A.R.M.S. 8-9 липня 2017р. Операція:«Повстання Реднеків»

Спеціальний розділ ігор, заходів та новин проєкту A.R.M.S.

Модератор: Организаторы

Re: A.R.M.S. 8-9 липня 2017р. Операція:«Повстання Реднеків»

Сообщение manuna » 09 июл 2017, 21:33

Спасибо Мирославу за организацию игры и всем учасникам проэкта.

За это сообщение автора manuna поблагодарили: 6
GoshaMyroslavShustrickShwarkmannSuslik [OA]Tapaz
Капитан
Рейтинг: 755 Units
Награды: 3
Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Сообщения: 47
Зарегистрирован: 09 фев 2009
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 28 раз.
Поблагодарили: 22 раз.
Команда: Гвардія

Re: A.R.M.S. 8-9 липня 2017р. Операція:«Повстання Реднеків»

Сообщение Tapaz » 10 июл 2017, 09:12

Спасибо всем кто принимал участие, огромное спасибо Мирославу за организацию , отдельно хочу поблагодарить тех кто приехал с других регионов, с Вами было очень интересно . :hello:

За это сообщение автора Tapaz поблагодарили: 6
GoshamanunaMyroslavShustrickShwarkmannSuslik [OA]
Генерал армии
Рейтинг: 2400 Units
Награды: 23
Заступник командира страйкбольної Команди (1) Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Учасник проєкту «Syria» (2) Учасник проєкту UNIT (1)
За оборону (3) За штурм (3) Майстерний Розвідник (5) Невтомний боєць (2)
За волю до перемоги. (2) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Кращий штурмовик сезону (1)
Сообщения: 126
Зарегистрирован: 10 авг 2013
Откуда: от туда
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 502 раз.
Поблагодарили: 203 раз.
Позывной (Ник): Тапаз
Команда: СК "ТЕНЬ"

Re: A.R.M.S. 8-9 липня 2017р. Операція:«Повстання Реднеків»

Сообщение Myroslav » 10 июл 2017, 14:57

Ооооо
Ще не відійшов після гри... тільки проводив Киян до дому.
Давно так зачйотно не грали.
Всі враження потім відпишу.
Дякую вам всім хлопці, коли якісні, адекватні гравці, то і
гра норм.проходить.
Особлива подяка Кузі, Еду, Білому- без них нічого
не вийшло. Кузя, твоя педонтичність та відповідальність
як людини так і орга, ще раз підтвержена, ну ти знаєш про те що ти можеш заїхати..)



Відео для затравки- розгортання та взяття однієї з точок, сторона СНР, потім Кияни зроблять велике відео з камери БПЛА та журналіста.

Все...засинаю.
Всім дякую...
Тільки байкер може зрозуміти, чому собаки люблять висовувати голови з вікон автомобіля.

За это сообщение автора Myroslav поблагодарили: 7
AorGoshamanunaNipkinsShwarkmannSuslik [OA]Tapaz
Маршал
Рейтинг: 4425 Units
Награды: 17
Начальник Military Police (1) MIB (1) Заступник командира страйкбольної Команди (1) Організатор ігор (1)
Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Інструктор (1) Учасник Нормано-Сільванського конфлікту (1) Учасник проєкту UNIT (1)
Майстерний Розвідник (1) За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1) Кращий модератор сезону (4)
Сообщения: 1671
Зарегистрирован: 15 окт 2007
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 2515 раз.
Поблагодарили: 3029 раз.
Команда: Гвардія

Re: A.R.M.S. 8-9 липня 2017р. Операція:«Повстання Реднеків»

