Загальний Збір організаторів 04,15 грудня 2020р.(137.8)

Модератор: Организаторы

Re: Загальний Збір організаторів 04 грудня 2020р.

Сообщение acid_Burn » 05 дек 2020, 13:58

Lesnik писал(а):
BERS писал(а):потому как на каждой игре каждый орг делает свои правила и это будет анархия.


Эта анархия и так предусмотрена правилами ФСУ
....................................................................................
Но отмечу, что большинство людей на закрытии голосовало против принятия новых правил ФСУ. Они введены не будут организаторами.
Но как по мне , если ты не задрот то эти 2 м/с глобально не влияют.


1. Це не анархія ФСУ, а багатолітня анархія страйкбольного товариства в Одесі і зараз ви своїм вузько-колегіальним рішенням цю анархію "углубили и расширили"!
Цитую:
"6. Оружие
6.1. В качестве оружия используются 6 мм пневматические копии боевого оружия промышленного производства, изготовленные из метала, abs-пластика или лёгких сплавов. Все эти модели стреляют пластиковыми шарами промышленного производства /bb's/, калибра 6 мм. весом от 0.08 г. до 0.43 г. #
.............................................................
6.15. Максимальный люфт скорости +/- 5 м.с. #
6.16. Все замеры производятся шаром весом 0.2 г. #"
Так ось - це колись "зарозумілі" представники нашого місцевого товариства вирішило, що "плюс минус 5 м\c" - це тупо 135! і після цього починається така х...я, як "если ты не задрот то эти 2 м/с глобально не влияют"!
Вибач, я та ще ряд людей задроти - я не хочу тюнити заради 7,8 (!Карл! - вісім десятих! як ви їх виміряти та доводити збираєтесь?!) Якщо я хочу відчути різницю між своїми 130 мс та більше - я йду грати в АРМС!
І всі ми розуміємо реально різницю між базою з коробки 128-132 мс і типа 137,8 (а по факту 140)!
2.Мені вже під сраку років, але ще маразм мені пам'ять не відбив - але здається подібні рішення - зміну обмеження максимального вихлопу приймаються на загальних зборах командирів та оргів, а не на закритій таємній зустрічі десяти оргів. Кожен орг вільний приймати на своїх іграх що йому заманеться - але диктувати товариству правила - це вже занадто!
3. А тепер поясніть, яким чином ПОЗИТИВНО покращить 137,8 мс наші ігри?

P.S. Коли я їду в інший регіон - то це я повинен вивчити особливості їх правил, підлаштуватися та підготуватися. Не один орг з будь-якого регіону не буде вносити зміни до правил заради учасників з Одеси...
В настоящем мужчине сокрыто дитя, которое хочет играть.

За это сообщение автора acid_Burn поблагодарил:
VYRDOLAK
Генерал-майор
Рейтинг: 1620 Units
Награды: 6
Командир страйкбольної Команди (1) Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Учасник проєкту UNIT (1)
Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Сообщения: 125
Зарегистрирован: 21 сен 2007
Откуда: г.Южный - г.Одесса
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 315 раз.
Поблагодарили: 115 раз.
Команда: Мартовские коты

Re: Загальний Збір організаторів 04 грудня 2020р.

Сообщение Lesnik » 05 дек 2020, 14:59

acid_Burn писал(а):це колись "зарозумілі" представники нашого місцевого товариства вирішило, що "плюс минус 5 м\c" - це тупо 135!


Да, люди решили что макс тюн 135. А не 130 +\- 5 м\с. И это уже не искоренить стандартными методами. Простите, но это какие то двойные стандарты получаются. Почему все молчали когда тюнятся до 134-135? Ведь эти 5 метров допустимая погрешность, фактически тюнится должны до 130. Значит всех устраивало что тюн 135- норма, верно? А 137.8 это уже беда? Так если всех это устраивало, почему мы считаем разницу в 8 метров? А не 3? Я считаю что "х...я" именно в этом. ;)

acid_Burn писал(а):1. Це не анархія ФСУ, а багатолітня анархія страйкбольного товариства в Одесі і зараз ви своїм вузько-колегіальним рішенням цю анархію "углубили и расширили"!


