SVALKER-3 "Эра длинных ножей" 5 октября 2019 Измаил Общая

В разделе выклаывается информация о прошедшей игре, а также отзывы участников данного мероприятия.

Модератор: Организаторы

Re: SVALKER-3 "Эра длинных ножей" 5 октября 2019 Измаил Обща

Сообщение Archer Smith » 08 окт 2019, 17:50

Спасибо всем игрокам и участникам игры "Свалкер3. Эра Длинных Ножей"!
От имени орг-группы "ABSP" хочется поблагодарить всех , кто принял участие в процессе подготовки проекта!
В третий раз пришлось "выживать" в окрестностях Измаила, и в третий раз это удалось :grin:
Радует абсолютная адекватность всех игроков! :good:
(постараемся и в дальнейшем оправдывать Ваше доверие и радовать количеством лута, удаленностью "закрытых секторов", харизматичностью персонажей, уютом бункеров и теплотой aftergame-party :wave: )
С ув. Archer...
"Самурай без меча подобен самураю с мечем, только без меча"

За это сообщение автора Archer Smith поблагодарили: 5
_Ma_AsaulMyroslavOstapXenon
Старший лейтенант
Рейтинг: 650 Units
Награды: 3
Організатор ігор (1)
Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Сообщения: 9
Зарегистрирован: 20 авг 2013
Откуда: Килия
Флаг: Великобритания (gb)
Благодарил (а): 12 раз.
Поблагодарили: 12 раз.
Позывной (Ник): Archer
Команда: A.B.S.P.(Versus)

Re: SVALKER-3 "Эра длинных ножей" 5 октября 2019 Измаил Обща

Сообщение Myroslav » 09 окт 2019, 12:00

Це були дуже круті вихідні! Зустріч, гра, автегєйм... одним словом - Бессарабія... 

Ціль поїздки була не в грі, чесно кажучи з 2008 року не грав в страйкбольні рольовкі і якось не збирався. Отримав запрошення організаторів, та вирішив об'єднати корисне з цікавим. Ціль була розібратися в тому чому цілий регіон Одеської області, розмір якого як область, майже не приймає участь в Одеськіх заходах, познайомитись ближче з страйкболістами Бессарабії та запросити приймати участь не тільки в проекті A.R.M.S., а і у всіх інших наших (Одеських) страйкбольних заходах, хоча вони зараз стали рідкими))

Бессарабія це щось неймовірне, гостинний прийом розпочався з моменту коли я заїхав на полігон та закінчився коли виїхав.Гра ... вище всіх похвал, 5 з 5!  
Маа, ти дуже круто організувала ваш орг.склад, кожний з вашої команди був на своєму місті. І окремо дякую що ти стільки часу приділяєш страйкболу Бессарабії та розвиваєш наше хобі там.
Макс Арчер  - дякую за все, думаю багато що тримається в цьому проекті на твоїй харизмі.
Док - дякую за прийом, дякую за організацію гри, дякую за компанію.
Найпрекрасніша циганка Бессарабії - дякую Вам за те як ви віддавались вашій ролі, а також за самий цікавий квест який Ви мені видали)))) Пригадую .. як холоднокровно ви спостерігали за його реалізацією на ринку))) 
Єгер (НачКар) - мужик! Дякую за те як ти потужно втілився в свою роль, я аж відчував на ринку, що мені в спину дихає ВСП! На мій погляд старйкбольний оскар Бесарабії цього року твій!
Вакх! - Дякую за компанію, за ножеві бої та за колорит Бессарабії!  
Мотор - дякую за...:  Good evening. We are Motörhead, and we play Rock n Roll!! і за те що латав мої берці!
Дякую світляру (фотографу)  - ви цілий день носились по полігону та робили світлини тоді коли інші отримували задоволення. 
Команді "Оси" та її командиру Остапу дякую за гру. З вами було цікаво хлопці.

А також дякую всім всім всім хто приймав участь в організації цього заходу, приймав участь в ньому як гравець - все навколо в цей день було неочікувано незабутньо.Всім одеситам хто вагається дуже раджу з'їздити на проект даного орг.складу.