Сообщение Shwarkmann » 10 июл 2017, 15:40

Вважаю, що після тривалої перерви був взятий темп у найкращих традиціях A.R.M.S.
Дуже приємно відчувати, що за такий стислий період командири підрозділів комбінуючи свій вільний час організували злагоджену дію сторін, яка дала можливість всім учасникам проекту власними очима побачити на що вони здатні в умовах 20 (прим.: ще не дивився на навігаторі точні данні) кілометрового рейду, що саме відчуває боєць, коли підрозділ при пересуванні розгортається в бойові порядки і виконує зачистку точки, чи навіть просто пересувається на місцевості, яка вважається контрольованою іншою стороною. Також треба відмітити, що темп пересування СНР враховував фізичні можливості учасників, і на виконання поставлених задач вистачило сил.
Показово було те, що саме на рейді у одного із учасників взуття не витримало навантаження.
Приєднуюсь до вражень Armada_Gosha щодо інформації про знищення транспортного засобу противника, особливо коли стало відомо, що підрив транспорту, який був нафарширований спорядженням, водою та їжею стало неприємною несподіванкою для супротивника. І це саме тоді, коли в тебе на спині 15-20 кілограмів спорядження і вже подолано 12 кілометрів рейду. Повідомлення звучало мов бальзам на душу.
Особисто мене більш всього вразила бойовка за участю транспортного засобу противника, коли розриви гранат в тому числі із підствольного гранатомету геть вкрили транспортний засіб! А також, коли при пересуванні підрозділу над тобою десь у небі кружить квадрокоптер, який знає за яким поворотом знаходиться ворог!
Не кожна гра дає можливість організовано здійснювати охорону і відповідно взяття контрольованої точки десь в середині одеських катакомб. Деякі хлопці вперше відчули на собі, як плине час у повній тиші серед прохолодних коридорів катакомб. Дякую хлопцям з «Метро 2033»!
Також треба було бачити очі людей, які приєднались до проекту лише напередодні гри, не маючи будь-якої уяви що це воно є, і що їх очікує. (прим.: правила вони здали, але правила написані на бумазі, а як воно є в реальності вони знати не могли!) Такі випробування дають можливість сказати собі, що вихідні не пройшли даремно, а ти сам дійсно щось знаєш і вмієш.
Дякую Вам хлопці, що були з нами. Особливо виражаю подяку хлопцям, що приїхали до нас одеситів з Києва та Дніпра – Ваша участь дійсно безцінна, і завжди задає рівень підготовки до нових висот!

За это сообщение автора Shwarkmann поблагодарили: 7
GoshamanunaMyroslavNipkinsShustrickSuslik [OA]Tapaz
Полковник
Рейтинг: 1345 Units
Награды: 8
Автор (1)
За оборону (1) За штурм (1) За волю до перемоги. (2) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1)
Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Сообщения: 86
Зарегистрирован: 07 окт 2008
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 168 раз.
Поблагодарили: 253 раз.
Позывной (Ник): Жужа
Команда: Гвардія

Re: A.R.M.S. 8-9 липня 2017р. Операція:«Повстання Реднеків»

Сообщение Shwarkmann » 10 июл 2017, 20:58

А ось так, з висоти пташиного польоту виглядало підбиття транспорту супротивника!


За это сообщение автора Shwarkmann поблагодарили: 7
Arndem4ukMyroslavNipkinsPAKETA67T.E.C.TTapaz
Полковник
Рейтинг: 1345 Units
Награды: 8
Автор (1)
За оборону (1) За штурм (1) За волю до перемоги. (2) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1)
Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Сообщения: 86
Зарегистрирован: 07 окт 2008
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 168 раз.
Поблагодарили: 253 раз.
Позывной (Ник): Жужа
Команда: Гвардія

Re: A.R.M.S. 8-9 липня 2017р. Операція:«Повстання Реднеків»

Сообщение VYRDOLAK » 10 июл 2017, 23:42

всем спасибо за игру. левая ступня до сих пор болит еле еле на неё наступаю.
от себя - устал как лошадь, когда шли по пахоте то проклинал всех подряд, временами даже возникали мысли о суициде, НО БЛИН ОНО ТОГО СТОИЛО.
Мiрослав дужэ дякую тобi за таку чудову гру.

За это сообщение автора VYRDOLAK поблагодарили: 3
GoshaMyroslavShwarkmann
Майор
Рейтинг: 940 Units
Награды: 4
Ентузіаст (1)
Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Сообщения: 218
Зарегистрирован: 16 июн 2011
Благодарил (а): 6 раз.
Поблагодарили: 56 раз.

Re: A.R.M.S. 8-9 липня 2017р. Операція:«Повстання Реднеків»

Сообщение Shwarkmann » 11 июл 2017, 09:00

Ще одно відео з БПЛА.


Виявлення супротивника, що рухається з поля в посадку та супровід взводу піхоти союзників на базу під загрозою засідки.

Звичайні задачі, які можуть випасти вам на іграх проекту ARMS.