И опять же, давайте воспринимать по факту. Я не говорил что это Анархия ФСУ. Эту анархию ФСУ допускает пунктом:
9.3. Организаторам разрешено добавлять на игры дополнительные пункты правил (пример: дополнения МИЛСИМ, АРВ..).

Фактически все организаторы имеют право устанавливать допустимую скорость по своему усмотрению, как когда то это произошло с милсимом и арв\армс и тд.



acid_Burn писал(а):3. А тепер поясніть, яким чином ПОЗИТИВНО покращить 137,8 мс наші ігри?
P.S. Коли я їду в інший регіон - то це я повинен вивчити особливості їх правил, підлаштуватися та підготуватися. Не один орг з будь-якого регіону не буде вносити зміни до правил заради учасників з Одеси...


В том то и дело что мы ездим в другие регионы. Но не они к нам. Не было подходящих игр? Были. Но разтюнивать привод никто не будет ради этого. Это вам не правила подучить :)


По итогу: Тюн волнующая тема для Одессы долгое время. Очень долгое. Я понимаю, что вас не устраивает наше решение. И вас скорее возмущает не повышение планки м\с. А то что собралось 9 оглоедов и решили за всех и вся. Но просьба, дождитесь общего списка принятых решений. Мы все таки хотим привести страйк к единому стандарту, за который писало не одно поколение страйкболистов в Одессе.

Господа. За сим откланяюсь. Кто хочет открытого диалога, лучше звоните. "Клавоблудием" заниматься нет желания :hello:
"фокус не в том, что бы жить вечно....а что бы оставаться самим собой вечно"
Маршал
Команда Cosa Nostra Коаліція "NATO"
Рейтинг: 3525 Units
Награды: 17
Military Police (1) Співробітники СБ Military Police (1) MIB (1) Командир страйкбольної Команди (1)
Організатор ігор (1) Науковий фахівець (1) Ентузіаст (4) Учасник Нормано-Сільванського конфлікту (1)
Учасник проєкту UNIT (1)
Стратегічний командир (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Кращий організатор сезону (1)
Сообщения: 1073
Зарегистрирован: 31 окт 2010
Откуда: Cosa Nostra
Флаг: Италия (it)
Благодарил (а): 99 раз.
Поблагодарили: 429 раз.

Re: Загальний Збір організаторів 04 грудня 2020р.

Сообщение acid_Burn » 05 дек 2020, 15:35

Прекрасно! Відповідь на "відчепись"!
Я ось ніяк не можу зрозуміти логіку прийняття рішення - ми граємо по "старим" правилам ФСУ, але 137.8 мс...
Це те саме, що й "быть немного беременной" - треба або приймати взагалі нову редакцію правил ФСУ, або приймати власні правила, або бути в старій редакції!
І треба проводити ЗАГАЛЬНІ збори командирів та оргів, а не "тайную вечерю" 9 самих хитропопих, які хтять поХИЗУВАТИСЬ, що в них такі круті ігри, на які приїздять гравці з інших регіонів. І це є реально правда, а не про покращення одеського страйкболу!
Хочемо результат - треба призначати загальні збори, дати час (тиждень-два), щоб командири команд обговорили зі своїми, призначити відповідальних про рішення позакомандників - і вирішити нормально. Інакше це тривалий срач і це точно не покращить страйкбол...
P.S. Дзвонити тобі не буду - номера немаю:)) та й це питання не на нас двох... :))

P.S.S. постр відредаговано, бо частина друзів має вузьке розуміння простих слів... Дякую за увагу!
Последний раз редактировалось acid_Burn 05 дек 2020, 16:59, всего редактировалось 1 раз.
В настоящем мужчине сокрыто дитя, которое хочет играть.
Генерал-майор
Рейтинг: 1620 Units
Награды: 6
Командир страйкбольної Команди (1) Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Учасник проєкту UNIT (1)
Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Сообщения: 125
Зарегистрирован: 21 сен 2007
Откуда: г.Южный - г.Одесса
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 315 раз.
Поблагодарили: 115 раз.
Команда: Мартовские коты

Re: Загальний Збір організаторів 04 грудня 2020р.

