30.11 - 1.12.2019. Київський рейд

В разделе выкладывается информация о играх и крупных страйбольных мероприятиях, которые проходят в регионах Украины.

Модератор: Организаторы

30.11 - 1.12.2019. Київський рейд

Сообщение Shustrick » 27 окт 2019, 19:34

https://forum.militarist.ua/viewtopic.php?f=286&t=182561&start=0

Вітаю усіх :hello:
Проводить рейд Командор.
то уже традиция делать осенний рейд 1 декабря. Данный анонс пока очень примерный, подробности в него будут добавляться по мере проработки игры.

Планируемое мероприятие это суточная помиссионная игра рейдового типа. Каждая миссия = выполнение определенного задания. На каждую миссию одна жизнь и один комплект боеприпасов. общий километраж до 20 км. Только механические магазины (допускаются короба для пулеметов). Действуют данные расширения: viewtopic.php?f=286&t=168639

Про основную тему игры пока думаю.

Примерный список задач пеших групп :
1. Выдвижение в заданный район по фиксированному маршруту. Противодействие засаде противника.
2. Организовать патрульную базу для ночевки
3. Осуществить доразведку объекта противника.
4. Встретится с другими группами в назначенном пункте сбора.
5. Организовать совместную атаку объекта противника.
6. Переждать первую волну активного поиска противником групп, атаковавших объект на своей патрульной базе.
7. Организовать засаду на поисковую группу противника на заданном участке дороги.
8. Осуществить отход в точку эвакуации.

За выполнение каждой миссии начисляются баллы (а так же штрафы и бонусы). Победителем будет команда, набравшая в сумме за все миссии максимальное число баллов.

Допускаются команды численностью 5-15 человек.

Возможно будет отдельный набор задач для моторизованных команд (численность 3-6 человек на один внедорожник):
1. Организовать засаду на ДРГ противника на заданном участке дороги.
2. Организовать патрульную базу для ночевки совместно с другими моторизованными группами.
3. Обеспечить охрану патрульной базы и отдых ЛС (совместно).
4. Осуществить поиск групп противника, рассеявшихся после атаки объекта (индивидуально).
5. Выдвинуться к заданному объекту и удержать его от захвата другими группами (индивидуально).
6. Выдвижение в заданный район и проверка возможных маршрутов отхода групп противника (совместно с другими моторизованными группами). Противодействие засаде противника.

Взноса скорее всего не будет.



Я особисо майже завжди беру участь в таких рейдах))))) Як правило на попередніх рейдах Командора в ці дати валив дощь, мокрий сніг, град, нереальна вологість, багнюка в деяких місцях по коліно ........ бувало таке, що люди не витримували та падали пикою в калюжи від втоми.........
Як це зазвичай у нас буває - коротке відео дивимось з попереднього рейду

https://www.youtube.com/watch?v=DDcrU1YarGM&feature=youtu.be

Ну і залишу ссилку на відгук котрий я і інші робили з таких рейдів
https://forum.militarist.ua/viewtopic.php?f=286&t=167207&start=60


Пи.си.
Опісля рейду всі 100% будуть наскрізь мокрі та брудні ;) Єслі шо, то в мене вдома перед поїздкой до дому можна буде прийняти теплий душ і т.д. Живу ось тут
https://www.google.com.ua/maps/@50.3901198,30.2673786,410m/data=!3m1!1e3?hl=uk&authuser=0

За это сообщение автора Shustrick поблагодарил:
Myroslav
Major
Коаліція "NATO"
Рейтинг: 965 Units
Награды: 7
Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Науковий фахівець (1)
За штурм (1) За волю до перемоги. (2) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Сообщения: 48
Зарегистрирован: 11 июл 2017
Откуда: Харків(ХОКС).Київ
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 61 раз.
Поблагодарили: 110 раз.
Позывной (Ник): Шустрик
Команда: Normanne(Київ)

Re: 30.11 - 1.12.2019. Київський рейд

Сообщение Shustrick » 11 фев 2020, 16:36

Вітаю :hello: Не хочу створювати тему по зимовому рейду під Києвом. Виклам свій звіт сюди як це було на цих вихідних

Всім велика подяка.
Та величезна подяка Бодє, за доставку мого вимотаного та вже майже неходячого тіла до дому, та КОТу за 10 40мм подарованих гранат, вони реально виручили в кінці.

