон автомобіля.

За это сообщение автора Myroslav поблагодарили: 8
ArnBoryslavFotonGoshaMortMozartShwarkmannTapaz
Маршал
Рейтинг: 3685 Units
Награды: 13
Начальник MP (1) MIB (1) Зам ком команды (1) Організатор ігор (1)
Учасник проекту A.R.M.S. (1) Інструктор (1) Участник Нормано-Сильванского конфликта (1) Участник проекта UNIT (1)
За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Кращій модератор сезону (1)
Сообщения: 1156
Зарегистрирован: 15 окт 2007
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 1702 раз.
Поблагодарили: 2313 раз.
Команда: Гвардія

Re: A.R.M.S. 12 травня 2018р. практичне тренування

Сообщение Tapaz » 02 май 2018, 09:42

Буду обязательно

За это сообщение автора Tapaz поблагодарили: 2
MyroslavShwarkmann
Генерал-майор
Коалиция "Восточный блок"
Рейтинг: 1555 Units
Награды: 12
Зам ком команды (1) Учасник проекту A.R.M.S. (1) Участник проекта UNIT (1)
За оборону (2) За штурм (1) Умелый разведчик (2) Неутомимый боец (1)
За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Сообщения: 88
Зарегистрирован: 10 авг 2013
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 410 раз.
Поблагодарили: 136 раз.
Позывной (Ник): Тапаз
Команда: ОсН "ТЕНЬ"

Re: A.R.M.S. 12 травня 2018р. практичне тренування

Сообщение Gosha » 02 май 2018, 21:15

+
Солдат не хочет убивать,
но умеет это хорошо делать

За это сообщение автора Gosha поблагодарили: 2
MyroslavShwarkmann
Маршал
Коалиция "Восточный блок"
Рейтинг: 3355 Units
Награды: 22
Military Police (1) Командир команды (1) Учасник проекту A.R.M.S. (1) Ентузіаст (1)
Глава коалиции ВБ (1) Участник проекта UNIT (1)
Стратегический командир (4) Тактический командир (1) За оборону (2) За штурм (2)
Умелый разведчик (1) Неутомимый боец (1) За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1)
Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Кращій командир сезону (2)
Сообщения: 777
Зарегистрирован: 01 окт 2012
Откуда: Одесса
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 976 раз.
Поблагодарили: 1170 раз.
Позывной (Ник): Gоsha
Команда: ОсН "ТЕНЬ"

Re: A.R.M.S. 12 травня 2018р. практичне тренування

Сообщение Mozart » 02 май 2018, 21:25

Буду

За это сообщение автора Mozart поблагодарили: 3
GoshaMyroslavShwarkmann
Лейтенант
Коалиция "Восточный блок"
Рейтинг: 515 Units
Награды: 4
Учасник проекту A.R.M.S. (1) Ентузіаст (1)
За оборону (1) Умелый разведчик (1)
Сообщения: 20
Зарегистрирован: 27 мар 2018
Откуда: Одесса
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 23 раз.
Поблагодарили: 42 раз.
Позывной (Ник): Mozart
Команда: Ск Тень

Re: A.R.M.S. 12 травня 2018р. практичне тренування

Сообщение Shwarkmann » 05 май 2018, 09:28

Буду!

За это сообщение автора Shwarkmann поблагодарили: 3
FideLGoshaMyroslav
Майор
Рейтинг: 915 Units
Награды: 5
За оборону (1) За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Сообщения: 36
Зарегистрирован: 07 окт 2008
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 92 раз.
Поблагодарили: 118 раз.
Команда: Гвардія

Re: A.R.M.S. 12 травня 2018р. практичне тренування

Сообщение dem4uk » 05 май 2018, 18:50

Буду!+2 (перворазники, обещаем соблюдать все правила)

За это сообщение автора dem4uk поблагодарили: 2
GoshaMyroslav
Major General
Коалиция "NATO"
Рейтинг: 1760 Units
Награды: 9
Military Police (1) Сотрудники СБ (1) MIB (1) Командир команды (1)
Організатор ігор (1) Ентузіаст (1) Знатный гуляка (1) Участник проекта UNIT (1)
Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1)
Сообщения: 452
Зарегистрирован: 03 мар 2016
Откуда: Одесса
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 257 раз.
Поблагодарили: 341 раз.
Позывной (Ник): Демчик
Команда: S.T.A.R.S.