Сообщение Lesnik » 05 дек 2020, 16:28

acid_Burn писал(а):Прекрасно! Відповідь на "від...бись"!
Я ось ніяк не можу зрозуміти логіку прийняття рішення - ми граємо по "старим" правилам ФСУ, але 137.8 мс...
Це те саме, що й "быть немного беременной" - треба або приймати взагалі нову редакцію правил ФСУ, або приймати власні правила, або бути в старій редакції!
І треба проводити ЗАГАЛЬНІ збори командирів та оргів, а не "тайную вечерю" 9 самих хитропопих, які хтять понтуватися, що в них такі круті ігри, на які приїздять гравці з інших регіонів. І це є реально правда, а не про покращення одеського страйкболу!
Хочемо результат - треба призначати загальні збори, дати час (тиждень-два), щоб командири команд обговорили зі своїми, призначити відповідальних про рішення позакомандників - і вирішити нормально. Інакше це тривалий срач і це точно не покращить страйкбол...
P.S. Дзвонити тобы не буду - номера немаю:)) та й це питання не на нас двох... :))


Если вы видите мой ответ, на "від...бись" то не вижу смысла тогда продолжать дискуссию. И да, фантазии о том что мы хотим попонтоватся или у нас крутые игры, пожалуйста оставляйте при себе. Чтобы не вводить в заблуждение других. По крайней мере я так не считаю.

P.S. Дзвонити тобы не буду - номера немаю

Будьте добры без коверканий, пожалуйста.
"фокус не в том, что бы жить вечно....а что бы оставаться самим собой вечно"
Маршал
Команда Cosa Nostra Коаліція "NATO"
Рейтинг: 3525 Units
Награды: 17
Military Police (1) Співробітники СБ Military Police (1) MIB (1) Командир страйкбольної Команди (1)
Організатор ігор (1) Науковий фахівець (1) Ентузіаст (4) Учасник Нормано-Сільванського конфлікту (1)
Учасник проєкту UNIT (1)
Стратегічний командир (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Кращий організатор сезону (1)
Сообщения: 1073
Зарегистрирован: 31 окт 2010
Откуда: Cosa Nostra
Флаг: Италия (it)
Благодарил (а): 99 раз.
Поблагодарили: 429 раз.

Re: Загальний Збір організаторів 04 грудня 2020р.

Сообщение VYRDOLAK » 06 дек 2020, 03:08

прикольно
Майор
Рейтинг: 940 Units
Награды: 4
Ентузіаст (1)
Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Сообщения: 218
Зарегистрирован: 16 июн 2011
Благодарил (а): 6 раз.
Поблагодарили: 56 раз.

Re: Загальний Збір організаторів 04 грудня 2020р.

Сообщение Sanri » 07 дек 2020, 23:33

А в чем срач ? Ну не нравится, не катайтесь на игры этих оргов ... других особо нет ...
Изображение[/img]
Сolonel
Коаліція "NATO"
Рейтинг: 1365 Units
Награды: 13
Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Ентузіаст (1) Учасник проєкту «Syria» (2)
За оборону (3) Майстерний Розвідник (1) За волю до перемоги. (3) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1)
Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Сообщения: 294
Зарегистрирован: 23 дек 2012
Откуда: Одесса
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 315 раз.
Поблагодарили: 198 раз.
Позывной (Ник): Stepa
Команда: P.S.S.

Re: Загальний Збір організаторів 04 грудня 2020р.