Тепер невеликий звіт від гранатометника, котрий був у составі "Ящерок"
Наша сторона атаки - це дві групи. Перша група, це Ящерки + представники інших команд, як я. Друга група - це зборна ДЛГ(Дитячий садок Лісна Галявина) + команда Глага (пардон,забув вашу назву)


Вирушили о 9 годині ранку з ТЕЦ-6 у сторону "Журавушки". При вході в ліс сподобались слова Mulder: "Ну нарешті я вдома" )))))) Дехто ці слова не зразу зрозумів, але я особисто теж відчував кайф від того, що був у складі рейдової групи і нам треба було пройти великий шлях за добу.

Изображение

Изображение

Изображение

Нас троїх гранатометникиків Mulder розмістив в центрі групи біля себе. Майже вес час бачив його спину

Изображение

Изображение

На двух світлинах вищє - спина Mulder :roll:

Перший бій

Пройшовши десь 6-7км і їдучи серед молодих ялинок, по нашій колоні відкрили вогонь. Почали відбиватись. Вийшло так, що нас зажали з усіх сторін. Потрохи з боєм відійшли під захист великих дерев. Третина нашої групи втікла - ті хто залишились почали давати відпір. Хлопці з приводів зажимали противника, а я зверху довбив з гранатомету. Кількох бійців противника вийшло так знищити, але всеодно нашу невелику, що залишилася, групу - перебили.
Потім коли розбирали помилки наші - ті хлопці, що пройшли АТО і побували в реальних боях - пояснили, що ми все правильно зробили без винятку і у противника в реальному бою проти нас не було б жодних шансів......... , але аірсофт і реальність це різні речі, тому так і вийшло........

Далі потопали робити собі базу.
Прийшли, розгорнулись так, щоб могли приняти бій на 360градусів. Мене розмістили в більш менш не сильно густому лісі, щоб міг хоть якось розраховувати політ гранат і т.д.

Изображение

Изображение

Це світлини з центру нашої бази, коли ми тока прийшли і почали розгортатись

Так як в мене основна зброя, це шестіствол, то Командор перед самою грою дозволив мені тягти 30 40мм гранат до нього. Іншим гранатометникам дозволялось тягти максімум 20 40мм ВОГів. За попердній бій розтратив 17 гранат. Залишилось 13 - ситуація не дуже чудова. На виручку прийшов КОТє. Він віддав мені свої 10 ВОГів..........він хотів усі 20 віддати, але я сказав, що поки що не треба, бо треба щє його ВОГи підготувати під мій грантомет + не факт що в мене є стількі пижів.
Почав роботу в польових умовах з гранатами