За это сообщение автора Shwarkmann поблагодарили: 6
Arndem4ukGoshaNipkinsT.E.C.TTapaz
Полковник
Рейтинг: 1345 Units
Награды: 8
Автор (1)
За оборону (1) За штурм (1) За волю до перемоги. (2) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1)
Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Сообщения: 86
Зарегистрирован: 07 окт 2008
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 168 раз.
Поблагодарили: 253 раз.
Позывной (Ник): Жужа
Команда: Гвардія

Re: A.R.M.S. 8-9 липня 2017р. Операція:«Повстання Реднеків»

Сообщение PAKETA67 » 11 июл 2017, 11:54

Большое спасибо всем кто приехал с других регионов ))) группе Медведя отдельное спасибо за терпение ) ждём продолжений

Видео огонь )
Изображение

За это сообщение автора PAKETA67 поблагодарил:
Myroslav
Lieutenant General
Коаліція "NATO"
Рейтинг: 2190 Units
Награды: 15
Командир страйкбольної Команди (1) Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Затятий гульвіса (3) Учасник проєкту UNIT (1)
Special Forces Group (Одеса) (1)
Тактичний командир (2) За оборону (1) За волю до перемоги. (3) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1)
Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Сообщения: 414
Зарегистрирован: 12 ноя 2012
Откуда: the Lone Star State
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 692 раз.
Поблагодарили: 365 раз.
Позывной (Ник): PAKETA
Команда: Possum Suicide Squad

Re: A.R.M.S. 8-9 липня 2017р. Операція:«Повстання Реднеків»

Сообщение memph1s » 11 июл 2017, 14:57

Какието итоги по выполненым задачам будут?
С нашей мтороны могу сказать.
Найдет один элемент бпла самая северная точка.
На остальных ничего не нашли.
Базу удержать не удалось и отбить ее в последствии тоже.
В катакомбах дополнительные задачи не выполнены обошли все 4 точки ничего не нашли кроме анальных бус кузя в курсе.
Насколько мне извесно уничтожен лидер повстанцев Мирослав.
Изза превосходящих сил противника, было принято решение отступить.
Итого в ходе операции было потеряно личного состава 8 человек из 18 и 1 транспортное средство из 2.
General of the Army
Коаліція "NATO"
Рейтинг: 3100 Units
Награды: 22
Командир страйкбольної Команди (1) Організатор ігор (1) Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Автор (1)
Відзнака "Реконструктор\Моделіст" (1) Учасник проєкту «Syria» (2) Учасник проєкту UNIT (1)
Стратегічний командир (1) Тактичний командир (2) За оборону (2) За штурм (2)
Майстерний Розвідник (1) За волю до перемоги. (3) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Кращий командир сезону (1)
Сообщения: 670
Зарегистрирован: 15 мар 2014
Откуда: Одесса
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 119 раз.
Поблагодарили: 494 раз.
Позывной (Ник): Memphis
Команда: Bandidos

Re: A.R.M.S. 8-9 липня 2017р. Операція:«Повстання Реднеків»

Сообщение Myroslav » 11 июл 2017, 15:12

Хлопці, я знов з вами.
З такої "гри" важко повертатись в реальність) емоційно, було таке напруження - як на старих добрих іграх ARMSу, ще в довоєнні часи.
Це дійсно було достойне тренування, за для якого це все робиться. Це час коли поряд старі та нові друзі, як в Валгаллі - спочатку битва, потім "спілкування".

Динаміка гри була як справжня шахова партія:

Повідомлення від групи Киян під командуванням Суфікса, про знищення транспорту, це як "забрати" крупну фігуру в шахах.

Коли основна група підійшла до місця де ми "були під куполом захисту" БПЛА , відчуття як отримав ще одного ферзя.

Коли ще на марші, повертаючись з чергових, десь третіх, пошуків точки падіння БПЛА "Прадо" десь о 20:55 08.07.17р. побачивши Suzuki AMRF зрозумів, що вона - та її екіпаж, зараз буде тягнути наш час перед заходом в катакомби,- пролетіла думка в голові: (рос.) "Шикарный ход Питон, прямо Шотландский Гамбит" (та виругався про себе брудною лайкою)").