Сообщение Lesnik » 10 дек 2020, 17:19

Первый пост обновлён. Вы можете ознакомится с решениями первого сбора.
"фокус не в том, что бы жить вечно....а что бы оставаться самим собой вечно"
Маршал
Команда Cosa Nostra Коаліція "NATO"
Рейтинг: 3525 Units
Награды: 17
Military Police (1) Співробітники СБ Military Police (1) MIB (1) Командир страйкбольної Команди (1)
Організатор ігор (1) Науковий фахівець (1) Ентузіаст (4) Учасник Нормано-Сільванського конфлікту (1)
Учасник проєкту UNIT (1)
Стратегічний командир (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Кращий організатор сезону (1)
Сообщения: 1073
Зарегистрирован: 31 окт 2010
Откуда: Cosa Nostra
Флаг: Италия (it)
Благодарил (а): 99 раз.
Поблагодарили: 429 раз.

Re: Загальний Збір організаторів 04 грудня 2020р.

Сообщение acid_Burn » 11 дек 2020, 17:04

Я може й зануда, задрот чи ще хтось там - але мені вік дозволяє, буду нудним (да, да, я динозавр, який починав грати в страйкбол китайським мозбергом з 7 км :grin: )
Lesnik писал(а):
Итоги первого сбора:

1. ...

2. ...

3. Соблюдение правил на играх. Теперь на большинстве игр будут выборочно проверять правила у игроков. Незнание правил несет за собой в лучшем случае недопуск игрока до игры. Но организатор имеет право вынести предупреждение за незнание правил. Если же данное нарушение повлекло за собой конфликтную ситуацию или иные последствия, организатор вправе сам определять меру наказания.

4. ...
5. Переход штурмовых винтовок на Одесских страйкбольных играх, проходящих по правилам ФСУ, на скорость вылета шара 137,8 м\с без права на погрешность. Организаторы оставляют за собой право понижать допустимую скорость вылета шара в зависимости от игры.

6. ...


п1., п.2, п.4 та п.6 - підтримую, згоден и це важливо. Є багато "але" й ви всі їх знаєте...
п.3 - підтримую, але "1.14. Команда не согласная с правилами, к игре не допускается! Команда, систематически нарушающая правила — дисквалифицируется и удаляется с поля боя. В течение последующего месяца дисквалифицированная команда может подать заявку на игру. Решение к допуску принимается общим голосованием. Вторая дисквалификация влечёт за собой удаление без права реабилитации. Отдельные игроки дисквалифицированной команды могут быть допущены к игре по результату голосования совета командиров."
Висновок - подібні зміни потрібно внести у загальні правила на Загальних сборах командирів команд та організаторів. Інакше це рішення тільки тих, хто був на цих зборах, а інші мають право ці рішення трактувати у відповідності до діючих правил, власного розсуду чи бажання. Чи я не правий?
п.5 - викликає в мене найбільше несприйняття. І ось чого...
Це рішення стосується дуже важливого пункту існуючих правил у нашому регіоні і внесення змін традиційно відбувається через ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ КОМАНДИРІВ ТА ОРГАНІЗАТОРІВ, якому передує певне обговорення.
BERS писал(а):Я конечно извиняюсь, но почему бы не запилить голосовалку и узнать что об изменениях думают 300+ человек Одесского страйка. Как я помню на построении закрытия сезона было 200+ человек, и был задан вопрос об изменениях и как я помню все единогласно отказались от новшеств. И тут вдруг собрались 10 человек и за всех все решили.