P.s.
Зовсім забув!
Асаул, Бармен - самий суворий бармен півдня України, дякую тобі за розважання клієнтів бару "російською рулеткою" ти дуже класно вжився в роль, особливо стасовано сухого закону до вирішення квеста))))
Тільки байкер може зрозуміти, чому собаки люблять висовувати голови з вікон автомобіля.

За это сообщение автора Myroslav поблагодарили: 4
ArnAsaulOstapXenon
Маршал
Рейтинг: 4425 Units
Награды: 17
Начальник Military Police (1) MIB (1) Заступник командира страйкбольної Команди (1) Організатор ігор (1)
Учасник проєкту A.R.M.S. (1) Інструктор (1) Учасник Нормано-Сільванського конфлікту (1) Учасник проєкту UNIT (1)
Майстерний Розвідник (1) За волю до перемоги. (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Ветеран одеського страйкболу - 10 років в страйкболі. "Гра довжиною в життя" (1) Кращий модератор сезону (4)
Сообщения: 1671
Зарегистрирован: 15 окт 2007
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 2515 раз.
Поблагодарили: 3029 раз.
Команда: Гвардія

Re: SVALKER-3 "Эра длинных ножей" 5 октября 2019 Измаил Обща

Сообщение Xenon » 10 окт 2019, 15:48

Спасибо всем игрокам, оркам и людям помогавшим воплотить в жизнь Свалкер 3 и особенно хотел отметить повара (это был элитный ресторан). Приятно что по впечатлениям многим зашло, значит орг состав справился. Есть нюансы по стыковке деталей отыгрыша (есть над чем поработать в следующей части). Рад знакомству с игроками из Одессы - вы молодцы и хорошо отыграли, порадовала сплоченность клана. Мирослав тебе оскар за выездное страйкбольное лицо Одессы. До новых встреч в Одесской области и не только! С ув. ДОК.

За это сообщение автора Xenon поблагодарили: 2
MyroslavOstap
Капитан
Рейтинг: 765 Units
Награды: 5
Організатор ігор (1) Затятий гульвіса (1)
Польовий санітар (1) Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 05 дек 2016
Откуда: Измаил
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 3 раз.
Поблагодарили: 3 раз.
Позывной (Ник): DOC
Команда: ABSP (Oxigen)

Re: SVALKER-3 "Эра длинных ножей" 5 октября 2019 Измаил Обща

Сообщение Oleksandr » 10 окт 2019, 20:18

Всем спасибо было очень крутая и насыщенная игра все понравилось)))).
Жду продолжения обезательно поеду на продолжения.

За это сообщение автора Oleksandr поблагодарил:
Myroslav
Старший сержант
Рейтинг: 195 Units
Награды: 2
За оборону (1) Майстерний Розвідник (1)
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 10 окт 2019
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 1 раз.
Позывной (Ник): GEPARD
Команда: ОСА

Re: SVALKER-3 "Эра длинных ножей" 5 октября 2019 Измаил Обща

Сообщение Vahha » 10 окт 2019, 20:33

Вітаю усіх хто це бачить :grin: , насправді я це не в перший раз грав у страйкбол , до речі я був на "Свалкері 2". Хочу подякувати оргам , Маа , Арчеру , Wesley , SID , Вовчику , не запам`ятав як нік, Асаулу та др. оргам , кого забув звиняйте. Усе дуже сподобалось, сама гра, сюжет, задумка, а також як орги віднеслись до оформлення гри, також дуже сподобався курбан та булгур після гри. До речі , дякую гостям з г. Одеса , за одеську колоритність яку вони внесли до гри, окремо привітання Мирославу, який від А-Я сумлінно проходив сюжет, та ще привіт чєлу с ніком Шакал ,котрий теж старався як бог. Усе , дякую усім, Бог даст ще побачимось.

За это сообщение автора Vahha поблагодарили: 2
MyroslavOstap
Младший лейтенант
Рейтинг: 495 Units
Награды: 3
Затятий гульвіса (1)
Ветеран одеського страйкболу - 3 роки в страйкболі (1) Ветеран одеського страйкболу - 5 років в страйкболі. "Хранитель традицій" (1)
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 10 окт 2019
Флаг: Украина (ua)
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 2 раз.
Позывной (Ник): Vahha
Команда: Versus

Пред.

Вернуться в Прошедшие игры

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 8

Партнёры
partners-picture2 partners-picture1 partners-picture3 partners-picture4