Изображение

Изображение

Коли все було готово, ліг в обнімку з зарядженим гранатометом

Изображение
Изображение

Вид з мого місця

Наступнй бій та "каруселі"
Половина нашої групи пішла в розвідку. Нас п'ятеро залишилось на базі.
Темно вже. Ноги промокли від снігу, щє кілька годин тому назад. Лежу та пальці в ботінках зжимаю-розжимаю, щоб не мерзли.
По сценарію наша розвідка та розвідка іншої групи повинні були об'єднатись та пропрацювати подальший план нападу на базу противника для викрадення дисків........Авжеж усьому цьому противник повинен був не дати статись.
Лежимо значить, валить сніг, холодно...... КОТ один раз заснув на своєму місці та почав голосно хропіти так, що усі інші на своїх місцях з бази чули :lol: Довелось його розбудити
На горизонті з'явились ліхтарики та іноді було чутно хруст гілок (як виявилось потім, противник побачив сліди нашої розвідки і пішов по ним шукати нас). Mulder(капітан нашої групи) побачивши ліхтарі, - одразу же звалив куда подалі від бази, бо він єдиний хто мав коди, та точки координат. Залишилось нас четверо - бачу засвітили лазєрами КОТа - він зривається і починає втікати. Противник відкрив по ньому вогонь. Я у відповідь гарно так пустив чергою кілька гранат. Гранати красиво піднялись в повітря, залишаючи за собою трассіруючий слід,-і в повітрі над головами противника почали вибухати...... Противник заорав: " ВОГі.........ЗАСАДА!!!......Відходим..." Противник так і не зрозумів, що це була база )))))))
Адреналін зашкалює ....... зібрались разом, та вирішили рухатись далі, бо почули що підїхала машина з десантом та над головою почав дзижчати дрон.
Рухаємось швидко та відводимо від бази противника + відволікаємо усю увагу на себе, щоб у нашої розвідки була можливість без перешкод зустрітись. Вдалі помічаємо периодично противника. Наматуємо круги посеред лісу. Дрон падлюка не відстає та постійно кружляє над нами. Так як у нього на морозі на довго не вистачить аккумулятора - тягнимо час та спеціально ведемо куди подалі від бази. Тока улетів дрон - рванули подалі. Чуємо, недалеко знову машини з десантом......... Знову з'являється дрон. Нас вже помітив десант - відкрив вогонь з гранатомету........Біжимо...... остання граната противника дістає Бодю. Я у відповідь пускаю 3 гранати (як потім вияилось - завалив цими гранатми Азора-капітана команди "TAG")
В нас вже двоє вбитих ........ Вибігаємо на вирубку і на її краю я,Mulder та КОТє вирішуємо дати бій, бо можу тут, на видкритій місцевості,- накривати без проблем усіх противників з гранатомету, бо мої гранати летять далі аніж "Басмача"......
Малдер зрозумів шо ми вийшли за територію полігона, плюс противник нам почав кричати, що ми за територією полігону, ну і вішенка на торті - ми вибіжали на вирубку, де в кількох сотнях метрах від нас знаходиться справжня військова база :shock: . Прожектори військової бази на заборі прийняли за звичайнє освітлення навколо промислового об'єкта......... уявіть щоб почалось би, коли з вишок військової бази побачили перестрілку з гарантометів та вибухи, плюс почули шо над ними дрон шастає........... :lol: :lol: :lol:
Корочє зібрались усі. За нашою п'ятіркою виявилось гонялась майже вся сторона противника.
Розійшлись в різні сторони


Атака бази противника

Поки ми наматували круги з ворогом - в цей час наша розвідка провела зустріч і т.д.
Потопала наша п'ятірка до збору усіх, щоб однією об,єднаною купою вдарити по базі противника.
Зустрілись, поспілкувались, поржали, отримали данні розвідки...... рушили
База противника - це полігон "Журавушка". Підійшли до однієї будівлі. Вистроїлись ланцюгом та пішли брати будівлю. Валю з гранатомета. Мені кричать - Шустрік другий поверх......поклав в вікно гранату.........також відігнали тих, хто поруч був біля будівлі. Дехто зайшов у середину, почали пошуки дисків......... В ПНВ КОТє побачив в сусідніх будинках ворога. Почав їм светити лазєром........ Дають мені вказівку, спочатку обробляти сусідній будинок.......кілька раз туди пустив гранати. З другога поверха на нас дивився ворог. Пустив туди гранату. Так, як будівля була далеко від мене, то граната пролетівши максімум вибухнула прямо в кількох метрах прямо навпроти того вікна, де на нас дивився ворог. Мабуть він все ж таки встиг сховатись від вибуху, бо якби не встиг, то отримав скоріш за все прямо по обличчю від вибуху кукурудзой та піротехнічними зірочками.
По сценарію, коли ми атакуємо - противник на базі пускає вверх ракету - це буде означати усім його групам, що почалась атака і треба як мога швидше допомогти базі........ Ми бачили ту ракету, тока вона чомусь не піднялась вгору красиво,як треба, а "просрала", впала недалеко від нас та почала в снігу горіти та іскритись........тобто противник не зміг нормально попередити інших. Ми могли цим скористатись і взяти щє одну будівлю)))))))
Команда "відходимо", бо знайшли що хотіли