Re: A.R.M.S. 12 травня 2018р. практичне тренування

Сообщение FideL » 05 май 2018, 23:45

Будем

За это сообщение автора FideL поблагодарили: 2
GoshaMyroslav
Сolonel
Коалиция "NATO"
Рейтинг: 1380 Units
Награды: 7
Командир команды (1) Організатор ігор (1) Учасник проекту A.R.M.S. (1) Реконструктор\Моделист (1)
За штурм (1) За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1)
Сообщения: 101
Зарегистрирован: 03 мар 2015
Флаг: Австралия (au)
Благодарил (а): 95 раз.
Поблагодарили: 99 раз.
Позывной (Ник): FideL
Команда: Tasmanian Devils

Re: A.R.M.S. 12 травня 2018р. практичне тренування

Сообщение manuna » 07 май 2018, 16:43

Не смогу быть

За это сообщение автора manuna поблагодарил:
Myroslav
Капитан
Рейтинг: 755 Units
Награды: 3
Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Сообщения: 44
Зарегистрирован: 09 фев 2009
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 28 раз.
Поблагодарили: 22 раз.

Re: A.R.M.S. 12 травня 2018р. практичне тренування

Сообщение Myroslav » 07 май 2018, 18:53

Гоша та Тапаз вимагають в план тренування додати нашу улюблену вправу по тактиці!
Які питання, одразу після здачі правил! Все для товариства!
Гоша та Тапаз розпочинають двіж! 25-30-25, чи трохи ускладнимо завдання?
Робимо рєрєйз по ставкам? :grin: :grin:
Тільки байкер може зрозуміти, чому собаки люблять висовувати голови з вікон автомобіля.

За это сообщение автора Myroslav поблагодарили: 2
GoshaTapaz
Маршал
Рейтинг: 3685 Units
Награды: 13
Начальник MP (1) MIB (1) Зам ком команды (1) Організатор ігор (1)
Учасник проекту A.R.M.S. (1) Інструктор (1) Участник Нормано-Сильванского конфликта (1) Участник проекта UNIT (1)
За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Кращій модератор сезону (1)
Сообщения: 1156
Зарегистрирован: 15 окт 2007
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 1702 раз.
Поблагодарили: 2313 раз.
Команда: Гвардія

Re: A.R.M.S. 12 травня 2018р. практичне тренування

Сообщение Tapaz » 08 май 2018, 09:27

Myroslav писал(а):Гоша та Тапаз вимагають в план тренування додати нашу улюблену вправу по тактиці!
Які питання, одразу після здачі правил! Все для товариства!
Гоша та Тапаз розпочинають двіж! 25-30-25, чи трохи ускладнимо завдання?
Робимо рєрєйз по ставкам? :grin: :grin:

Нам татарам что водку пить, что с пулемета строчить, лижбы с ног валило. :D

За это сообщение автора Tapaz поблагодарили: 2
GoshaMyroslav
Генерал-майор
Коалиция "Восточный блок"
Рейтинг: 1555 Units
Награды: 12
Зам ком команды (1) Учасник проекту A.R.M.S. (1) Участник проекта UNIT (1)
За оборону (2) За штурм (1) Умелый разведчик (2) Неутомимый боец (1)
За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Сообщения: 88
Зарегистрирован: 10 авг 2013
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 410 раз.
Поблагодарили: 136 раз.
Позывной (Ник): Тапаз
Команда: ОсН "ТЕНЬ"

След.

Вернуться в A.R.M.S.

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

Партнёры
partners-picture2 partners-picture1 partners-picture3 partners-picture4