Найнапруженіший та незабутній момент цієї партії,- коли наша сторона вже розпочали штурм пульта керування де тримали оборону потужні сили київських AMRF, неспокійне передчуття, що це пастка, якось все складається занадто просто і тут з зовнішнього радіуса прибігає наш кращий розвідник -Топаз та доповідає: (рос.)"мы в Окружении". Це був кращій момент заради якого варто було розпочинати: пульсометр показав 120ударів на хв., тепло адреналіну розлилося по тілу, та знов як раніше відчувся приємний мигдальний присмак битви, схожий с присмаком ціаніду чи напалму)). Прийшло розуміння, що хлопці біля пульта недаремно так завзято відбиваються, вони чекають, і вони чули що десь іде бій, що до них йдуть.Прийшлось перекидати бійців з внутрішнього штурму пульта керування ракетами на зовнішній радіус оборони, щоб кияни таки не дочекалися підкріплення. Кияни протримались 1:36хв. постійного штурму! Штурму який не зупинявся навіть коли ми несли втрати на зовнішньому периметрі оборони. Окремо треба подякувати за "бій" на зовнішньому радіусі: Гошу з Армади, ком. СНР з Дніпра Кола, та ком. СНР Києва Суфікса - за організацію оборони зовнішнього радіусу оборони поки ми продовжували штурм пульта. Коли кожен робе своє завдання, не покидає свого місця в загальному бою, все працює як годинник - відчуваєш, що вся підготовка, весь витрачений час на тренування, брифінги, розмови по телефону та в месенджерах, весь цей час пройшов недаремно! Пам'ятаю як "противник" відступив від зовнішнього радіуса оборони, кияни в середині втратили надію, співали чи то "Варяг" чи то "Нас з тобою наї...ли" Акваріума,- ми додавали; величезними зусиллями, втратами, останні спроби Митаря AMRF захистити пульт, - під шаленим прикриттям, рядовий Шустрик дострелив Митаря та "трупи" Київських AMRF.. все затихло, я зрозумів що деякі "мертві" в середині лежать вже біля години на землі, о це "гра по справжньому", о це повага до нас, короткий обшук, киян відпустили... і все, як нічого не було, прийшла важка тиша деінде яку переривали короткі доклати про наявний БК, та метушня біля цинку. Пішов перевірити зовнішній радіус, зробити рекогносцировку з Гошею і Суфом. Та коли обходив наші позиції - побачив задоволені, на мій погляд навіть трішечки хворобливі та шалені оченята хлопців які перший раз прийшли в ARMS, між ними і мною 11 років різниці. В цих поглядах було щось таке, що казало мені - весь ренессанс проекту недаремний.

Для здорового спілкування, треба спілкування, найбільш проблеми в чоловічому суспільстві, - проблема не договору в реченнях та тримання в собі, відповідаю тут на питання які мені задавали на мертвяці:

1. Як вибиралися місця десантування груп? Чому Суф був так рано та точці?
- Хлопці в мене було підготовлені завдання для всіх 4х груп, з різними точками десантування, були підготовлені так, що кожна група могла десантуватися де завгодно, різні сторони не повинні були знати де стартують,
і на ранок 08.07.2017го я не знав де стартують AMRF, знав де стартує Суф, бо це моя сторона, але йому його місце випало рандомно. На мій погляд AMRF повинно були тримати місце десантування в таємниці, на нашому брифінгу ми готувалися, що AMRF може з'явитися звідусіль, з ранку така кількість людей мені з AMRF повідомило про те що
AMRF стартує з плацу, (випадково, але повідомило)- що я обґрунтовано вважав, що це деза. AMRF Киян відправили на плац після того як зателефонував Файтер і спросив про це..
2. Мене питали як знешкодити транспорт Пітона - хлопці, це вирішеться з Пітоном пізніше, думаю ми знайдемо консенсус, сторони чи ми з Пітоном щось вигадаємо, а до гри з приводу знищення транспорту ми не зрозуміли один одного. Але бій був Епічний, згадки про таке - це ті клаптики спогадів з яких складається страйкбольне життя. Я б сказав, поки це бій року.
3. Евакуація - Кияни з СНР мене питали: Чому після того як вони захистили пульт, вони дізналися, що останні сили AMRF евакуювалися замість того щоб продовжувати спротив? Хлопці трохи засмутились бо вони проїхали 900км загалом заради гри - мені не було що відповісти, сказав наступного разу не дозволю так просто вийти з гри на всеУкраїнській грі.
4. По початку гри, чому так пізно - хлопці, це не суто одеська гра, тут прийшлось враховувати всіх - приїхали (Київ, Дніпро, Подольськ) - в пятницу в людей ще роб. день а в субботу в ранці вже в Одесі в бій!))))
Сподіваюсь я всім відповів. Якщо ні, питайте.