Я розумію бажання покращити якість ігр у нашому регіоні та додати можливості участі гравців з інших регіонів, яки прийняли нові правила ФСУ чи зміни щодо максимальної швидкості. Але ми таких змін не проводили... Я добре розумію ваше бажання і я навіть одному з учасників цього заходу, шановному оргу якому дуже кортіло внести цю зміни давав компромісний варіант вирішення цієї ситуації.
Вважаю, що цей пункт та можливо інші зміни існуючих правил треба винести на Загальні збори командирів команд та організаторів. Лише після цього можливо посилатись на певні діючі правила та вимагати знання їх від учасників, а тим паче виконання.
В настоящем мужчине сокрыто дитя, которое хочет играть.
Генерал-майор
Рейтинг: 1620 Units
Награды: 6
Командир страйкбольної Команди (1) Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Учасник проєкту UNIT (1)
Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Сообщения: 125
Зарегистрирован: 21 сен 2007
Откуда: г.Южный - г.Одесса
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 315 раз.
Поблагодарили: 115 раз.
Команда: Мартовские коты

Re: Загальний Збір організаторів 04 грудня 2020р.

Сообщение acid_Burn » 11 дек 2020, 17:20

Одразу невеличке пояснення, чому "Баба-Яга против" - 137, 8 м\c - це вирвато з контексту нових правил ФСУ, де робиться акцент на вимірах не швидкості, а сили пострілу у Джоулях. Таблиця перерахунку слугує певним інструментом нівелювання різниці використання різних хронографів. Плюс, нові правила використовують ряд моментів при вимірі, дозволяючи не тільки формувати індивідуальних підхід до гравця та його ігрової збої, але й до її використання - враховується робочий шар та налаштування для використання під час гри. Це не тільки робить вимірювання більш комфортним для гравця в якого є особливості тюну його ігрової зброї, але й дозволяє перевіряти вихлоп вибірково під час гри або безпосередньо під час розбору конфліктної ситуації на самій грі.
P.S. Виривання цього з загального контексту нової редакції правил та використання з старими, де вже й так було внесено ряд змін лише може додати хаосу та підстав для нових конфліктів.
Гіпотетична ситуація - на гру приїздить гравець, який відтюнив та налаштував свій ігровий привід для участи в іграх. Він бачив таблицю та приділив увагу показникам сили пострілу - 1,9 Джоуля й використовує 0, 25 чи 0,23 шар певного виробника. Ви проводити вимір скорості 0,2 шаром і він показує - 138,3 м\с. Ви його не допускаєте, але він може аппелювати, бо в нього 1,9 Джоуля, а це по новим правилам прирівнюється до 137,8 і взагалі він користується 0,25 шаров і це в нього робоче налаштування хоп-апу...
І це так, гіпотетично й притягнуто за вуха, але це для розуміння, до чого може це призвести...
В настоящем мужчине сокрыто дитя, которое хочет играть.
Генерал-майор
Рейтинг: 1620 Units
Награды: 6
Командир страйкбольної Команди (1) Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Учасник проєкту UNIT (1)
Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1) Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1)
Сообщения: 125
Зарегистрирован: 21 сен 2007
Откуда: г.Южный - г.Одесса
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 315 раз.
Поблагодарили: 115 раз.
Команда: Мартовские коты

Re: Загальний Збір організаторів 04 грудня 2020р.

Сообщение Chekhov » 11 дек 2020, 18:57

Претензий нету, орги делают игру и им за это огромное спасибо.
Хочу маленькое НО уточнить, я не буду скрывать ищу людей которые готовы бегать вместе с нами, если я новичка привожу на игру и он не сдает правила перед построением что дальше делать новичку?
Второе, новичок сдал правила и начал играть и тут у него где-то несознанка, не почувствовал шар, а ему говорят что он Маклауд и т.п. что да как быть? Я не всегда могу быть рядом и уследить за ситуацией?
И 3-й вопрос, если таки новичок полный Маклауд и т.п. кто за него будет нести наказание?
Прапорщик
Коаліція "Східний блок"
Рейтинг: 360 Units
Награды: 3
Ентузіаст (1)
За штурм (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1)
Сообщения: 42
Зарегистрирован: 03 июл 2017
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 22 раз.
Поблагодарили: 38 раз.
Позывной (Ник): Chekhov

Пред.След.

Вернуться в Рішення страйкбольних зборів/вирішення спірних питань

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4

Партнёры
partners-picture2 partners-picture1 partners-picture3 partners-picture4