Останній бій

Далі наші дві групи пішли повертатись на свої бази, щоб зібратись і з дисками уходити за кордон (топати обратно до ТЕЦ6) Дійшли на базу. Зібрались бігом і швидко вирушили далі. Темп ходьби дуже високий - ноги нестерпно болять.......... матєрюсь про себе та проклинаю усіх і себе, що поперся в цей рейд.............Домовляємось, що якщо нас атакують то два бійця (той у кого диск та Ваня) швидко відділяються та бегуть до кордону самі, а група вся уходить в іншу сторону, і єслі шо - віддягує усіх противнікив на себе.
Кілька разів відпочиваємо. Із-за цього темпа ходьби Мєтла та щє один боєць вирішують зупинитись та відпочити пів години окремо від групи, та самим потім вибиратись, бо одному з них стало погано......... Запропонував тоді розподілити речі Метлі між собою........сказали мовчати та йти...........З Метлою були на зв'язку потім.
Вийшло так, що тепер я йшов останній - переді мною той хлопець, що тягнув диск. Чую їде машина. Кричу "машина"
Всі попереду (5 чоловік та Ваня) сховались за дерева зліва від дороги, а я з тим хлопцем з диском справа. Машина без включених фар зупинилась, висадився десант. Чую по голосам, що в ПНВ та тепловізори вони нас бачать......... відкрили по нам вогонь....... побіг я з тим хлопцем, хоча на моєму місці повинен був бути Ваня, бо він вищє та міцніше за мене + він стрєлок, а не гранатометник як я........... Короче пустили по нам гранату - я у відповідь дві........Знову біжемо..........
Наче відірвались........ ноги ноють нєреально, бо бігти з гранатометом та рюкзаком....... Думали що відірвались, але через деякий час знову чуємо машини. Бачу, вдалі попереду маленькі вогники від ЛЦУ чи як воно там.......та чутно голоси позаду. Ми з тим хлопцем зачаїлися...... Відкривають по ньому вогонь - його дістали. Я у відповідь довбанув з гранатомета......... і мене дістали. Думав що стріляючих дістав, але як виявилось моя граната пролетіла поміж тіл противників, та вибухнула в 30 метрах за ними (підозрюю від такого розкладу вони трохи зайвого адреналину отримали)
Корочє у нас вбитих забрали диск........
Ми вже самі у двох добирались до кордону (траси). Поки йшли - думав здохну. Ноги із-за останьої біготні відібрали майже всі сили. Було так погано, що іноди в очах починало все пливти.
Час, -15 хвилин, поки очікували Малдера і інших я витратив на відпочинок - сидів і отримував кайф.........
А потім знову довгий-довгий поход мінімум в 5-6 км до ТЕЦ-6.

Все - звіт закінчив.
Вибачайте мене хлопці, що на ТЕЦ бубоня зізнався, що мовча проклинав усіх на світі під час рейду із-за високого темпа хотьби :roll:


Інші відгуки по цьому рейду можна подивитись тут https://forum.militarist.ua/viewtopic.php?f=286&t=183911&start=30

На весну планується рейд схожий на цей від Командора під Києвомhttps://forum.militarist.ua/viewtopic.php?f=286&t=185403, також можливо рейд від АРМС проведе Суфікс........, щє полу рейдова, полу реконструкція Афганістану 2002року - дводобовий проект під Черкасами з 28 лютого по 1 березня https://airsofter.world/ru-ru/game/1576

Єслі шо, зустрінемось усі на ціх рейдах ;)

За это сообщение автора Shustrick поблагодарил:
Myroslav
Major
Коаліція "NATO"
Рейтинг: 965 Units
Награды: 7
Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Науковий фахівець (1)
За штурм (1) За волю до перемоги. (2) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Сообщения: 48
Зарегистрирован: 11 июл 2017
Откуда: Харків(ХОКС).Київ
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 61 раз.
Поблагодарили: 110 раз.
Позывной (Ник): Шустрик
Команда: Normanne(Київ)


Вернуться в Игры в других регионах

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

Партнёры
partners-picture2 partners-picture1 partners-picture3 partners-picture4