Подяки:

Велика подяка супротивнику - було дуже важко, іноді казалось що чаша схиляється в ваш бік, дякую за професіоналізм, дякую за кожний бій, за кожний момент. Заставили ви "попотіти"
Дякую Пітону, що він зібрав такий колектив!
Дякую Мемфісу, старий - це ти мене поранив, причому не те що поранив ти відстрелив мені обидві ноги та ліву руку, і тут для мене почалась гра.. мене евакуювали (тупо тягли по ракушняку м.150), щоб не наломати хлопцям гру, я відіграв крововтрату - та через 3-5хв після поранення "відійшов у Валгаллу" так шо моя карта,- твій трофей. побачимось передам.Ти мені показав на помилку, що не можна особисто перевіряти передові пости, треба брати супровід.
Дякую Кузі - я вже писав, але Бро - з тобой приємно мати справу, без тебе такої гри не вийшло би.
Дякую всім старим друзям з AMRF був радий вас бачити.
Дякую київським AMRF, давати наказ на штурм київської AMRF - неперевершено, і друзі і супротивники в одному флаконі)) "вбиваєш з посмішкою на обличчі"

СНР
Дякую Білому за допомогу в організації доставки людей на полігон та точки!
Дякую Ізбі - шо допоміг з транспортом для МЕТРО 2033
Дякую Суфу - прикриття з повітря, це неперевершено. Та і рівень вашої праці, як завжди високий.
Дякую Колу - в нас дуже дуже достойний ком. СНР -Днепр
Дякую Арчеру - попри все, це надійний зам. надійний офіцер, поки ми буди на штурмі-обороні пульта керування, оборона нашої бази в Катакомбах була на ньому, причому малими силами (Бумер, Змій, поранений Електрик та Мануна), оборона вистояла навалу, талановита оборона, рівень!
Дякую Міхі - ти кращій радист та охоронець командира)))) тебе "вбили" через годину вже не було і мене))) Ти вмієш мене зупинити)
Дякую Жужі він же Shwarkmann - так як ти віддаєшся грі, ніхто не віддається, ти кращій солдат - досвідчений та дисциплінований, постійно там де ти потрібен, відчуття що ти читаєш мою голову))
Дякую Можею - це кращій критичний менеджер коли поряд нема командира, напевно через це я тебе так довго "терплю" - шуткую Бро))
Дякую Мануні - тихо, вчасно, без вагань - любий наказ.
Дякую Гоші з Армади - ми знайомі не так давно, але рівень нашої взаємодіє та розуміння на такому рівні, що здається ми разом грали все життя, взагалі дякую Армаді, ваша розвідка це були наші очі - було круто хлопці.
Топаз - розвідницька надія та опора СНР, так тримати - ти як надлюдина - завжди готовий, завжди вперед!
Бумер, Змій та Вурдалак - приємно вражений вашею боєздатністю, ваша жадоба до того щоб дістатися цілі - це справжнє чоловіче змагання з обставинами, дякую вам хлопці.
Ратмір, Електрик та Іскандер - фізо що треба! Виконання що треба - 10 з 10ти
Сіма - з командирським дебютом тебе, я переконаний, що ти колись будешь командувати стороною.
Тім - прийде час, ти станешь самим безжальним піз?ом по цей бік екватору. Твої задоволені очі під час бою - навіть мене лякають))) А я ще Мерса знав..
Без імен з ВСУ - приходьте ще, хоть взводами тренуйтесь але після здачі правил.
ОКремо велике дякую Дефу - дякую за ПКМ, коли поряд ПКМ, завжди спокійно що підрозділ надійно прикрит, дякую за відчуття спокою. Да і тягати його, це .... ну ти знаєш, дякую старий.
Всі нові хлопці що прийшли вперше- дякую за те що були з нами та так чйотко ввійшли в колектив.

В вечорі будуть фотки, щось записався, всім дякую! Якщо є такі люди, ARMS буде розвиватися та розширюватися!
Тільки байкер може зрозуміти, чому собаки люблять висовувати голови з вікон автомобіля.

За это сообщение автора Myroslav поблагодарили: 7
AorArnGoshamanunaShustrickSuslik [OA]Tapaz
Маршал
Рейтинг: 4425 Units
Награды: 17
Начальник Military Police (1) MIB (1) Заступник командира страйкбольної Команди (1) Організатор ігор (1)
Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Інструктор (1) Учасник Нормано-Сільванського конфлікту (1) Учасник проєкту UNIT (1)
Майстерний Розвідник (1) За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1) Кращий модератор сезону (4)
Сообщения: 1671
Зарегистрирован: 15 окт 2007
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 2515 раз.
Поблагодарили: 3029 раз.
Команда: Гвардія

Пред.След.

Вернуться в A.R.M.S.

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 7

Партнёры
partners-picture2 partners-picture1 partners-picture3 partners-picture4